Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 12:32:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
O2C Doeberl Cup 2009 - Major Section
Son güncelleme13.04.2009 07:22:29, Oluşturan/Son Yükleme: Australian Chess Enterprises
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Rtg
1
Savige Colin B
AUS
1999
2
Castor David
AUS
1997
3
Dowden R Anthony
NZL
1986
4
Stead Kerry
AUS
1973
5
Dizdarevic Mehmedalija
BIH
1972
6
Yu Michael
AUS
1948
7
CM
Mendes Da Costa Alex
AUS
1932
8
Cloudsdale Colin
AUS
1932
9
Norman Brendon
AUS
1922
10
Dilla Edsil
AUS
1916
11
Bliznyuk Andrey
AUS
1910
12
Voon Richard
AUS
1888
13
Guo-Yuthok Sherab
AUS
1880
14
Dunn Michael G
AUS
1855
15
Boyce Jamie
AUS
1843
16
Kong Adrian
AUS
1808
17
Tionko Efrain
AUS
1801
18
Ali Mosaddeque
AUS
1793
19
Tulevski Vasil G
AUS
1793
20
Abbott Peter
AUS
1786
21
Messina David
AUS
1777
22
Grcic Milan
AUS
1769
23
WFM
Maroroa Sue
NZL
1745
24
Rosario Amiel
AUS
1741
25
Pickering Anthony
AUS
1739
26
Chmiel Rad
AUS
1728
27
Draup Hj Abang Azman
MAS
1725
28
Weller Tony
AUS
1716
29
Wilson Peter
AUS
1715
30
Jule Sebastian
AUS
1714
31
Searle Zachary
AUS
1705
32
Babic Michael
AUS
1699
33
De Noskowski Adrian
AUS
1695
34
Canfell Mike J
AUS
1681
35
Setiabudi Allen
AUS
1673
36
Marsden John A
AUS
1664
37
Yu Sally
AUS
1661
38
Draup Zamhari
MAS
1656
39
Russell Luthien
AUS
1652
40
Ryan Reginald
AUS
1639
41
Kingsley Ross
AUS
1633
42
Ng Isaac
AUS
1626
43
Lane Clive
AUS
1621
44
Bennett Calvin
AUS
1606
45
Mccart Roger
AUS
1600
46
Tan Kai
AUS
1600
47
Tan Kevin
AUS
1575
48
Ninchich Milan
AUS
1574
49
Reid Vaness
AUS
1563
50
Dickson Ian
AUS
1550
51
Staak Eric
AUS
1519
52
Anderson-Smith William
AUS
1516
53
Egan Bill
AUS
1513
54
Alimuzzaman
BAN
1509
55
Mitchell Simon
AUS
1506
56
Cooke Tristrom P
AUS
1502
57
Smirnov Anton
AUS
1495
58
Xu Jerry
AUS
1489
59
Oliver Tamzin L
AUS
1473
60
Feng Thomas
AUS
1472
61
Rozenblat Vanja
AUS
1435
62
Mugford Stephen
AUS
1429
63
Palma Mario
AUS
1422
64
Eustace Sophie
AUS
1419
65
Deen-Cowell Nicholas
AUS
1408
66
Wan Kinto
AUS
1402
67
Ivanov Nikola
AUS
1401
68
Watson Jean
AUS
1330
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları