Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 19:24:48
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
2nd International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2016" B Open
Viimeisin päivitys10.07.2016 14:26:37, Creator/Last Upload: MARIKA JAPARIDZE
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
sp.
Ry.
1
Gasparian Tigran
13300903
ARM
2179
2
Patsia Zviad
13603485
GEO
2170
3
Tsomaia Nikoloz
13611518
GEO
2168
4
Gharagyozyan Artur
13303279
ARM
2166
5
Ebralidze Alexandre
13604660
GEO
2151
6
Petriashvili Nikoloz
13611216
GEO
2147
7
Hakobyan Hovhannes H.
13306308
ARM
2138
8
Qalagashvili Pridon
13601245
GEO
2137
9
Kakushadze Ilia
4209532
GRE
2136
10
FM
Vepkhvishvili Varlam
13600524
GEO
2135
11
Bibilashvili Giorgi
13601873
GEO
2133
12
Volkov Nika
13604376
GEO
2114
13
Akhvlediani Irakli
13601938
GEO
2109
14
Kocharyan Hovik
13303775
ARM
2109
15
Mesropian Khachatur
13301390
ARM
2103
16
Amirkhanashvili Archil
13603728
GEO
2101
17
WGM
Khmiadashvili Tamar
13600346
GEO
2083
w
18
Bakhtadze Levan
13602420
GEO
2079
19
Hovsepyan David
13305123
ARM
2076
20
Shamatava Ana
13601008
GEO
2075
w
21
Manafov Vugar
13410814
AZE
2069
22
Eren Ataberk
6349765
TUR
2063
23
Siprashvili Ivane
13601318
GEO
2061
24
Licheli Luka
13602500
GEO
2044
25
Sayadyan Edvard
13304909
ARM
2037
26
Kokaia Guram
13609599
GEO
2033
27
Yaramis Hakan
6304613
TUR
2030
28
Gugulashvili Tamaz
13603639
GEO
2023
29
Bechvaia Giorgi
13610937
GEO
1994
30
Mustafayev Farid
13408771
AZE
1985
31
Khodashneli Shota
13616757
GEO
1930
32
Khvadagiani Nika
13611453
GEO
1881
33
Koridze Lile
13612514
GEO
1877
w
34
Bibilashvili Lali
13604236
GEO
1874
w
35
Choladze Tea
13608410
GEO
1874
w
36
Tevzadze Mariam
13605470
GEO
1871
w
37
Lomidze Robert
13604120
GEO
1861
38
Gvarjaladze Nugzar
13603531
GEO
1857
39
WFM
Jalaghonia Nino
13605895
GEO
1851
w
40
Chanturia Lasha
13612220
GEO
1850
41
Mamulaishvili Tsotne
13605810
GEO
1846
42
Mindiashvili Tengiz
13614843
GEO
1846
43
Tsomaia Sergo
13610341
GEO
1835
44
Macharashvili Tekla
13605356
GEO
1834
w
45
Janiashvili Mariam
13612077
GEO
1833
w
46
Boyajyan Hayk
13307037
ARM
1832
47
Davtyan David Arm.
13310046
ARM
1823
48
Alikhanashvili Giuli
13616544
GEO
1821
w
49
Ozturk Hilal
6315330
TUR
1819
w
50
Kikilashvili Soso
13612867
GEO
1818
51
Kostava Elene
13603280
GEO
1816
w
52
Chanturia Ani
13606530
GEO
1811
w
53
Kabajyan Karlo
13602837
GEO
1811
54
Dogan Sevval
6322565
TUR
1803
w
55
Atakishiyev Elmar
13410547
AZE
1795
56
Oztekin Kerem Can
6350151
TUR
1794
57
Esadze Tamari
13611186
GEO
1792
w
58
Didmanidze Tengiz
13611410
GEO
1784
59
Liponava Zurab
13612662
GEO
1784
60
Martsvalashvili Ruzvelt
13601695
GEO
1759
61
Javakhishvili Mariam
13609955
GEO
1758
w
62
Mustafazada Nigar
13406426
AZE
1758
w
63
WFM
Jibuti Nata
13603094
GEO
1757
w
64
Hovhannisyan Manvel H.
13306243
ARM
1743
65
Kevlishvili Nika
13612468
GEO
1740
66
Liparteliani Akaki
13601393
GEO
1737
67
Abbasova Sadagat
13410059
AZE
1711
w
68
Goderdzishvili Giga
13617249
GEO
1699
69
Pipia Ekaterine
13614576
GEO
1691
w
70
Bechvaia Maia
13613294
GEO
1667
w
71
Sidamonidze Anastasia
13611194
GEO
1658
w
72
Khachatryan Anna
13310780
ARM
1648
w
73
Kocabalkan Tayfun
6309976
TUR
1644
74
Chkhaidze Ani
13610686
GEO
1634
w
75
Jibuti Dimitri
13607995
GEO
1608
76
Elashvili Giorgi
13612859
GEO
1604
77
Bayindir Kuzey
34534610
TUR
1525
78
Mardanyan Samvel
13312502
ARM
1446
79
Saghinadze Eduard
13619616
GEO
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot