Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Finále Humenskej žiackej šachovej ligy ZŠ 2015/2016

Posledná aktualizácia 23.06.2016 15:48:52, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Konečné poradie po 5 kolách

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Seman Lukáš1544ZŠ Dargovských hrdinov4,04100,02
2Simonová Stela1475ZŠ Dargovských hrdinov4,04100,03
3Babjarčík Tobiáš1146ZŠ Dargovských hrdinov4,04100,05
4Greňo Pavol1000ZŠ Dargovských hrdinov4,04100,06
5Filčák Martin0ZŠ Laborecká4,04100,07
6Bučko Samuel1217ZŠ Hrnčiarka3,5487,51
7Lopata Daniel1616ZŠ Dargovských hrdinov3,5487,51
8Jakubová Mária0ZŠ Jána Švermu3,5487,54
9Simon Leonard1133ZŠ Dargovských hrdinov3,5487,54
10Chomča Igor1000ZŠ Dargovských hrdinov3,5487,59
11Timák Matej0ZŠ Laborecká3,03100,010
12Tabak Adam1287Spojená cirkevná škola3,0475,02
13Halagan Ján0ZŠ Jána Švermu3,0475,06
14Aľušík Richard0Spojená cirkevná škola3,0475,08
15Belcák Dávid0ZŠ Hrnčiarka2,5462,57
16Berdáková Tamara0ZŠ Hrnčiarka2,5462,58
17Medvec Pavol0ZŠ Jána Švermu2,5462,58
18Voloch Adam0ZŠ Laborecká2,5462,59
19Greňo Peter1000ZŠ Dargovských hrdinov2,0366,710
20Krupka Miloš1386Spojená cirkevná škola2,0450,01
21Gerboc Richard0ZŠ Jána Švermu2,0450,02
22Parnica Adam0Spojená cirkevná škola2,0450,03
23Babinčák Vladimír0ZŠ Laborecká2,0450,03
24Prč Daniel0ZŠ Hrnčiarka2,0450,03
25Mihaľov Roman0ZŠ Hrnčiarka2,0450,04
26Pavlík Viktor0ZŠ Hrnčiarka2,0450,05
27Babinský Matej0ZŠ Jána Švermu2,0450,05
28Mucha Jakub0ZŠ Hrnčiarka2,0450,06
29Budaj Artur1000ZŠ Dargovských hrdinov2,0450,07
30Demčák Tomáš0ZŠ Laborecká2,0450,08
31Benejová Hanka0ZŠ Jána Švermu2,0450,09
32Hlavatý Oliver0ZŠ Hrnčiarka2,0450,09
33Adamec Matúš0ZŠ Jána Švermu1,5437,57
34Pacola Damián0ZŠ Jána Švermu1,0425,01
35Bača Dávid0Spojená cirkevná škola1,0425,04
36Bačišinová Anna0Spojená cirkevná škola1,0425,05
37Čiževský Alexander0ZŠ Laborecká1,0425,05
38Krídlová Barbora0Spojená cirkevná škola1,0425,06
39Gerbocová Barbora0ZŠ Jána Švermu0,5316,710
40Bobaľa Branislav0ZŠ Hrnčiarka0,5316,710
41Tokar Jakub1000ZŠ Hrnčiarka0,5412,52
42Gombár Miroslav0ZŠ Laborecká0,5412,52
43Gajdoš Alex0ZŠ Laborecká0,040,01
44Turík Adrián0ZŠ Jána Švermu0,040,03
45Gombárová Viktória0ZŠ Laborecká0,040,04
46Macková Ema0ZŠ Laborecká0,040,06
47Polanská Katarína0Spojená cirkevná škola0,040,07
48Švigarová Ema1000ZŠ Dargovských hrdinov0,040,08
49Kislan Leo0Spojená cirkevná škola0,040,09

poznámka: kontumácie sú vynechané

Advertisement
Advertisement