Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 15:50:37
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
Baltic open - 2016, 2005.-2010.
Posledná aktualizácia 29.06.2016 16:16:51, Creator/Last Upload: savieniba
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
T
Meno
FideID
FED
Elo
Klub
1
Dudnikas Motiejus
12821217
LTU
1459
Siauliai
2
Tabors Emils
11608854
LAT
1435
Veiksminieki
3
Vissarionovs Artjoms
11604956
LAT
1421
Veiksminieki
4
Mikalauskaite Vytaute
12810649
LTU
1365
Siauliai
5
Mjatezs Ivans
11609192
LAT
1360
KSS-8
6
Gulmedovs Murats Geoklens
11609060
LAT
1252
Rigas 13.vidusskola-3
7
Baranauskas Vitas
12810479
LTU
1250
Siauliai
8
Bogdanovics Kirills
11608064
LAT
1238
Veiksminieki
9
Griksaite Ieva
12818925
LTU
1235
Taurage-1
10
Semenov Lev
44150660
RUS
1224
KSS-9
11
Kozhakin Michail
12818933
LTU
1129
Klaipeda-Bokshtas
12
Apenitis Markuss
11611669
LAT
0
KSS-8
13
Azarovs Timurs
11614730
LAT
0
KSS-7
14
Bazaras Jokubas
12826278
LTU
0
Jura-3
15
Berzinsh Markuss
11611650
LAT
0
KSS-9
16
Bialevich Maryia
13516930
BLR
0
Grodno
17
Bomis Raitis
11611588
LAT
0
Zalisi-2
18
Brojs Artjoms
11609389
LAT
0
KSS-6
19
Cepaitis Saulius
12828041
LTU
0
Akmena
20
Denschik Alexandra
44175140
RUS
0
Klaipeda-Bokshtas
21
Feldmanis Kristers
11612398
LAT
0
Rumba-2
22
Griksaite Egle
12822264
LTU
0
Taurage-1
23
Griksaite Laura
12827185
LTU
0
Taurage-2
24
Griksaite Ruta
12827177
LTU
0
Taurage-2
25
Grinbergs Andris
11608307
LAT
0
KSS-6
26
Imanova Emilija
11609303
LAT
0
KSS-7
27
Jasinskas Donatas
11614838
LAT
0
Jura-3
28
Kravinska Elinda
11613610
LAT
0
Rumba-2
29
Krutikovs Glebs
11614749
LAT
0
KSS-7
30
Legenzova Uljana
12828971
LTU
0
Klaipeda-Bokshtas
31
Leja Daniels
11611561
LAT
0
Zalisi-2
32
Leja Deivids
11611553
LAT
0
Zalisi-2
33
Lengvinaite Aiste
12824941
LTU
0
Akmena
34
Lengvinaite Lukne
12827444
LTU
0
Akmena
35
Lileikis Ernestas
12821101
LTU
0
Jura-1
36
Lukosiunas Vakaris
12826286
LTU
0
Jura-1
37
Mahadbekov Mahmud
11610476
LAT
0
Rigas 13.vidusskola-3
38
Melnikau Aliaksei
13516949
BLR
0
Grodno
39
Pauzuolyte Leja
12828432
LTU
0
Jura-3
40
Petrauskaite Ula
12829196
LTU
0
Minija
41
Petrauskas Ignas
12824968
LTU
0
Minija
42
Petrauskas Titas
12816655
LTU
0
Minija
43
Saunorius Tomas
12822221
LTU
0
Jura-1
44
Songaila Jokubas
12823651
LTU
0
Taurage-1
45
Spaks Ricards
11609362
LAT
0
KSS-6
46
Steinbergs Raivo
11611677
LAT
0
Rumba-2
47
Truhanovs Vadims
11613157
LAT
0
Rigas 13.vidusskola-3
48
Valeine Ieva
11611871
LAT
0
KSS-9
49
Vingris. Mikelis
11611731
LAT
0
Teika
50
Vorons Uldis
11611758
LAT
0
Teika
51
Yafremau Aliaksei
13518704
BLR
0
Grodno
52
Zass Kristaps
11611529
LAT
0
Teika
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Tiráž