Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 13:02:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
I Torneig Fructuós Gelabert grup A
Last update 22.05.2016 09:00:56, Creator/Last Upload: Carlos Busom Isach
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
Typ
Club/City
1
Cervelló Badia Santi
2n.
Joan Torredemer Canela
2
Alfini Bravo Enzo
1r.
Progrés
3
Barrena Aitor
3r.
Fructuós Gelabert
4
Chicón Martí
2n.
Fructuós Gelabert
5
González Lucea Marc
2n.
Grévol
6
Carrion Quilez Àlejandro
3r.
Estel
7
Bassolet Gael
P5
Pau Vila
8
Bayarri Pereira Pau
2n.
Grèvol
9
Mangues Rubia Oriol
2n.
Fluvià
10
Bentancur Gael
3r.
Fructuós Gelabert
11
Calvo Hidalgo Ethan
1r.
Montseny
12
Caro Muñiz Alex
3r.
Grèvol
13
Carreño Ordoñez Javier
2n.
Fructuós Gelabert
14
Andreo Bernal Alfonso
2n.
Hamelin-Laie
15
Conesa Sancho Adrià
2n.
Montseny
16
Cornet Salud Pol
2n
Fructuós Gelabert
17
Cristià Joan
3r.
Fructuós Gelabert
18
De Val Fernández Íker
3r.
Hamelin-Laie
19
Domínguez Balaguer Iu
3r.
Pérez Sala
20
Domínguez Díaz Álvaro
P5
Pau Vila
21
Díaz Luna Lucía
1r.
Estel
22
Díaz Luna María
3r.
Estel
23
Fibà González Oriol
1r.
Montseny
24
Francès Martínez Òscar
3r.
Pérez Sala
25
Garlapati Siddu
P5
Pau Vila
26
Garrido Berbey Joan
2n.
Grèvol
27
Gavilan Montaño Julia
1r.
Estel
28
Guarch San Andres Pau
3r.
Jaume Balmes
29
Gómez Guardiola Oriol
1r.
Montseny
30
Hereu Costa Lluc
1r.
Bertí
31
Irazola Gibert
2n.
Fructuós Gelabert
32
Juera Casanovas Kim
2n.
Fructuós Gelabert
33
Laguna Verde Biel
3r.
Pérez Sala
34
Laguna Verde Pau
3r.
Pérez Sala
35
Leiva Garcia Aran
2n.
Fructuós Gelabert
36
Gass Daphne
3r.
Hamelin-Laie
37
Marin Ivet
1r.
Estel
38
Marin Romero Ot
3r.
Estel
39
Marrón Oriol
1r.
Montseny
40
Mateu Simó Arnau
3r.
Pérez Sala
41
Modrego Viles Arnau
3r.
Joan Torredemer Canela
42
Molins Alcolado Pau
3r.
Argentona
43
Mulet Cabrol Jan
2n.
Fructuós Gelabert
44
Muller Mael
2n.
Fructuós Gelabert
45
Paniagua Soler Àlex
1r.
Estel
46
Paricio Pujol Martí
3r.
Pérez Sala
47
Paz del Rio Gerard
3r.
Hamelin-Laie
48
Pedrol Alborch Marc
2n.
Fructuós Gelabert
49
Quera Casas Àlex
3r.
Joan Torredemer Canela
50
Rodríguez Casanovas Quim
1r.
Progrés
51
Sala Sisó Lluc
1r
La Mar Bella
52
Signate Compañón Nil
3r.
Fructuós Gelabert
53
Soler Sans Ferran
3r.
Jaume Balmes
54
Teeuwen Sam
3r.
Hamelin-Laie
55
Vargas Cristopher
1r.
Fructuós Gelabert
56
Viaplana Bonavia Genís
3r.
Jaume Balmes
57
Vidaure Casanovas Àlex
2n.
Fructuós Gelabert
58
Von Helmont Pessoa Lorenzo
1r.
Fructuós Gelabert
59
Boloix Sauca Cesc
1r.
Fructuós Gelabert
60
Ferlito Martino
3r
Fructuós Gelabert
61
Casanovas Norma
1r
Fructuós Gelabert
62
López Royo Mario
2n
Progrés
63
Larios Pinilla Enric
1r
Escola del Mar
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
Legal details/Terms of use