Logged on: Gast
Servertime 24.04.2024 13:17:59
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
XIII chess festival. Baltija Cup 2016 Blitz III
Son güncelleme18.06.2016 22:02:57, Oluşturan/Son Yükleme: IA Paliulionis Raimondas (LTU)
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Rtg
Cinsiyet
Tip
Kulüp/Şehir
1
IM
Daskevics Vadims
LAT
2539
Smeaheia
2
IM
Stremavicius Titas
LTU
2470
Kaunas
3
IM
Sakalauskas Vaidas
LTU
2362
Vilnius
4
FM
Tvarijonas Povilas
LTU
2262
Kaunas
5
Armonaitis Silvestras
LTU
2262
Klaipeda
6
Vaicekauskas Gytis
LTU
2227
Plunge
7
Stepanov Timofej
LAT
2213
Riga
8
WIM
Narva Mai
EST
2137
w
Tallin
9
IM
Malinin Yuri
RUS
2109
S50
Slancy
10
Stasans Aivars
LAT
2098
S60
Riga
11
Jonusevicius Audrius
LTU
2058
Kretinga
12
Narmontas Raimondas
LTU
2045
S50
Siauliai
13
Daskevics Vitalijs
LAT
2022
S50
Liepaja
14
FM
Ozolins Aris
LAT
1923
S50
Liepaja
15
Scheglov Dmitry
RUS
1910
U15
St. Petersburg
16
Mikelionis Nerijus
LTU
1901
Alytus
17
Zhukov Anton
RUS
1900
U12
Moscow
18
Lelis Janis
LAT
1889
S60
Riga
19
Buterlevicius Rytis
LTU
1883
Plunge
20
Baltrunas Arvydas
LTU
1850
S50
Panevezys
21
Salna Aleksandras
LTU
1826
Vilnius
22
Voronov Vadim
LTU
1812
S50
Vilnius
23
Meskenas Paulius
LTU
1786
U12
Plunge
24
Lukosius Rimvydas
LTU
1771
S60
Klaipeda
25
Bagdanskis Dangis
LTU
1760
U12
Siauliai
26
Jonelys Valdas
LTU
1756
Gargzdai
27
Simkunaite Gabija
LTU
1750
w
U15
Siauliai
28
Povilaitis Tomas
LTU
1748
U12
Siauliai
29
Jablokov Dmitrij
LTU
1741
U15
Klaipeda
30
Bass Harijs
LAT
1738
Riga
31
Stremavicius Pijus
LTU
1688
U12
Kaunas
32
Myrheim Hakon Abeland
NOR
1683
Smeaheia
33
Shemyakinskiy Nikita
RUS
1677
U10
St. Petersburg
34
Gailiunaite Saule
LTU
1675
w
Kaunas
35
Gucaga Augustas
LTU
1670
U12
Kauans
36
Idzeliene Asta
LTU
1650
w
Kretinga
37
Golsta Madara
LAT
1623
w
U15
Riga
38
Tretyakov Alexander
RUS
1621
U15
Moscow
39
Perminaite Guoda
LTU
1603
w
U15
Kaunas
40
Osobskaja Zinaida
LAT
1602
w
S60
Riga
41
Nesse David
NOR
1582
U12
Smeaheia
42
Vainovska Valentina
LAT
1563
w
S60
Liepoja
43
Adomaitis Petras
LTU
1548
S60
Palanga
44
Sarauskas Andrius
LTU
1538
U15
Radviliskis
45
Povilaitis Kamilijus
LTU
1531
Siauliai
46
Fokaite Gabriele
LTU
1522
w
Siauliai
47
Dubinenko Konstantin
RUS
1508
U10
Kaliningrad
48
Golsta Ramona
LAT
1495
w
U15
Riga
49
Kolar Johan-Eerik
EST
1477
Tallin
50
Narheim Mats
NOR
1473
U15
Smeaheia
51
Ermishina Marina
RUS
1404
w
U15
Moscow
52
Kagan Mikhail
RUS
1384
U10
St. Petersburg
53
Pauza Rokas
LTU
1378
U15
Vilkaviskis
54
Shceglov Mikhail
RUS
1371
U12
St. Petersburg
55
Baranauskas Vitas
LTU
1362
U12
Siauliai
56
Chinchenko Fedor
RUS
1353
U10
St. Petersburg
57
Ravlusevic Evelina
LTU
1337
w
U15
Vilnius
58
Birmans Daniels
LAT
1335
U15
Riga
59
Mecelica Erikas
LTU
1332
U10
Kaunas
60
Povilaitis Matas
LTU
1332
U10
Siauliai
61
Kuldmaa Tanel
EST
1329
U15
Kohtla Jarve
62
Gryte Mykolas
LTU
1324
U10
Taurage
63
Riakhovskii Mark
RUS
1306
U15
St. Petersburg
64
Astakhov Dmitrii
RUS
1300
U15
St. Petersburg
65
Likatavicius Rapolas
LTU
1282
U12
Vilkaviskis
66
Baranauskas Vladas
LTU
1279
S60
Siauliai
67
Zilakauskis Steponas
LTU
1279
U10
Vilnius
68
Juodzevicius Karolis
LTU
1263
U12
Vilnius
69
Korolkovaite Monika
LTU
1257
w
U12
Birzai
70
Lele Emili
LAT
1247
w
U12
Riga
71
Karaliute Vestina
LTU
1206
w
U15
Birzai
72
Vainauskas Haroldas
LTU
1200
U10
Klaipeda
73
Pranskaitis Erikas
LTU
1198
U15
Jurbarkas
74
Dudnikas Motiejus
LTU
1184
U10
Siauliai
75
Kozhakin Michail
LTU
1139
U10
Klaipeda
76
Adomaitis Justas
LTU
1119
U12
Klaipeda
77
Makarov Gleb
EST
1113
U12
Kohtla Jarve
78
Janonyte Ruta
LTU
1089
w
U10
Birzai
79
Kregzdaite Atene
LTU
1054
w
U10
Birzai
80
Mickevicius Laurynas
LTU
1044
U15
Vilkaviskis
81
Packauskas Kristupas
LTU
1010
Vilnius
82
Ausiuraitis Gustas
LTU
0
U12
Vilkaviskis
83
Balcius Martynas
LTU
0
U12
Kaunas
84
Ermishin Semion
RUS
0
U10
Moscow
85
Ermishina Viktoriya
RUS
0
w
U12
Moscow
86
Jasevicius Petras
LTU
0
U10
Vilnius
87
Juknevicius Matas
LTU
0
U10
Vilnius
88
Kipluka Anna Krista
LAT
0
w
U12
Riga
89
Lapcun Jokubas
LTU
0
U15
Vilnius
90
Lapcun Marta
LTU
0
w
U10
Vilnius
91
Liu Viktorija Jiarui
LTU
0
w
U10
Klaipeda
92
Lopatin Andrei
RUS
0
St. Petersburg
93
Lopatin Nikolai
RUS
0
U10
St. Petersburg
94
Lukosiunas Vakaris
LTU
0
U10
Klaipeda
95
Miksys Mykolas
LTU
0
U12
Siauliai
96
Nesse Oddvar
NOR
0
Smeaheia
97
Neverovic Hubert Jakub
LTU
0
U12
Vilnius
98
Neverovic Ignacy Edvard
LTU
0
U10
Vilnius
99
Trifonov Platon
LAT
0
U10
Riga
100
Umbrasas Neilas
LTU
0
Vilnius
101
Umbrasas Nikas
LTU
0
U10
Vilnius
102
Umbrasas Vytautas
LTU
0
Vilnius
103
Veerik Oleg
EST
0
U15
Kohtla Jarve
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları