Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 10:06:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
21. Steirische Jugendschach-Olympiade Buben U10 Schnellschach-Landesmeisterschaften
Son güncelleme11.02.2016 16:46:57, Oluşturan/Son Yükleme: HR. ERICH GIGERL
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
Kulüp/Şehir
1
Bahedevanov Anton
VS Neufeld
2
Barth Timo
PS Graz
3
Berghold Matteo
VS Berliner Ring
4
Bichl Lukas
VS Preding
5
Brunner Jakob
VS Deutschlandsberg
6
Bäckenberger Moritz
VS Murau
7
Dejanovic Dominik
VS Judendorf
8
Della Pietro Orfeo
VS Nibelungen
9
Dzabirov Tamerlan
VS St. Andrä
10
Ebner Moritz
VS Semriach
11
Engelmaier Andrej
Schulschwestern
12
Geßlbauer Felix
VS Ratten
13
Glatzhofer Kimi
VS Peter Rossegger
14
Govori Ermal
VS Deutschlandsberg
15
Gross Samuel
PS Graz
16
Grubelnik Marco
VS Preding
17
Gruber Paul
VS Waltendorf
18
Gschaider Lukas
VS Eggersdorf
19
Gubadia Godswill
VS Afritsch
20
Gutmann Jonas
VS Ratschendorf
21
Hadler Tobias
VS St. Stefan/R
22
Harrer Raphael
Vs Judendorf
23
Hermann Valentin
VS Judendorf
24
Hoffelner Henrik
VS Eggersdorf
25
Indoyan Artur
VS Ratten
26
Kral Martin
VS Trieben
27
Kreimer Leo
VS Kumberg
28
Kutz Lukas
VS Neuhart
29
Köck Daniel
VS Eggersdorf
30
Lackner Simon
VS Ratschendorf
31
Leitner Thomas
VS Passail
32
Lind Xaver
VS Berliner Ring
33
Lu Jiaolee
VS Neuhart
34
Luttenberger Niko
VS St. Stefan/R
35
Miethe Matthias
PS Graz
36
Miorini Carmelo
VS Preding
37
Moschner Paul
VS St. Marein
38
Nagl Johannes
VS St. Stefan/R
39
Nagl Tobias
VS St. Stefan/R
40
Nemec Petr
VS Andritz
41
Nidetzky Elias
VS St. Marein
42
Ornig Benjamin
VS Petersbergenstraße
43
Paar Paul
VS Afritsch
44
Pimeshofer Lukas
VS Ratten
45
Puntigam Felix
VS St. Marein
46
Pusnik Stefan
VS Peter Rossegger
47
Pölzl Simon
VS Judendorf
48
Rath Peter
VS Gamlitz
49
Sautter Fynn
PS Graz
50
Schachenhofer Linus
VS Berliner Ring
51
Schaikhaev Ramzan
VS Ratten
52
Schlauer Ivan
VS Wagna
53
Schnideritsch Finn
VS Ratschendorf
54
Sohn Benedikt
VS Mariagrün
55
Szabo Levente
VS Peter Rossegger
56
Tscherne Simon Felix
VS Eisteich
57
Tumurochir Duluu
VS Pischk
58
Vallant Paul
VS Neuhart
59
Wang Bowen
VS Frauental
60
Winkler Benjamin
VS Murau
61
Winkler-Hermaden Andreas
VS Fürstenfeld
62
Witte Lukas
VS Puntigam
63
Witzel Paul
VS Berliner Ring
64
Zeichen David
VS Berliner Ring
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları