Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 09:21:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Rositten Rapid 2016
Son güncelleme30.07.2016 16:22:41, Oluşturan/Son Yükleme: Riga Chess federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Cinsiyet
Tip
Kulüp/Şehir
1
GM
Starostits Ilmars
11600748
LAT
2409
Rezekne
2
FM
Starostits Andris
11601086
LAT
2329
Rezekne
3
NM
Jankovskis Guntis
11600551
LAT
2274
Jekabpils
4
MK
Bieliauskas Marius
12802743
LTU
2228
Rokiskis
5
NM
Indricans Olgerts
11603305
LAT
2123
Rezekne
6
MK
Melderis Uldis
11600845
LAT
1993
S50
Plavinas
7
MK
Karzinins Genadijs
11602643
LAT
1968
Malta
8
MK
Avotins Maigonis
11613750
LAT
1935
S50
Bauska
9
MK
Kirsbergs Girts
11603500
LAT
1924
Jekabpils
10
MK
Mikenas Laimutis
12807931
LTU
1922
S50
Rokiskis
11
I
Haciveli Zubeirs
11603488
LAT
1826
U18
Jekabpils
12
MK
Breikss Peteris
11602660
LAT
1825
S50
Koknese
13
I
Korostelovs Alberts
11608340
LAT
1799
S50
Jekabpils
14
I
Bogorods Daniels
11604182
LAT
1797
U18
Jekabpils
15
I
Smits Gundars
11605510
LAT
1751
S50
Rujiena
16
I
Senkans Antons
11605480
LAT
1743
S65
Valmiera
17
I
Ivanauskas Raimundas
12807869
LTU
1741
S50
Rokiskis
18
I
Pavlans Vitalijs
11608382
LAT
1728
Rezekne
19
I
Vidrikis Ansis
11608080
LAT
1723
S65
Valmiera
20
I
Valiunas Eimutis
12815187
LTU
1694
S50
Rokiskis
21
I
Nikiforovs Georgijs
11608366
LAT
1692
S50
Rezekne
22
I
Malnieks Karlis
11604204
LAT
1684
U16
Jekabpils
23
I
Krauze Anda
11603674
LAT
1676
w
Skriveri
24
I
Sarnovska Eira
11603003
LAT
1663
w
U18
Jekabpils
25
I
Mirgalijevs Ivans
11611901
LAT
1606
S50
Jekabpils
26
I
Tamanis Anzelms
11606436
LAT
1601
S65
Valmiera
27
I
Pikurs Aleksandrs
11611910
LAT
1589
U18
Rezekne
28
I
Lahs Armands
11606789
LAT
1564
U16
Daugavpils
29
I
Vasilkovs Aleksandrs
11608412
LAT
1551
Veremi
30
I
Sinijs Adrians
11609150
LAT
1506
U14
Rezekne
31
II
Cvetkovs Nikita
11608285
LAT
1502
U16
Rezekne
32
II
Nazarovs Romans
11614021
LAT
1465
U14
Rezekne
33
I
Marciulionis Rolandas
12809640
LTU
1444
Rokiskis
34
II
Silins Juris
11609680
LAT
1423
U14
Rezekne
35
I
Krastins Arturs
11607343
LAT
1412
U12
Jekabpils
36
I
Lahs Einars
11606797
LAT
1410
U12
Daugavpils
37
I
Magone Andris
11608072
LAT
1387
S65
Valmiera
38
II
Kazmerika Anna
11611987
LAT
1339
w
U12
Rezekne
39
I
Seiksts Augusts
11611936
LAT
1299
S50
Veremi
40
II
Smirnova Jekaterina
11614013
LAT
1212
w
U10
Rezekne
41
II
Taranda Laimonis
11611960
LAT
1126
U12
Rezekne
42
I
Marciulionis Robertas
12817635
LTU
1061
U12
Rokiskis
43
I
Putilo Timofejs
11613998
LAT
1850
S65
Rezekne
44
I
Lelis Gunars
11611995
LAT
1839
S50
Karsava
45
II
Marciulionyte Gabija
12821667
LTU
1750
w
U10
Rokiskis
46
II
Otzulis Raivis
11615176
LAT
1750
U12
Rezekne
47
II
Vasilkovs Ilja
11615192
LAT
1750
U16
Rezekne
48
III
Laizans Heino
11615168
LAT
1650
U10
Riga
49
III
Mednis Renats
11615184
LAT
1650
U12
Rezekne
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları