Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 03:08:39
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
IV. Pyramiden-Franken-Cup Fürth 2001
Son güncelleme23.04.2016 19:58:17, Oluşturan/Son Yükleme: Klaus Steffan
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Ibragimov Ildar
4102878
RUS
2609
TSV Bindlach
2
Romanishin Oleg M
14100088
UKR
2579
3
Hector Jonny
1700090
SWE
2552
Lübeck SK
4
Bischoff Klaus
4600045
GER
2542
Schachklub König Plauen
5
Schmaltz Roland
4614054
GER
2525
SK Eppingen
6
Lobron Eric
4600037
GER
2486
SG 1868 Aljech. Solingen
7
Naiditsch Arkadij
4650891
GER
2492
SF Brackel 1930 e.V.
8
Doettling Fabian
4627253
GER
2493
SV Castrop-Rauxel
9
Enders Peter
4611314
GER
2499
SV Andernach
10
Buhmann Rainer
4651340
GER
2417
Stuttgarter SF
11
Naumann Alexander
4623169
GER
2450
SG 1868 Aljech. Solingen
12
Holzke Frank
4600428
GER
2482
SV Wattenscheid 1930
13
Jansa Vlastimil
300128
CZE
2499
SC Forchheim
14
Kachiani-G. Ketino (IM)
4623614
GER
2453
SC Tegernsee
15
Joachim Sven
4628594
GER
2430
SV Werder Bremen
16
Taimanov Mark E
4100760
RUS
2477
VSG 1880 Offenbach
17
Hammes Michael
4619358
GER
2347
SV Koblenz 03/25
18
Hedke Fred
4604032
GER
2356
SV Werder Bremen
19
Hirn Oskar
4635590
GER
2275
SC NT Nürnberg
20
Wall Gavin
2501244
IRL
2290
TSV Bindlach
21
Bach Matthias
4603168
GER
2301
Hamburger SK von 1830 eV
22
Seibold Hubert Dr.
4658051
GER
2335
SK Zirndorf
23
Rahls Peter
4613023
GER
2267
SK Zehlendorf e.V.
24
Lindinger Markus
4636937
GER
2225
Hamburger SK von 1830 eV
25
Deglmann Ludwig
4622235
GER
2258
SK Schwabach 1907
26
Schwartz Ylon
2009323
USA
2281
27
Schunk Eduard
4659210
GER
2289
TSV Bindlach
28
Bakhmatov Eduard
14103435
UKR
2272
SC Bayer Uerdingen 1923
29
Roth Norbert
4635639
GER
2206
SC NT Nürnberg
30
Kraft Volker
4606221
GER
2342
SK Zirndorf
31
Eiber Manfred
4631315
GER
2213
SW Nürnberg Süd
32
Struk Jerzy
1106821
POL
2266
33
Drexel Michael
4623835
GER
2216
FC Bayern München
34
Loos Stephan
4635213
GER
2072
FC Bayern München
35
Reis Gerhard
4615883
GER
2177
SK Zirndorf
36
Delitzsch Jürgen
4606450
GER
2189
TSV Bindlach
37
Engelbert Christoph
4609158
GER
2207
Hamburger SK von 1830 eV
38
Kordts Wolfgang
4655460
GER
2139
SC Postbauer-Heng
39
Pitschka Klaus
4617762
GER
2220
Schwabinger SK
40
Braginskij Alexej
4656130
GER
2097
SF Fürth
41
Schindler Samuel
4645707
GER
2107
SK Markdorf
42
Haas Frank-Martin Dr.
4606914
GER
2189
SK 1964 Dielheim
43
Koch Moritz
4678460
GER
2038
SV Puschendorf
44
Götz Andreas
4620810
GER
2131
SK Schwabach 1907
45
Zühlke Burkhard Dr.
4676084
GER
2111
SK Zirndorf
46
Stark Ingo
4651413
GER
2090
TSG Oberschöneweide e.V.
47
Wallinger Manfred
4614216
GER
2142
SV Altensittenbach
48
Zickelbein Eva-Maria
4646118
GER
2013
Hamburger SK von 1830 eV
49
Heyne Martin
4640110
GER
2132
TSV Waldkirchen
50
Sörgel Frank
4658973
GER
2000
SK Schwabach 1907
51
Nachtkamp Herbert
4642660
GER
2020
SK Norderstedt v.1975 e.V.
52
Hielscher Wulf
4643615
GER
2016
SABT FTS Eider Büdelsdorf e.V.
53
Berreth Marc
4651111
GER
2122
SC 1868 Bamberg
54
Wilfert Andre
4679180
GER
1991
SK Hof 1892 im PTSV Hof
55
Aulinger Reimund
4647807
GER
2138
TSV Bindlach
56
Sommer Matthias
4677480
GER
2110
SC NT Nürnberg
57
Kotz Reinhard
4660447
GER
2110
SV Puschendorf
58
Rabe Thomas
4657560
GER
2014
Coburger SV v. 1872 e.V.
59
Willim Michael
4632435
GER
2023
SK Schwabach 1907
60
Gerl Hans Dr.
4659236
GER
1992
SK Zirndorf
61
Sikorsky Horst
4630114
GER
2033
SF Pfullingen
62
Schwalbe Gerhard
4651308
GER
2062
SC 1868 Bamberg
63
Ewald Alexander
4662520
GER
2140
SV Fortuna Regensburg
64
Reiser Charles-Roy
4667646
GER
1923
Bad Mergentheim
65
Seibert Volker
4663578
GER
1862
SC Postbauer-Heng
66
Woerl Richard
4654544
GER
2004
SW Nürnberg Süd
67
Steinmacher Josef
4619048
GER
1954
SF Bad Mergentheim
68
Niemetz Alexander
4658922
GER
1951
SC Hollfeld 1960 e.V.
69
Schraufl Wolfhardt
4660463
GER
1943
SK Schwabach 1907
70
Hönnekes Klaus
4642490
GER
2066
SK München Süd-Ost
71
Volz Harald
4640390
GER
1842
SC 1926 Kahl
72
Hohner Karl-Heinz
4659244
GER
1959
Kronacher SK 1882 e.V.
73
Schlosberg Elisabeth
4659228
GER
1905
SF Fürth
74
Greifzu Helmut
4645928
GER
1948
Post-Telekom-Sportverein
75
Eckhardt Waldemar
4675754
GER
1786
SF Fürth
76
Klaus Daniel
4627385
GER
1892
SF Möglingen 1976
77
Paschmann Stefan
4666909
GER
1885
Krefelder SK Turm
78
Vogiatzis Dimitrios
4668375
GER
1977
SC NT Nürnberg
79
Schlander Sabine
4658949
GER
1950
SC Unterpfaffenhofen
80
Schuetz Peter
14902257
SVK
2009
81
Sokolovs Jurijs
AUT
2171
SC NT Nürnberg
82
Emami Madjid Dr.
4646517
GER
2029
SV Griesheim(DA)
83
Seitz Hans
AUT
2084
SK 1911 Herzogenaurach
84
Rüttinger Johannes
AUT
2080
TSV Bindlach
85
Kraft Hans
AUT
2079
SK Zirndorf
86
Sattler Stefan
AUT
2063
Turnerbund Erlangen
87
Lutz Oliver
AUT
1978
SC Trier-Süd
88
Just Hannes
AUT
1962
Hamburger SK von 1830 eV
89
Stark Bernhard
AUT
1950
Passau
90
Küspert Helmut
AUT
1947
1.FC Marktleuthen
91
Meyer Gerd
AUT
1947
SV Dortmund-Huckarde
92
Heuer Rainer
AUT
1944
SF Hamburg eV 1934
93
Kaiser Helmut
AUT
1944
SK Tauberbischofsheim
94
Stefkovic Marijan
AUT
1944
SF Süchteln 1938
95
Renner Christian
AUT
1932
SC NT Nürnberg
96
Süß Helmut
AUT
1932
SC NT Nürnberg
97
Hefter Franz
AUT
1920
SC S.-W. Schweinheim
98
Kühn Bernd
AUT
1920
SK Frankenthal
99
Oettel Lothar
AUT
1915
TSG Oberschöneweide e.V.
100
Carl Werner
AUT
1909
SK 1879 HD-Handschuhsheim
101
Rüttinger Matthias
AUT
1904
TSV Bindlach
102
Schlötterer Hermann
AUT
1897
SC NT Nürnberg
103
Stiepan Hans-Michael
AUT
1892
SAbt SV Jedesheim 1921
104
Kurbel Horst-Peter
AUT
1886
SV Empor Berlin e.V.
105
Schanz Karlheinz
AUT
1883
SC Mühlhof-Reichelsdorf
106
Thürauf Peter
AUT
1881
SW Nürnberg Süd
107
Schwarz Werner
AUT
1856
SGem 1882 Fürth
108
Schwingeler Wolfgang
AUT
1855
SK Sülz-Klettenberg
109
Haas Michael
GER
1854
SK 1964 Dielheim
110
Weiß Michael
AUT
1854
SV Puschendorf
111
Reitzler Stefan
AUT
1850
TSV Mönchröden
112
Körber Thomas
AUT
1834
SGr VfL Anderssen Nürnberg
113
Häckler Daniel
AUT
1831
SG Büchenbach/Roth e.V.
114
Lowitz Torsten
AUT
1823
SV Puschendorf
115
Holland Arthur
AUT
1802
SC NT Nürnberg
116
Zabarskij Oleg
AUT
1800
SC NT Nürnberg
117
Kuehnling Klaus
AUT
1782
SF Fürth
118
Hestermann Hans-Ludwig
AUT
1742
SC NT Nürnberg
119
Götzel Alfred
AUT
1710
SC Höchstadt/Aisch
120
Mühlnikel Klaus
AUT
1707
TSV Bindlach
121
Wechahy Alaa Ahmed
AUT
1680
SK 1911 Nürnberg
122
Gronbach Werner
AUT
1678
SF 1982 Baiertal-Schatth
123
Schmitt Werner
AUT
1654
TSG 1893 Ellingen
124
Thonig Manfred
AUT
1588
SC Starnberg
125
Frey Michael
AUT
1586
SC S.-W. Schweinheim
126
Ludwig Ines
AUT
1570
SC Mühlhof-Reichelsdorf
127
Stutz Andrea
AUT
1570
SV Nürtingen
128
Meyer Susanne
AUT
1553
SV Dortmund-Huckarde
129
Körber Hans
AUT
1548
SC 1868 Bamberg
130
Niephaus Friedel
AUT
1537
SC Bad Nauheim
131
Klein Markus
AUT
1523
SC NT Nürnberg
132
Schlosberg Michael
AUT
1433
SF Fürth
133
Bierhahn Michael
AUT
1390
SC Pegnitz-Creussen e.V.
134
Bogner Thomas
AUT
1385
SC NT Nürnberg
135
Thoma Dirk
AUT
1303
SC NT Nürnberg
136
Röckl Adelbert
AUT
1132
SW Nürnberg Süd
137
Titze Karsten
AUT
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları