Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Finále Krajského přeboru mládeže jednotlivců 2016 Kategorie HD16

Poslední aktualizace26.06.2016 15:48:20, Creator/Last Upload: czech republic licence 86

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Zvolensky DavidU14CZE1819Tj Jawa Brodce6,0022,531,0
22Vorisek JakubU16CZE1823Tj Spartak Vlasim5,5021,531,5
34Vojta JakubU16CZE1743Tj Spartak Vlasim5,0022,531,5
49Soukup JiriU16CZE1610Sokol Bustehrad5,0019,525,5
51Otruba MarekU16CZE1848Klub Sachistu Ricany 19254,5023,032,0
67Havelka JiriU16CZE1680Sk Revnice4,5022,531,0
710Mezera MatejU16CZE1605Sokol Bustehrad4,5021,529,5
811Otrubova KristynaU16wCZE1555Klub Sachistu Ricany 19254,5019,027,0
96Skrabanek MatejU16CZE1705Ddm Symfonie Podebrady4,5018,525,0
1019Rosenbaumova LeaU16wCZE1283Sk Zdice4,0020,028,0
1115Kovarik VojtechU16CZE1433Sk Pribram-Banik4,0019,526,0
1216Havelka FrantisekU16CZE1424Sk Revnice4,0019,525,5
135Vilimova JulieU16wCZE1737Klub Sachistu Ricany 19254,0018,526,5
1418Bohunek JanU16CZE1401Klub Sachistu Ricany 19254,0017,525,0
1517Bartosova HanaU16wCZE1401Klub Sachistu Ricany 19254,0015,021,5
1614Gabrielova MarketaU16wCZE1436Tj Auto Skoda Mlada Boleslav3,5016,021,5
1728Janda LukasU16CZE1120Sk Spartak Celakovice3,5015,021,0
1822Maronczak JiriU16CZE1245Sokol Mlada Boleslav3,5012,518,0
198Varadi OndrejU16CZE1657Sokol Bustehrad3,0020,529,5
2013Stochl VojtechU16CZE1446Klub Sachistu Ricany 19253,0017,525,0
2127Krumpholc FilipU16CZE1133Tj Neratovice3,0017,024,0
2212Lang DavidU16CZE1540Sokol Bustehrad3,0017,023,5
31Gasparin PavelU16CZE1059Klub Sachistu Ricany 19253,0017,023,5
2423Muzik MartinU16CZE1209Sk Kdjs Sedlcany, Z.S.3,0011,517,0
2526Zvolensky VaclavU14CZE1134Tj Jawa Brodce2,5017,523,5
2620Jezek StanislavU16CZE1282Sk Cesky Brod2,5016,022,5
2730Hladka GabrielaU16wCZE1063Sk Spartak Celakovice2,0017,022,5
2825Studzinski DavidU16CZE1154Klub Sachistu Ricany 19252,0015,521,0
2921Gruml TomasU16CZE1250Ddm Kolin2,0012,518,0
3029Flos PavelU16CZE1103Sk Spartak Celakovice2,0011,516,0
3124Kamenicky StanislavU16CZE1181Sk Pribram-Banik1,5012,518,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Manually input (after Tie-Break matches)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement
Advertisement