Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O velikonočního beránka - mladší

Poslední aktualizace26.03.2016 18:47:51, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
112Veselý JanCZE1100TJ Spartak Vlašim7,00,020,026,5
220Hamsa VojtěchCZE1000DDM Čáslav6,00,022,029,0
32Sedmihradský TomášCZE1195ŠK Spartak Čelákovice5,00,024,035,0
44Kubíček DanielCZE1135ŠK Spartak Čelákovice5,00,022,030,5
513Slavíková NikolCZE1059ŠK MDDM Úvaly5,00,021,530,5
617Day TobiášCZE1000Unichess5,00,021,530,5
71Vopěnka TomášCZE1234DDM Sokol Nymburk5,00,020,528,5
814Petržela LukášCZE1015Sokol Hradec Králové4,50,518,526,5
925Matyáš MatějCZE1000Šachový klub Sobotka 2009, o.s.4,50,517,524,5
103Sedmihradský MartinCZE1142ŠK Spartak Čelákovice4,00,024,533,5
115Dlabal LukášCZE1100ŠK Český Brod4,00,021,529,5
1211Vavříková StellaCZE1100TJ Kavalier Sázava z.s.4,00,020,530,5
1310Slováková ŠárkaCZE1100ŠK Spartak Čelákovice4,00,020,028,5
1421Hojka LukášCZE1000ŠK MDDM Úvaly4,00,019,026,0
1529Patka MarekCZE1000Šachový klub Sobotka 2009, o.s.4,00,016,523,5
1618Dejmek TomášCZE1000DDM Kolín4,00,016,022,5
179Slováková VeronikaCZE1100ŠK Spartak Čelákovice4,00,013,018,0
188Jandová ZuzanaCZE1100ŠK Spartak Čelákovice3,50,019,526,5
1933Sánchez VictorCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,50,018,023,5
2023Lasák VojtěchCZE1000ŠK Český Brod3,50,017,524,5
2128Panušková EvaCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.3,50,017,523,5
2236Škoda Pavel         CZE1000Šachový klub Rožďalovice3,00,018,525,5
236Hladká TerezaCZE1100ŠK Spartak Čelákovice3,00,017,524,0
2430Pecinovská VeronikaCZE1000Uhlířské Janovice3,00,017,523,0
2534Trutnovský TomášCZE1000DDM Kolín3,00,017,023,0
2635Zachař AdamCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.3,00,016,524,5
2738Šturmová TerezaCZE1000DDM Kolín3,00,016,522,5
2816Cháma VojtěchCZE1000DDM Kolín3,00,015,021,0
2915Bucharová LeontýnaCZE1000Sadská3,00,013,518,5
3037Šorman PetrCZE1000Šachový klub Rožďalovice2,50,08,513,5
3126Mrázová VendulaCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.2,00,017,024,0
327Hoppe DominikCZE1100TJ Kavalier Sázava z.s.2,00,015,522,5
3332Polášek JachymCZE1000Šachový klub Sobotka 2009, o.s.2,00,015,521,5
3427Novák JakubCZE1000TJ Kavalier Sázava z.s.2,00,014,019,0
3522Jansta OndřejCZE1000DDM Kolín2,00,011,516,5
3631Plíšek TadeášCZE1000Šachový klub Sobotka 2009, o.s.1,50,015,523,5
3724Marinák TomášCZE1000Šachový klub Rožďalovice1,00,014,020,0
3819Grumlová VeronikaCZE1000DDM Kolín1,00,012,517,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement