Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Open B R E Z O V A 2009 Zadnja izmjena29.08.2009 13:37:39, Creator: Hr. Otto Gutdeutsch,Last Upload: Slovak Chess Federation
Lista po nositeljstvu
Br. | | | Ime | FED | RtgI | RtgN | spol | Typ | Sk. | Klub/Grad |
1 | | GM | Petrik Tomas | SVK | 2529 | 2508 | | | | Sk Modra |
2 | | GM | Cvek Robert | CZE | 2520 | 0 | | | | |
3 | | GM | Likavsky Tomas Ing. | SVK | 2484 | 2487 | | | | KdV Kezmarok |
4 | | IM | Talla Vladimir | CZE | 2483 | 0 | | | | |
5 | | IM | Jurcik Marian | SVK | 2479 | 2468 | | | | Sk Caisa Cadca |
6 | | IM | Bernasek Jan | CZE | 2470 | 0 | | | | |
7 | | GM | Akesson Ralf | SWE | 2469 | 0 | | | | |
8 | | GM | Manik Mikulas | SVK | 2465 | 2460 | | | | KdV Kezmarok |
9 | | GM | Popchev Milko | BUL | 2459 | 0 | | | | |
10 | | IM | Hausner Ivan | CZE | 2446 | 0 | | | | Sk Mahrla Praha |
11 | | IM | Meszaros Michal | SVK | 2416 | 2397 | | | | TJ INBEST Dunajov |
12 | | IM | Plat Vojtech | CZE | 2406 | 0 | | U16 | | Tz Trinec |
13 | | FM | Csiba Dominik | SVK | 2401 | 2466 | | U20 | | Sk Dunajska Streda |
14 | | GM | Plachetka Jan | SVK | 2370 | 2389 | | S60 | | Sk Senica |
15 | | IM | Plischki Sebastian | GER | 2368 | 2336 | | | | Sc Stadthagen |
16 | | | Maslik Miroslav | SVK | 2367 | 2381 | | | | Sk Trencin |
17 | | | Mazur Stefan | SVK | 2362 | 2457 | | U20 | | Sk Zemplin Michalovce |
18 | | FM | Pacher Milan | SVK | 2358 | 2423 | | U20 | | Sk Slovan Bratislava |
19 | | IM | Heinzel Olaf | GER | 2340 | 2277 | | | | Hansa Dortmund |
20 | | | Vymazal Bronislav | CZE | 2338 | 0 | | | | |
21 | | FM | Jurcik Martin | SVK | 2317 | 2351 | | U20 | | Sk Caissa Cadca |
22 | | WIM | Borosova Zuzana | SVK | 2300 | 2260 | w | | | Komarnansky Sc Komarno |
23 | | IM | Ganaus Hannes | AUT | 2279 | 0 | | | | |
24 | | IM | Weinzettl Ernst | AUT | 2278 | 0 | | | | |
25 | | IM | Weglarz Leszek | POL | 2262 | 0 | | | | |
26 | | | Bures Jaroslav | CZE | 2259 | 0 | | U16 | | |
27 | | FM | Bombek Peter | SVK | 2243 | 2244 | | | | Sks Dubnica N/V |
28 | | | Kleman Miroslav | SVK | 2234 | 2254 | | | | Sk Doprastav Bratislava |
29 | | | Straka Josef Jr | SVK | 2225 | 2232 | | U16 | | Sk Caissa Cadca |
30 | | | Jablonicky Frantisek | SVK | 2222 | 2228 | | | | |
31 | | WFM | Machalova Maria | SVK | 2216 | 2251 | w | | | Tj Druzstevnik Budmerice |
32 | | | Banduka Zeljko | SVK | 2207 | 2268 | | | | Msk Martin |
33 | | | Bezuch Martin | SVK | 2203 | 2229 | | | | Sk Strelec Devinska Nova |
34 | | WFM | Machalova Veronika | SVK | 2187 | 2224 | w | | | Tj Druzstevnik Budmerice |
35 | | | Janko Michal | SVK | 2186 | 2225 | | | | Chess Club Galanta |
36 | | | Polacik Igor | SVK | 2186 | 2221 | | | | Sk Doprastav Bratislava |
37 | | | Peitl Tomas | SVK | 2175 | 2278 | | U20 | | Sk Slovan Bratislava |
38 | | | Sorkovsky Miroslav | SVK | 2174 | 2209 | | | | Sk Th Junior Banska Bystr |
39 | | | Vacek Ondrej | SVK | 2155 | 2175 | | | | Tj Slavia Tu Zvolen |
40 | | FM | Mrva Vladimir | SVK | 2150 | 2171 | | | | Sachovy Klub Sabinov |
41 | | | Machalova Erika | SVK | 2148 | 2192 | w | | | Tj Druzstevnik Budmerice |
42 | | | Jendrichovsky Peter | SVK | 2147 | 2236 | | U20 | | Sachovy Klub Sabinov |
43 | | | Hujo Jozef | SVK | 2142 | 2160 | | | | Sk Zemplin Michalovce |
44 | | | Sremanak Slavomir | SVK | 2132 | 2153 | | U20 | | Prvy Sk Presov |
45 | | WFM | Kalmykova Anastasia | RUS | 2127 | 0 | w | U16 | | |
46 | | | Kovac Andrej | SVK | 2126 | 2189 | | U16 | | Ksn Bratislava |
47 | | | Blatnicky Miroslav | SVK | 2109 | 2095 | | | | Zsk Vrbove - Sach |
48 | | | Pagerka Martin | SVK | 2105 | 2162 | | U16 | | Sk Osuske |
49 | | | Riabov Alexander | SVK | 2105 | 2070 | | | | ZDS Druzba 301 |
50 | | WFM | Cherednichenko Elena | UKR | 2104 | 0 | w | | | |
51 | | | Kubica Viktor | SVK | 2099 | 2079 | | | | Sk Basta Nove Zamky |
52 | | | Spik Peter | SVK | 2093 | 2108 | | | | Slovan Duslo Sala |
53 | | | Sarmir Milos | SVK | 2090 | 2146 | | | | Sk Hydina Cifer |
54 | | | Bury Rastislav | SVK | 2065 | 2105 | | | | Slavia STU Bratislava |
55 | | | Marusak Peter | SVK | 2062 | 2078 | | | | Bsk Bardejov |
56 | | | Sosovicka Juraj | SVK | 2060 | 2136 | | U16 | | Sk Strelec Devinska Nova |
57 | | | Padysak Tomas | SVK | 2039 | 2132 | | U16 | | Ksn Bratislava |
58 | | | Smagin Nikita | RUS | 2035 | 0 | | U16 | | |
59 | | | Szaraz Vojtech | SVK | 2012 | 1980 | | | | |
60 | | | Hanzluvka Peter | SVK | 2007 | 2008 | | | | Sk Osuske |
61 | | | Balko Dominik | SVK | 1998 | 1941 | | S60 | | Nitriansky Sachovy Klub |
62 | | | Svoboda Miroslav | SVK | 1991 | 2100 | | U20 | | Slavia Pu Presov |
63 | | | Zatko Gregor | SVK | 1982 | 1978 | | U20 | | Sk Levice |
64 | | | Pastir Stanislav | SVK | 1973 | 1959 | | | | Slavia Pu Presov |
65 | | | Palka Miroslav | SVK | 1968 | 1961 | | | | Sk Senica |
66 | | | Teplan Branislav | SVK | 1955 | 1951 | | | | Sk Basta Nove Zamky |
67 | | | Cajka Tibor | SVK | 1950 | 2029 | | U16 | | Sk Osuske |
68 | | | Hurban Martin | SVK | 1946 | 2034 | | U20 | | Sk Strelec Devinska Nova |
69 | | | Vlkovic Pavol | SVK | 1943 | 1862 | | | | Sk Hydina Cifer |
70 | | | Skapikova Lubica | SVK | 1940 | 1937 | w | | | Sk Senica |
71 | | | Jozefek Michal | SVK | 1940 | 1896 | | U16 | | Sk Osuske |
72 | | | Klimes Milan | SVK | 1933 | 1946 | | | | Tj Dopravny Podnik Bratis |
73 | | | Lukac Tomas | SVK | 1932 | 1872 | | | | Sk Komplet Modranka |
74 | | | Jurov Pavol | SVK | 1928 | 1973 | | | | Dynamo Dpmk Kosice |
75 | | | Smrek Peter | SVK | 1919 | 1897 | | | | Zsk Vrbove - Sach |
76 | | | Orosi Peter | SVK | 1902 | 1933 | | | | Sk Doprastav Bratislava |
77 | | | Likavska Barbora | SVK | 1887 | 1826 | w | | | Sk Osuske |
78 | | | Babkin Ivan | RUS | 1881 | 0 | | U16 | | |
79 | | | Erdelyi Michael | SVK | 1879 | 1850 | | | | Sk Lokomotiva Caissa Brat |
80 | | | Lajda Dusan | SVK | 1872 | 1872 | | | | Zsk Vrbove - Sach |
81 | | | Gono Michal | SVK | 1866 | 1846 | | U20 | | Sk Kupele Piestany |
82 | | | Sosovicka Matej | SVK | 1844 | 1952 | | U16 | | Sk Strelec Devinska Nova |
83 | | | Feranec Milan | SVK | 1830 | 1809 | | S60 | | Zsk Vrbove - Sach |
84 | | | Petrigacova Daniela | SVK | 1827 | 1974 | w | U20 | | Sk Drienov |
85 | | | Sebo Viktor | SVK | 1817 | 1927 | | U16 | | Ksn Bratislava |
86 | | | Kimerling Martin | SVK | 1792 | 1980 | | U16 | | Ksn Bratislava |
87 | | | Simoncic Ladislav | SVK | 1789 | 1670 | | | | Nitriansky Sachovy Klub |
88 | | | Husek Lubomir | SVK | 1751 | 1741 | | | | Sachovy Klub Holic |
89 | | | Brisudova Veronika | SVK | 1749 | 1791 | w | U20 | | Sk Skalica |
90 | | | Hornak Pavol | SVK | 1748 | 1755 | | | | Sk Hydina Cifer |
91 | | | Sklars Tomas | SVK | 1746 | 1888 | | U16 | | Ksn Bratislava |
92 | | | Spacek Oliver | SVK | 1724 | 1825 | | U16 | | Sk Trencin |
93 | | | Danada Tomas | SVK | 1723 | 1733 | | U16 | | Sk Osuske |
94 | | | Hajek Lukas | SVK | 1666 | 1729 | | U16 | | Sk Doprastav Bratislava |
95 | | | Nemsak Denis | SVK | 1644 | 1545 | | U16 | | Sk Kupele Piestany |
96 | | | Spacek Marcel | SVK | 1572 | 1652 | | U16 | | Sk Trencin |
97 | | | Bjel Jan | SVK | 0 | 1818 | | U20 | | Zsk Vrbove - Sach |
98 | | | Nemeckay Rastislav | SVK | 0 | 1781 | | | | Sk Osuske |
99 | | | Bjel Tomas | SVK | 0 | 1671 | | S60 | | Zsk Vrbove - Sach |
100 | | | Svaralova Monika | SVK | 0 | 1645 | w | U20 | | Sk Stropkov+svidnik |
101 | | | Chlpik Martin | SVK | 0 | 1556 | | U16 | | Sk Levice |
102 | | | Nemeckayova Monika | SVK | 0 | 1528 | w | U16 | | Sk Osuske |
103 | | | Strapko Tomas | SVK | 0 | 1492 | | U16 | | Sk Kuoele Piestany |
104 | | | Jablonicky Martin | SVK | 0 | 1450 | | U16 | | Lokomotiva Trnava |
105 | | | Diviak Peter | SVK | 0 | 1448 | | U16 | | Sk Osuske |
106 | | | Kosik Matej | SVK | 0 | 1438 | | U16 | | Nitriansky Sachovy Klub N |
107 | | | Ocko Martin | SVK | 0 | 1410 | | U16 | | Sk Osuske |
108 | | | Chripko Lubomir | SVK | 0 | 1406 | | | | Sk Slovan Bratislava |
109 | | | Jablonicky Boris | SVK | 0 | 1405 | | U16 | | Lokomotiva Trnava |
110 | | | Gavlas Jakub | SVK | 0 | 1385 | | U16 | | Sk Osuske |
111 | | | Bakhmatov Daniil | RUS | 0 | 0 | | U16 | | |
112 | | | Horakova Ivana | CZE | 0 | 0 | w | | | |
113 | | | Kerimov Ivan | RUS | 0 | 0 | | U16 | | |
114 | | | Kerimov Vlad | RUS | 0 | 0 | | U16 | | |
115 | | | Tselkovskiy Kirill | RUS | 0 | 0 | | U16 | | |
|
|
|
|
|
|
|