Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 00:30:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Mezinárodní šachový turnaj Karvina open 2016 "O pohár primátora"
Zadnja izmjena10.07.2016 14:38:12, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 20
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
1
IM
Zwardon Vojtech
325511
CZE
2421
2
Nurkiewicz Maciej
1107046
POL
2372
3
IM
Vesselovsky Serguei
313998
CZE
2341
4
IM
Klima Lukas
307548
CZE
2339
5
IM
Michenka Jozef
301175
CZE
2331
6
Kosiorek Marek
1110284
POL
2323
7
IM
Jaworski Miroslaw
1101579
POL
2262
8
FM
Zabystrzan Pavel
301337
CZE
2243
9
FM
Olsar Jaroslav
307327
CZE
2234
10
FM
Sobek Jaroslav
301388
CZE
2233
11
FM
Cempel Jaroslav
300730
CZE
2196
12
Skaruz Jaroslaw
1110632
POL
2179
13
Raszka Janusz
1102478
POL
2148
14
Dvorak Adam
346497
CZE
2144
15
Lojek Marek
358649
CZE
2102
16
Kolar Stanislav
310964
CZE
2100
17
Zimniok Lubomir
307343
CZE
2082
18
Horvath Tomas
358630
CZE
2007
19
Sawicki Mikolaj
1112686
POL
1987
20
Kraus Frantisek
312070
CZE
1958
21
Stehlik Jiri
308323
CZE
1955
22
Kozelsky Marek
382833
CZE
1927
23
Sramek Vojtech
358681
CZE
1924
24
Maroszczyk Wieslaw
312096
CZE
1920
25
Sikora Matous
366714
CZE
1861
26
Chwastek Otto
331783
CZE
1837
27
Petrov Nikolaj
358290
CZE
1816
28
Krampol Vladimir
344311
CZE
1809
29
Hurta Jiri
380369
CZE
1798
30
Nespor Ivan
358274
CZE
1772
31
Semancik David
375373
CZE
1772
32
Kutalek Jan
366943
CZE
1720
33
Szneider Kazimierz
1120743
POL
1716
34
Hanak Tomas
358070
CZE
1710
35
Marczak Szymon
1192884
POL
1709
36
Repak Jan
358371
CZE
1688
37
Pilch David
358665
CZE
1663
38
Gruszka Ales
360066
CZE
1660
39
Biza Miroslav
385204
CZE
1652
40
Koci Tomas
375314
CZE
1610
41
Zamarska Sylwia
1188224
POL
1601
42
Stetz Jan
320412
CZE
1596
43
Ochmyt Jakub
358657
CZE
1532
44
Lipus Drahomir
329312
CZE
1513
45
Sidelko Richard
391441
CZE
1453
46
Tyrlik Rostislav
391450
CZE
1428
47
Kubiniok Stanislaw
1175289
POL
1336
48
Przybyla Lukas
386634
CZE
1251
49
Sidelko Samuel
23707097
CZE
1250
50
Sidelko Bartolomej
23707089
CZE
1100
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use