Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 04:52:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Чемпионат Украины среди юношей до 10 лет - блиц
Viimeisin päivitys12.05.2016 11:51:51, Creator/Last Upload: Nikolayeb CF
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
1
Митусов Семен 1
14151049
ДОН
2179
2
Замеховский Евгений
14174413
КИЕ
2074
3
Христовой Дмитрий 1
14174316
ЗАП
2057
4
Беловол Богдан
14168766
НИК
2028
5
Нагорный Игорь
14172313
И-Ф
2022
6
Довгалюк Александр
14167247
ХМЕ
1983
7
Прокофьев Валентин 1
14160161
И-Ф
1970
8
Пальчук Андрей 1
14176688
КИЕ
1955
9
Эйвазлы Илькин
14168006
ОДЕ
1942
10
Келеберда Тимур
14174294
ОДЕ
1932
11
Шип Ярослав
14174472
ХАР
1929
12
Матвиенко Михаил
5712
ДНЕ
1923
13
Штомпель Юрий
14168278
ВИН
1918
14
Билецкий Дмитрий 1
14163276
ЛЬВ
1916
15
Мартыненко Константин
22742
ХАР
1916
16
Борисенко Андрiй 1
14167999
ОДЕ
1914
17
Мисюра Данил 1
14161540
НИК
1905
18
Харченко Михаил
17460
ОДЕ
1902
19
Бандура Артем
НИК
1900
20
Иванищак Максим
UKR
1900
21
Исаев Герман
UKR
1900
22
Киреев Михаил
НИК
1900
23
Левый Назар
НИК
1900
24
Тыщенко Богдан
НИК
1900
25
Чуплак Егор
ДНЕ
1900
26
Геймур Павел
9467
ЗАП
1899
27
Мазно Даниил
14172186
НИК
1899
28
Хриновский Юрий
14176220
И-Ф
1897
29
Тобак Михайло
14165570
ОДЕ
1892
30
Мельник Роман 1
14158914
ОДЕ
1891
31
Трушко Андрей
14172887
КИЕ
1891
32
Рейда Николай
3398
ВИН
1883
33
Пыриг Роман
14179156
КИЕ
1879
34
Гончаренко Ростислав 1
14156962
ЧРК
1875
35
Петров Тимур
14182017
И-Ф
1875
36
Петровский Вадим
14165210
ЗАК
1865
37
Усов Александр 1
14170175
ДНЕ
1859
38
Нусьо Артур 1
14174863
ЛЬВ
1843
39
Токтомушев Теймур
14176726
КИЕ
1842
40
Микша Назар
9446
ЗАП
1836
41
Черкашин Тимур
14169169
КИЕ
1836
42
Кесиль Климентий
14174308
ДНЕ
1832
43
Бохнак Тимофей
14172976
ОДЕ
1822
44
Демченко Ярослав
31092
КИЕ
1821
45
Калоша Жюльен
14183706
ХАР
1814
46
Липский Даниил
14174340
ХЕР
1803
47
Мельников Святослав
14174367
ПОЛ
1802
48
Бабаян Баграт
ОДЕ
1800
49
Брацков Михаил
КИЕ
1800
50
Бурлаченко Алексей
ОДЕ
1800
51
Вадатурский Николай
НИК
1800
52
Горовой Даниил
ОДЕ
1800
53
Григорьев Роман
НИК
1800
54
Илькив Андрей
ЛЬВ
1800
55
Ланской Артем
ЗАП
1800
56
Лях Василий
ДНЕ
1800
57
Маглеванный Никита
ЧРК
1800
58
Малаков Игорь
НИК
1800
59
Марченко Андрей
НИК
1800
60
Матвеев Денис
НИК
1800
61
Минько Артур
ЗАП
1800
62
Надеев Ростислав
ХЕР
1800
63
Пшеничный Владислав
ХЕР
1800
64
Семешко Николай
ЧНИ
1800
65
Яковенко Максим
ЗАП
1800
66
Москаленко Юрий 2
14175533
ХЕР
1796
67
Алексеенко Дмитрий 2
23316
ХЕР
1793
68
Перец Дмитрий
14174456
КИЕ
1768
69
Берин Артем
НИК
1700
70
Захарченко Владислав
ЧРК
1700
71
Левицкий Максим
НИК
1700
72
Никишенко Иван
ХЕР
1700
73
Пемахов Максим
КИР
1700
74
Ризниченко Павел
КИЕ
1700
75
Харьковенко Владимир
ОДЕ
1700
76
Щербина Кирилл
НИК
1700
77
Веретенкин Илья
КИЕ
1600
78
Ковальский Даниил
КИЕ
1600
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yhteystiedot