Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 02:07:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Start
Turneringsdatabas
Österrikiska mästerskapet
Pictures
FAQ
Webanmälan
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
XIII chess festival. Baltija Cup 2016 Blitz II
Senast uppdaterad18.06.2016 18:22:36, Creator/Last Upload: IA Paliulionis Raimondas (LTU)
Sök spelare
Sök
Startlista
Nr.
Namn
Nation
RatingI
kön
Typ
Klubb
1
IM
Daskevics Vadims
LAT
2539
Smeaheia
2
IM
Stremavicius Titas
LTU
2470
Kaunas
3
IM
Sakalauskas Vaidas
LTU
2362
Vilnius
4
FM
Kalvaitis Sigitas
LTU
2274
Plunge
5
Armonaitis Silvestras
LTU
2262
Klaipeda
6
Berzinsh Ivars
LAT
2167
Liepaja
7
IM
Bystrov Sergej M.
RUS
2158
St.Petersburg
8
WIM
Narva Mai
EST
2137
w
Tallin
9
IM
Malinin Yuri
RUS
2109
S50
Slancy
10
Narmontas Raimondas
LTU
2045
S50
Siauliai
11
FM
Ozolins Aris
LAT
1923
S50
Liepaja
12
Zhukov Anton
RUS
1900
U12
Moscow
13
Lelis Janis
LAT
1889
S60
Riga
14
Buterlevicius Rytis
LTU
1883
Plunge
15
Salna Aleksandras
LTU
1826
Vilnius
16
Sidabras Jonas
LTU
1804
Vilnius
17
Misiuk Ernest
LTU
1788
U12
Vilnius
18
Meskenas Paulius
LTU
1786
U12
Plunge
19
Maciuitis Ignas
LTU
1776
U15
Plunge
20
CM
Navumenka Mikhei
BLR
1775
U10
Orsha
21
Silich Yahor
BLR
1768
U10
Vitebsk
22
Bagdanskis Dangis
LTU
1760
U12
Siauliai
23
Povilaitis Tomas
LTU
1748
U12
Siauliai
24
Jablokov Dmitrij
LTU
1741
U15
Klaipeda
25
Bass Harijs
LAT
1738
Riga
26
Janulaitis Albertas
LTU
1717
Vilkaviskis
27
Indriunas Matas
LTU
1689
U12
Vilnius
28
Stremavicius Pijus
LTU
1688
U12
Kaunas
29
Myrheim Hakon Abeland
NOR
1683
Smeaheia
30
Shemyakinskiy Nikita
RUS
1677
U10
St.Petersburg
31
Gailiunaite Saule
LTU
1675
w
Kaunas
32
Idzeliene Asta
LTU
1650
w
Kretinga
33
Avotins Arturs
LAT
1641
Riga
34
Golsta Madara
LAT
1623
w
U15
Riga
35
Tretyakov Alexander
RUS
1621
U15
Moscow
36
Perminaite Guoda
LTU
1603
w
U15
Kaunas
37
Osobskaja Zinaida
LAT
1602
S60
Riga
38
Nesse David
NOR
1582
U12
Smeaheia
39
Vainovska Valentina
LAT
1563
w
S60
Liepoja
40
Aleknavicius Andrius
LTU
1562
U12
Kaunas
41
Adomaitis Petras
LTU
1548
S60
Palanga
42
Dubinenko Konstantin
RUS
1508
U10
Kaliningrad
43
Gagarinov Andrey
RUS
1501
U10
Tallin
44
Golsta Ramona
LAT
1495
w
U15
Riga
45
Kolar Johan-Eerik
EST
1477
Kohtla Jarve
46
Narheim Mats
NOR
1473
U15
Smeaheia
47
Ermishina Marina
RUS
1404
w
U15
Moscow
48
Kagan Mikhail
RUS
1384
U10
St.Petersburg
49
Pauza Rokas
LTU
1378
U15
Vilkaviskis
50
Dadurka Povilas
LTU
1351
U15
Vilkaviskis
51
Ravlusevic Evelina
LTU
1337
w
U15
Vilnius
52
Birmans Daniels
LAT
1335
U15
Riga
53
Povilaitis Matas
LTU
1332
U10
Siauliai
54
Kuldmaa Tanel
EST
1329
U15
Kohtla Jarve
55
Gryte Mykolas
LTU
1324
U10
Taurage
56
Astakhov Dmitrii
RUS
1300
U15
St.Petersburg
57
Briedyte Aureja
LTU
1292
w
U12
Vilnius
58
Zilakauskis Steponas
LTU
1279
U10
Vilnius
59
Galdikaite Greta
LTU
1273
w
U15
Plunge
60
Juodzevicius Karolis
LTU
1263
U12
Vilnius
61
Korolkovaite Monika
LTU
1257
w
U12
Birzai
62
Lele Emili
LAT
1247
w
U12
Riga
63
Saydaliev Akobirkhon
UZB
1237
U10
Samarkand
64
Karaliute Vestina
LTU
1206
w
U15
Birzai
65
Pranskaitis Erikas
LTU
1198
U15
Vilkaviskis
66
Dudnikas Motiejus
LTU
1184
Siauliai
67
Laskevicius Benas
LTU
1181
U15
Vilkaviskis
68
Rudaitis Jokubas
LTU
1147
U10
Kaunas
69
Kozhakin Michail
LTU
1139
U10
Klaipeda
70
Makarov Gleb
EST
1113
U12
Tallin
71
Janonyte Ruta
LTU
1089
w
U10
Birzai
72
Kregzdaite Atene
LTU
1054
w
U10
Birzai
73
Mickevicius Laurynas
LTU
1044
U15
Vilkaviskis
74
Packauskas Kristupas
LTU
1010
Vilnius
75
Ausiuraitis Gustas
LTU
0
U12
Vilkaviskis
76
Balcius Martynas
LTU
0
U12
Kaunas
77
Baranovski Vjatsheslav
EST
0
U12
Tallin
78
Berzinsh Markuss
LAT
0
U10
Liepaja
79
Ermishin Semion
RUS
0
U10
Moscow
80
Ermishina Viktoriya
RUS
0
w
U12
Moscow
81
Indriunas Darius
LTU
0
Vilnius
82
Jasevicius Petras
LTU
0
U10
Vilnius
83
Juknevicius Matas
LTU
0
U10
Vilnius
84
Koljasa Artioms
LAT
0
U10
Liepaja
85
Lapcun Jokubas
LTU
0
U15
Vilnius
86
Lapcun Marta
LTU
0
w
U10
Vilnius
87
Liu Viktorija Jiarui
LTU
0
w
U10
Klaipeda
88
Lopatin Andrei
RUS
0
St.Petersburg
89
Lopatin Nikolai
RUS
0
U10
St.Petersburg
90
Miksys Mykolas
LTU
0
U12
Vilnius
91
Neverovic Hubert Jakub
LTU
0
U12
Vilnius
92
Neverovic Ignacy Edvard
LTU
0
U10
Vilnius
93
Saviciauskas Germantas
LTU
0
U10
Panevezys
94
Sukhov Klimenty
RUS
0
U12
St.Petersburg
95
Umbrasas Neilas
LTU
0
Vilnius
96
Umbrasas Nikas
LTU
0
U10
Vilnius
97
Umbrasas Vytautas
LTU
0
Vilnius
98
Vakrinas Benas
LTU
0
U15
Vilkaviskis
99
Veerik Oleg
EST
0
U15
Kohtla Jarve
100
Ziuzin Mikhail
BLR
0
Vilnius
Schackurneringsresultat-server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Legal details/Terms of use