Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 04:33:10
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Juegos Deportivos Nacionales Escolares de Ajedrez 2016- SUB 09 VARONES by Johel Gutierrez Romero /Ajedrez KIDS TRUJILLO
Viimeisin päivitys13.06.2016 02:51:54, Creator/Last Upload: IA Jorge Vega
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
AGUILAR ASEIJAS Gino
CRC
0
CHAMPAGNAT
2
AGUILERA Felix
CRC
0
3
ALARCON PANTA Rodrigo
CRC
0
CLARETIANO
4
ALFARO ZAMBRANO Fabrizio
CRC
0
GRAHAM BELL
5
ALVARADO RODRIGUEZ Santiago
CRC
0
RAFAEL NARVAEZ
6
AZNARAN RISCO Carlos
CRC
0
SRA GUADALUPE
7
BOBADILLA BOCANEGRA Sergio
CRC
0
P. SOCORRO
8
CARDENAS BELEVAN Jorge Luis
CRC
0
CHAMPAGNAT
9
CORALES ZAMORA Santiago
CRC
0
CHAMPAGNAT
10
DEZA V Cristopher
CRC
0
RAFAEL NARVAEZ
11
DIAZ PISCIL Cesar
CRC
0
R. DE ARGENTINA
12
FABRICIO
CRC
0
13
FERNANDEZ SANCHEZ
CRC
0
14
FERRADAS TAFUR Mathias
CRC
0
RAFAEL NARVAEZ
15
FLORES LLANOS Juan
CRC
0
A. FLEMING
16
GALARRETA IBAƱEZ Edgard
CRC
0
CLARETIANO
17
GALVEZ HERRERA Leonardo
CRC
0
S. JOSE
18
GUARNIZ MIYASHITA Juan
CRC
0
S. JOSE
19
INFANTE GARCIA Valentino
CRC
0
LA ASUNCION
20
JIMENEZ OLORTEGUI Frank
CRC
0
A. FLEMING
21
LINARES BARRETO Nicolas
CRC
0
CLARETIANO
22
MIGUEL GARCIA
CRC
0
23
OROPEZA ROSAS Fabrizio
CRC
0
CLARETIANO
24
PERALTA REYES Fabian
CRC
0
INGENERIA
25
QUEZADA MOSQUEIRA Cristhian
CRC
0
PAIDELA
26
RAVELLO ARROYO Hector
CRC
0
MARINA BEJARANO
27
REYES LEON Galo
CRC
0
CHAMPAGNAT
28
REYES RUIZ Carlos
CRC
0
MIS TALENTOS
29
REYNA SANTIAGO Juan
CRC
0
CHAMPAGNAT
30
RODRIGUEZ ANGULO Steven
CRC
0
J. MARIETEGUI
31
RODRIGUEZ FIGUEROA Alejandro
CRC
0
RAFAEL NARVAEZ
32
ROMERO VILLANUEVA Gutemberg
CRC
0
P. SOCORRO
33
SAGASTEGUI DIAZ Ruben
CRC
0
A. FLEMING
34
SOLANO POLO Frank
CRC
0
MIS TALENTOS
35
SUAREZ VELA Piero
CRC
0
CHAMPAGNAT
36
ULLOA NINATANTA Jose Angel
CRC
0
CHAMPAGNAT
37
VEGA GUEVARA Jesus
CRC
0
PAIDELA
38
ZAPATA CAMPOS Juan Jose
CRC
0
P.SOCORRO
39
ZARANBURU URIOL Jose
CRC
0
CLARETIANO
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yhteystiedot