Nr. | | Namn | Fide-ID | Nation | Rating | Klubb |
1 | | Wiewióra Eneasz | | POL | 2349 | SSz GMINY PAWŁOWICE |
2 | FM | Burdalev Kiril | | UKR | 2348 | |
3 | | Piesik Piotr | | POL | 2334 | UKS Hetman Częstochowa |
4 | IM | Langner Ladislav | | CZE | 2331 | TŽ Třinec |
5 | IM | Zwardoň Vojtěch | | CZE | 2327 | |
6 | FM | Mulet Piotr | | POL | 2279 | SSz GMINY PAWŁOWICE |
7 | | Mroziak Maciej | | POL | 2207 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwic |
8 | IM | Babula Milan | | CZE | 2192 | TŽ Třinec |
9 | | Szotkowski Jakub | | CZE | 2174 | TŽ Třinec |
10 | | Urbański Grzegorz | | POL | 2164 | |
11 | | Gibiec Ernest | | CZE | 2158 | Slavoj Český Těšín |
12 | | Gumularz Szymon | | POL | 2158 | KSz Polonia Wrocław |
13 | | Kieś Mariusz | | POL | 2149 | Rydułtowy |
14 | | Weissmann Lukáš | | CZE | 2144 | Sokol Dobrá |
15 | | Raszka Janusz | | POL | 2137 | Cieszyn |
16 | | Zimniok Lubomír | | CZE | 2129 | ŠK Karviná |
17 | | Dudys Jakub | | POL | 2126 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwic |
18 | | Jelonek Michał | | POL | 2112 | KS DORS Ruda Śląska |
19 | | Samborski Henryk | | POL | 2086 | UKS OGNISKO Rydułtowy |
20 | | Řezníček Marcel | | CZE | 2062 | ŠKTP Hrabyně |
21 | | Gonsior Monika | | POL | 2026 | KS Roszada Żory |
22 | | Dziodzio Angelika | | POL | 2020 | MKSz Rybnik |
23 | | Drabiniok Kazimierz | | POL | 2007 | KSz Zefir Boguszowice |
24 | | Stonawski Igor | | CZE | 1990 | Slavoj Český Těšín |
25 | | Foltyn Łukasz | | POL | 1962 | MUKS SZS Cieszyn |
26 | | Ulrych Wojciech | | POL | 1962 | St Eurobeskidy Łodygowice |
27 | | Maroszczyk Wiesław | | CZE | 1953 | TŽ Třinec |
28 | | Malyrz Ladislav | | CZE | 1933 | Slavoj Český Těšín |
29 | | Kukuczka Milan | | CZE | 1924 | TJ Vendryně |
30 | | Hasiński Krystian | | POL | 1899 | TS Kuźnia Rybnik |
31 | | Gorczyca Dominika | | POL | 1875 | KS DORS Ruda Śląska |
32 | | Heczko Mieczysław | | POL | 1871 | Skoczów |
33 | | Klus Maciej | | POL | 1869 | MUKS SZS Cieszyn |
34 | | Karp Piotr | | POL | 1857 | |
35 | | Botor Michalina | | POL | 1839 | KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny |
36 | | Chwastek Otto | | CZE | 1838 | TJ Vendryně |
37 | | Temel Jan | | POL | 1816 | |
38 | | Bogusz Tomasz | | POL | 1804 | St Eurobeskidy Łodygowice |
39 | | Stryjski Kazimierz | | POL | 1793 | KS Unia Bieruń Stary |
40 | | Błasiak Mirosław | | POL | 1775 | AKS Mikołów |
41 | | Wilczek Piotr | | POL | 1771 | Niedobczyce |
42 | | Kłaptocz Marcin | | POL | 1751 | |
43 | | Franiok Andrzej | | POL | 1742 | Hażlach |
44 | | Ben Jarosław | | POL | 1729 | St Eurobeskidy Łodygowice |
45 | | Góreczny Tomasz | | POL | 1720 | UKS Rodło Opole |
46 | | Dziodzio Tomasz | | POL | 1720 | MKSz Rybnik |
47 | | Laszczak Przemysław | | POL | 1710 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
48 | | Hasiński Sebastian | | POL | 1699 | TS Kuźnia Rybnik |
49 | | Wółkowski Andrzej | | POL | 1677 | Żory |
50 | | Kulikowski Michał | | POL | 1620 | Bielsko-Biała |
51 | | Gredka Dominika | | POL | 1579 | PSSz Pszczyna |
52 | | Stebakow Cezary | | POL | 1579 | Czeladź |
53 | | Marczak Szymon | | POL | 1578 | MUKS SZS Cieszyn |
54 | | Posłuszny Tomasz | | POL | 1578 | MKSz Rybnik |
55 | | Brzostowska Katarzyna | | POL | 1546 | St Eurobeskidy Łodygowice |
56 | | Szymik Antoni | | POL | 1524 | St Eurobeskidy Łodygowice |
57 | | Gruszka Aleš | | CZE | 1506 | SK Slávia Orlová |
58 | | Lapczyk Jerzy | | POL | 1500 | Goczałkowice |
59 | | Krzysztyńska Anna | | POL | 1465 | KKSZ Urania Krosno |
60 | | Sidelko Richard | | CZE | 1453 | ŠK Karviná |
61 | | Kołek Edward | | POL | 1446 | Bielsko-Biała |
62 | | Distel Paweł | | POL | 1418 | LKS Strażak Zabrzeg |
63 | | Grochol Kamil | | POL | 1417 | MKSz Rybnik |
64 | | Czylok Władysław | | POL | 1412 | LKS Wisła Strumień |
65 | | Kanach Jerzy | | POL | 1408 | St Eurobeskidy Łodygowice |
66 | | Szotkowski Josef | | CZE | 1338 | |
67 | | Meers Hubert | | POL | 1335 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
68 | | Szwajkowski Tymoteusz | | POL | 1302 | KKSz Kraków |
69 | | Białek Alicja | | POL | 1260 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwic |
70 | | Goszyk Bartosz | | POL | 1225 | MUKS SZS Cieszyn |
71 | | Zniszczoł Wiktoria | | POL | 1218 | KSz Zefir Boguszowice |
72 | | Stonawski Krystian | | CZE | 1180 | Slavoj Český Těšín |
73 | | Cieślak Jessica | | POL | 1161 | MKSz Rybnik |
74 | | Wilk Igor | | POL | 1160 | UKS przy SP 8 Chrzanów |
75 | | Czernecki Andzej | | POL | 1138 | UKS Rodło Opole |
76 | | Herwy Jakub | | POL | 1120 | AKS Mikołów |
77 | | Gonsior Klaudia | | POL | 1093 | GKS Gwarek Ornontowice |
78 | | Kotajny Samuel | | CZE | 1036 | Slavoj Český Těšín |
79 | | Kania Paweł | | POL | 1900 | Bielsko Biała |
80 | | Gajewski Jacek | | POL | 1800 | Katowice |
81 | | Mospan Zbigniew | | POL | 1800 | Cieszyn |
82 | | Rachtan Andrzej | | POL | 1800 | Zawiercie |
83 | | Witański Marek | | POL | 1800 | Jastrzębie Zdrój |
84 | | Grzybek Mikołaj | | POL | 1600 | MUKS SZS Cieszyn |
85 | | Podżorski Kamil | | POL | 1600 | SSz OLIMPIA Goleszów |
86 | | Głąbiński Wojciech | | POL | 1400 | Ustroń |
87 | | Kuczmik Paweł | | POL | 1400 | |
88 | | Szklorz Beniamin | | POL | 1400 | SSz OLIMPIA Goleszów |
89 | | Widera Nikodem | | POL | 1400 | Szkółka Szachowa f7 Pszczyna |
90 | | Janásek Karel | | CZE | 1267 | Slavoj Český Těšín |
91 | | Krzysztyńska Maria | | POL | 1250 | KKSZ Urania Krosno |
92 | | Chmiel Milan | | CZE | 1200 | Český Těšín |
93 | | Głąbiński Miłosz | | POL | 1200 | Ustroń |
94 | | Konderla Maciej | | CZE | 1200 | Slavoj Český Těšín |
95 | | Kraus Ferdynand | | CZE | 1200 | Slavoj Český Těšín |
96 | | Kraus Rudolf | | CZE | 1200 | Slavoj Český Těšín |
97 | | Sidelko Bartoloměj | | CZE | 1200 | ŠK Karviná |
98 | | Brudny Sebastian | | CZE | 1000 | Slavoj Český Těšín |
99 | | Brzozowski Wiesław | | POL | 1000 | Hażlach |
100 | | Fertö Jan | | CZE | 1000 | |
101 | | Franiok Franciszek | | POL | 1000 | Hażlach |
102 | | Jendřišák Jan | | CZE | 1000 | DDM Český Těšín |
103 | | Konečný Vladimír | | CZE | 1000 | |
104 | | Kotas Adam | | CZE | 1000 | Slavoj Český Těšín |
105 | | Novotný Radim | | CZE | 1000 | Slavoj Český Těšín |
106 | | Pietrzyk Jonáš | | CZE | 1000 | DDM Český Těšín |
107 | | Roszak Stanisław | | CZE | 1000 | Slavoj Český Těšín |
108 | | Sadowy Šimon | | CZE | 1000 | DDM Český Těšín |
109 | | Sidelko Samuel | | CZE | 1000 | ŠK Karviná |
110 | | Stonawski Jerzy | | CZE | 1000 | Slavoj Český Těšín |
111 | | Trzensiok Dominik | | POL | 1000 | Radzionków |
112 | | Walica Erwin | | CZE | 1000 | |
113 | | Wieczorek Gerard | | POL | 1000 | Racibórz |
114 | | Šenkýř Ondřej | | CZE | 1000 | Český Těšín |
115 | | Cieślar Eugeniusz | | POL | 0 | Cieszyn |
116 | | Dziodzio Dawid | | POL | 0 | |
117 | | Knopp René | | CZE | 0 | |
118 | | Kobielusz Dominik | | CZE | 0 | |
119 | | Popczyk Ryszard | | POL | 0 | |
120 | | Rola Mieczysław | | POL | 0 | |
121 | | Stoltny Agata | | POL | 0 | TS Kuźnia Rybnik |
122 | | Šenkýř Jaroslav | | CZE | 0 | |