Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 00:31:50
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Start
Turneringsdatabas
Österrikiska mästerskapet
Pictures
FAQ
Webanmälan
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Полуфинал первенства Москвы среди девочек до 9 лет - ЦЕНТР
Senast uppdaterad23.02.2016 12:51:53, Creator/Last Upload: Moscow chess federation
Sök spelare
Sök
Startlista
Nr.
Namn
Fide-ID
Nation
Rating
Klubb
1
Ахметшина Анна
44158653
RUS
1200
Юность Москвы
2
Брюханова Анна
RUS
1198
Олимп
3
Кулик Анастасия
RUS
1188
Шахматное королевство
4
Святополк-Четвертынская Василиса
RUS
1182
5
Поддубная Анастасия
RUS
1169
Chess Club
6
Субботина Арина
RUS
1166
Стратегия
7
Аветисян Милана
RUS
1164
Интеллект
8
Серженко Алена
RUS
1164
Этюд
9
Уколова Анастасия
RUS
1156
Юность Москвы
10
Захаренко Мария
54160278
RUS
1136
Школа №1883
11
Никулина-Основская Людмила
RUS
1134
Этюд
12
Хлыновская Анна
RUS
1132
Школа №1189 им. И. В. Курчатова
13
Кудрявцева Мария
RUS
1130
14
Бурутина Анастасия
RUS
1114
Школа №1883
15
Рафикова Амина
RUS
1107
Юность Москвы
16
Валентинова Ирина
RUS
1103
КИЦ Каисса
17
Вьюгова Анна
RUS
1092
Этюд
18
Дмитренко Варвара
RUS
1090
Олимп
19
Павлова Александра
RUS
1077
20
Залуцкая Софья
RUS
1076
Шахматное королевство
21
Ляхова Таисия
RUS
1075
Юность Москвы
22
Усманова Кира
RUS
1070
Вадковский РМ
23
Гани Екатерина
RUS
1049
Школа №1883
24
Яхнич Ульяна
RUS
1042
Chess Club
25
Литвинцева Арина
RUS
1041
КИЦ Каисса
26
Белозерова Дарья
34184713
RUS
1035
27
Абрамова Любовь
RUS
1031
Этюд
28
Захаренко Ирина
54160260
RUS
1031
Школа №1883
29
Нурани Мария
RUS
1022
Поликультурный центр
30
Яхнич Полина
RUS
1021
Chess Club
31
Йазыджы Дарья
RUS
1015
Южное Измайлово
32
Григорьева Екатерина
RUS
1013
Олимп
33
Лаврентьева Александра
RUS
1006
Юность Москвы
34
Будаева Алина
RUS
1000
Строгино
35
Грачёва Ульяна
RUS
1000
Орленок
36
Егорова Аглая
RUS
1000
ДЮСШ №58
37
Журавлева-Емельяненко Агата
RUS
1000
38
Кечина Софья
RUS
1000
Атлант
39
Котова Ирина
RUS
1000
Юность Москвы
40
Лаврова Антонина
RUS
1000
Школа Анатолия Карпова
41
Новиченкова Юлианна
44175817
RUS
1000
Юность Москвы
42
Павленская Алиса
RUS
1000
43
Перелешина Полина
RUS
1000
Лабиринты шахмат
44
Решетникова Софья
RUS
1000
Юность Москвы
45
Руденко Елена
RUS
1000
46
Сагитдинова Самира
RUS
1000
Школа А.Костенюк
47
Свергина Софья
RUS
1000
Лабиринты шахмат
48
Семенова Дарья
RUS
1000
Юность Москвы
49
Черенкова Екатерина
RUS
1000
Юность Москвы
50
Черняк Василиса
RUS
1000
Школа Анатолия Карпова
51
Якубова Элеонора
RUS
1000
Schackurneringsresultat-server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use