Mistrovství České republiky školních týmů 2016 - kategorie 6. - 9. třída Poslední aktualizace22.06.2016 12:55:30, Creator: Czech Republic licence 18,Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
14. Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí (Rtg prům.:1376, PH 1: 19 / PH 2: 147,5) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Hložek David | 1585 | CZE | 384828 | 0 | 0 | ½ | 1 | 0 | 0 | 1 | ½ | ½ | 3,5 | 9 | 1675 |
2 | | Nechutný Michal | 1692 | CZE | 381012 | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | 7,5 | 9 | 1473 |
3 | | Kopčil Jakub | 1109 | CZE | 23703741 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 9 | 1390 |
4 | | Šťastný Jiří | 1116 | CZE | | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 9 | 1179 |
Info o hráči
Hložek David 1585 CZE Rp:1587 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 84 | | Filip Tomáš | 1799 | CZE | 5 | w 0 | 1 |
2 | 1 | | Zeman Matyáš | 1937 | CZE | 6,5 | s 0 | 1 |
3 | 61 | | Špička Jan | 1591 | CZE | 5,5 | s ½ | 1 |
4 | 105 | | Draboň Filip | 1489 | CZE | 1 | w 1 | 1 |
5 | 101 | | Tulis Jan | 1976 | CZE | 5,5 | s 0 | 1 |
6 | 75 | | Satrapa Jakub | 1493 | CZE | 6,5 | w 0 | 1 |
7 | 80 | | Škarpa Tomáš | 1436 | CZE | 3 | s 1 | 1 |
8 | 48 | | Kupsa Matěj | 1651 | CZE | 1,5 | w ½ | 1 |
9 | 37 | | Koubová Anna Marie | 1705 | CZE | 5,5 | s ½ | 1 |
Nechutný Michal 1692 CZE Rp:1758 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 85 | | Halamíček Radek | 1649 | CZE | 5 | s 1 | 2 |
2 | 2 | | Nagy Ladislav | 1648 | CZE | 5,5 | w ½ | 2 |
3 | 62 | | Randák Richard | 1393 | CZE | 5,5 | w 1 | 2 |
4 | 106 | | Matela Adam | 1232 | CZE | 3,5 | s 1 | 2 |
5 | 102 | | Švanda Adam | 1595 | CZE | 4,5 | w ½ | 2 |
6 | 76 | | Chovan Matouš | 1328 | CZE | 2,5 | s 1 | 2 |
7 | 81 | | Jedlička Pavel | 1279 | CZE | 3 | w 1 | 2 |
8 | 49 | | Kolomý Adam | 1622 | CZE | 6 | s ½ | 2 |
9 | 38 | | Lavrinčík Radek | 1507 | CZE | 3 | w 1 | 2 |
Kopčil Jakub 1109 CZE Rp:1328 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 86 | | Gnojek Petr | 1748 | CZE | 8 | w 0 | 3 |
2 | 3 | | Bauer Václav | 1503 | CZE | 4 | s 0 | 3 |
3 | 63 | | Moura De Andrade Daniel | 1302 | CZE | 5 | s 0 | 3 |
4 | 107 | | Žourek Filip | 1213 | CZE | 3 | w 1 | 3 |
5 | 103 | | Brokl Daniel | 1526 | CZE | 6 | s 0 | 3 |
6 | 77 | | Beránek Jáchym | 1139 | CZE | 0,5 | w 1 | 3 |
7 | 82 | | Grešák Ivo | 1391 | CZE | 3 | s 0 | 3 |
8 | 50 | | Brejša Adam | 1414 | CZE | 5,5 | w 1 | 3 |
9 | 39 | | Hausmann Marek | 1274 | CZE | 2 | s 1 | 3 |
Šťastný Jiří 1116 CZE Rp:1144 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 87 | | Linha Jakub | 1391 | CZE | 1 | s 1 | 4 |
2 | 4 | | Bauer Vojtěch | 1305 | CZE | 4 | w 0 | 4 |
3 | 64 | | Ordoš Aleš | 1236 | CZE | 3 | w 0 | 4 |
4 | 108 | | Opelka Marek | 1000 | CZE | 5,5 | s 0 | 4 |
5 | 104 | | Langrová Ilona | 1218 | CZE | 3 | w 0 | 4 |
6 | 79 | | Kubát Michael | 1000 | CZE | 2 | s 1 | 4 |
7 | 83 | | Dostál Aleš | 1000 | CZE | 4,5 | w 1 | 4 |
8 | 51 | | Chládek Josef | 1259 | CZE | 3 | s 0 | 4 |
9 | 40 | | Rejka Kryštof | 1206 | CZE | 0,5 | w 1 | 4 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 14:00 |
Šach. | 17 | Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí | ELO | - | 3 | ZŠ Frýdek-Místek, Pionýrů | ELO | 2 : 2 |
3.1 | | | 1585 | - | | | 1799 | 0 - 1 |
3.2 | | | 1692 | - | | | 1649 | 1 - 0 |
3.3 | | | 1109 | - | | | 1748 | 0 - 1 |
3.4 | | | 1116 | - | | | 1391 | 1 - 0 |
2. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 15:10 |
Šach. | 5 | Gymnázium Jírovcova České Budějovice | ELO | - | 17 | Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí | ELO | 3½: ½ |
7.1 | | | 1937 | - | | | 1585 | 1 - 0 |
7.2 | | | 1648 | - | | | 1692 | ½ - ½ |
7.3 | | | 1503 | - | | | 1109 | 1 - 0 |
7.4 | | | 1305 | - | | | 1116 | 1 - 0 |
3. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 16:20 |
Šach. | 16 | První české gymnázium v Karlových Varech | ELO | - | 17 | Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí | ELO | 2½:1½ |
13.1 | | | 1591 | - | | | 1585 | ½ - ½ |
13.2 | | | 1393 | - | | | 1692 | 0 - 1 |
13.3 | | | 1302 | - | | | 1109 | 1 - 0 |
13.4 | | | 1236 | - | | | 1116 | 1 - 0 |
4. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 17:30 |
Šach. | 17 | Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí | ELO | - | 27 | ZŠ náměstí Míru Nový Bor | ELO | 3 : 1 |
12.1 | | | 1585 | - | | | 1489 | 1 - 0 |
12.2 | | | 1692 | - | | | 1232 | 1 - 0 |
12.3 | | | 1109 | - | | | 1213 | 1 - 0 |
12.4 | | | 1116 | - | | | 1000 | 0 - 1 |
5. Kolo Datum kola 2016/06/21 Hodina 19:15 |
Šach. | 6 | ZŠ Na Lukách Polička | ELO | - | 17 | Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí | ELO | 3½: ½ |
10.1 | | | 1976 | - | | | 1585 | 1 - 0 |
10.2 | | | 1595 | - | | | 1692 | ½ - ½ |
10.3 | | | 1526 | - | | | 1109 | 1 - 0 |
10.4 | | | 1218 | - | | | 1116 | 1 - 0 |
6. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 08:30 |
Šach. | 17 | Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí | ELO | - | 26 | ZŠ a MŠ Wolkerova Havlíčkův Brod | ELO | 3 : 1 |
13.1 | | | 1585 | - | | | 1493 | 0 - 1 |
13.2 | | | 1692 | - | | | 1328 | 1 - 0 |
13.3 | | | 1109 | - | | | 1139 | 1 - 0 |
13.4 | | | 1116 | - | | | 1000 | 1 - 0 |
7. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 09:40 |
Šach. | 25 | ZŠ Česká Ves | ELO | - | 17 | Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí | ELO | 1 : 3 |
12.1 | | | 1436 | - | | | 1585 | 0 - 1 |
12.2 | | | 1279 | - | | | 1692 | 0 - 1 |
12.3 | | | 1391 | - | | | 1109 | 1 - 0 |
12.4 | | | 1000 | - | | | 1116 | 0 - 1 |
8. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 10:50 |
Šach. | 17 | Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí | ELO | - | 8 | Gymnázium Lanškroun | ELO | 2 : 2 |
9.1 | | | 1585 | - | | | 1651 | ½ - ½ |
9.2 | | | 1692 | - | | | 1622 | ½ - ½ |
9.3 | | | 1109 | - | | | 1414 | 1 - 0 |
9.4 | | | 1116 | - | | | 1259 | 0 - 1 |
9. Kolo Datum kola 2016/06/22 Hodina 12:00 |
Šach. | 12 | Gymnázium Ústavní Praha | ELO | - | 17 | Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí | ELO | ½ :3½ |
9.1 | | | 1705 | - | | | 1585 | ½ - ½ |
9.2 | | | 1507 | - | | | 1692 | 0 - 1 |
9.3 | | | 1274 | - | | | 1109 | 0 - 1 |
9.4 | | | 1206 | - | | | 1116 | 0 - 1 |
|
|
|
|