Logged on: Gast
Servertime 23.04.2024 08:35:08
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Кубок СШОР "Юность Москвы"-В 2 этап
Viimeisin päivitys26.02.2016 18:40:14, Creator/Last Upload: Moscow chess federation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Бейсеуов Калимжан
34187798
RUS
1385
2
Редькин Роман
RUS
1377
Перово
3
Даугелло Афанасий
RUS
1370
Юность Москвы
4
Милованов Михаил
RUS
1363
Юность Москвы
5
Башкова Екатерина
54155703
RUS
1343
6
Чолакян Михаил
RUS
1322
Перово
7
Осипчук Лидия
RUS
1320
Юность Москвы
8
Басов Владимир
RUS
1301
Юность Москвы
9
Злотин Григорий
RUS
1284
10
Казак Даниэль
RUS
1274
Юность Москвы
11
Заигрин Макар
RUS
1239
Юность Москвы
12
Войтович Александр
RUS
1212
Юность Москвы
13
Фоменко Любовь
RUS
1212
Юность Москвы
14
Биненко Даниил
54186889
RUS
1204
15
Никитин Михаил
RUS
1197
Юность Москвы
16
Пащенко Варвара
RUS
1191
Юность Москвы
17
Самарин Иван
44175892
RUS
1185
Юность Москвы
18
Сычев Николай
RUS
1171
19
Беккерт Браин
RUS
1164
20
Столбовенко Давид
RUS
1157
21
Уколова Анастасия
RUS
1156
Юность Москвы
22
Полодухин Андрей
RUS
1121
Юность Москвы
23
Громов Артём
RUS
1120
Юность Москвы
24
Андреев Герман
44175000
RUS
1063
Юность Москвы
25
Компаниец Марсель
54169534
RUS
1046
Юность Москвы
26
Воронин Никита
RUS
1040
27
Дердо Давид
RUS
1031
Юность Москвы
28
Гугля Ольга
RUS
1018
Юность Москвы
29
Ершов Иван
RUS
1000
Юность Москвы
30
Косян Давид
RUS
1000
Юность Москвы
31
Молявко Никита
RUS
1000
Юность Москвы
32
Решетникова Яна
RUS
1000
Олимп
33
Усик Илларион
RUS
1000
34
Хлебцевич Константин
RUS
1000
Юность Москвы
35
Гриневич Михаил
RUS
0
36
Хачатуров Давид
RUS
0
37
Фроликов Григорий
RUS
1000
38
Тугушев Прохор
RUS
1150
Юность Москвы
39
Килин Глеб
RUS
1000
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot