Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 14:19:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Сурагчдын УАШ Шатрын анхдугаар тэмцээн 2016 он 11 нас эрэгтэй
Viimeisin päivitys22.05.2016 10:13:49, Creator/Last Upload: Mongolian Chess Federation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
CM
Батболд Нямсүрэн
MGL
1888
Гоби чесс
2
Тэмүүжин Хэрлэн
MGL
1833
Хан Алтай
3
Сүхбат Гэндэндорж
MGL
1791
Шатар 64
4
Анар Баттулга
MGL
1784
ТМЛ групп
5
Билгүүнтөгс О
MGL
1743
БН Төр Монгол
6
Ангар Золжаргал
MGL
1720
Монгени
7
Отгонбаяр Бат-Эрдэнэ
MGL
1692
Өмнөговь
8
Дөлгөөн Лхагважаргал
MGL
1675
Дархан Оюуны ирээдүй
9
Дэлгэрмөнх Эрдэнэжаргал
MGL
1672
Орхон
10
Дашням Базарваань
MGL
1668
Уран нүүдэл
11
Энх-Амгалан Бат-Очир
MGL
1660
Төгс нүүдэл
12
Содбаяр Мөнхболд
MGL
1653
52-р сургууль
13
Мөнх-Эрдэнэ Отгонбаяр
MGL
1622
Цагаан морь
14
Даваацогт Түмэнбаяр
MGL
1618
Гоби чесс
15
Амартайван Э
MGL
1617
БН Төр Монгол
16
Цогтбилгүүн Цогжавхлан
MGL
1590
Хан бэрс
17
Ган-Эрдэнэ Сүхбаатар
MGL
1570
Хос мастер
18
Доржпалам Дамдинсүрэн
MGL
1567
Шатар 64
19
Төгөлдөр Болд-Эрдэнэ
MGL
1566
Дархан
20
Төртулга Будхүү
MGL
1543
Цагаанбэрс
21
Цогбадрах Ганбаатар
MGL
1538
Хөх толбо
22
Мишээл Лхамчинжав
MGL
1515
Хос мастер
23
Мөнхбаяр Анхбаяр
MGL
1450
33-р сургууль
24
Азжаргал О
MGL
0
БН Төр Монгол
25
Амарболд Даштогтох
MGL
0
40-р сургууль
26
Амаржаргал Отгонбаяр
MGL
0
Хан бэрс
27
Анхбаяр Энхтөр
MGL
0
Цагаан морь
28
Анхгэрэл Алтангэрэл
MGL
0
5-р сургууль
29
Ариунбаяр Тэгшсайхан
MGL
0
Алаг морьт
30
Бадрах Баатар
MGL
0
48-р сургууль
31
Бат-Орших Доржнамжил
MGL
0
Гобичесс
32
Батжаргал Амарбаясгалан
MGL
0
97-р сургууль
33
Батцэнгэл Мөнхбат
MGL
0
Бэрс гарав
34
Баянтөр Батбаяр
MGL
0
Монгени
35
Билгүүн Гангабаатар
MGL
0
Хүүхдийн ордон
36
Бямбадорж Х
MGL
0
37
Дөлгөөн Батсайхан
MGL
0
Алаг морьт
38
Жавхлан Бямбадорж
MGL
0
57-р сур
39
Мөнх-Од Гансүх
MGL
0
Хан бэрс
40
Мөнх-Оргил Оюундэлгэр
MGL
0
Гэгээ
41
Пүрэвжав Алтанбагана
MGL
0
Шинэ үе сургууль
42
Тим Тэмүүжин Булган
MGL
0
52-р сургууль
43
Угтахбаяр Энхбаяр
MGL
0
Орхон
44
Чинтулга Тэмүүжин
MGL
0
Алаг морьт
45
Энгүүн Пүрэвжаргал
MGL
0
Гурван тамир
46
Энх-Эрдэнэ Амарсайхан
MGL
0
Гэгээ
47
Энхтүвшин Давааням
MGL
0
Эрдэнэт Цагаан морь
48
Өсөхбаяр Наранбаатар
MGL
0
Бяцхан мастер
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot