Logged on: Gast
Servertime 20.04.2024 05:06:40
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
16. Burgdorfer Stadthaus-Open
Son güncelleme12.02.2017 19:10:54, Oluşturan/Son Yükleme: Schachclub Kirchberg
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Rtg
Cinsiyet
Tip
Kulüp/Şehir
1
GM
Kunin Vitaly
GER
2569
Kirchberg
2
GM
Kazakov Mikhail
UKR
2507
Metz
3
IM
Koziak Vitali
UKR
2498
Bois Colombes
4
GM
Shishkin Vadim
UKR
2457
5
GM
Malaniuk Vladimir P
UKR
2450
S50
6
FM
Bondar Yevgen
SUI
2357
Echallens
7
IM
Zakic Srdjan
SRB
2342
S50
8
FM
Engelberts Martijn
SUI
2319
Thun Sk
9
FM
Goldstern Filip Daniel
NED
2299
S50
Zürich Sg
10
FM
Pogan Nikolas
GER
2283
Sion Cercle D'echecs Et D'art
11
FM
Rasch Holger
GER
2267
Nyon
12
Drechsler Christoph
SUI
2243
S50
Zürich Nimzowitsch
13
Curien Nicolas
SUI
2230
Bern Schwarz-Weiss
14
Papakonstantinou Spyridon
GRE
2216
Bern Schwarz-Weiss
15
WFM
Georgescu Lena
SUI
2213
w
U18
Bern Sk
16
Zhou Syang
GER
2204
SF Deizisau
17
Pahud Cédric
SUI
2185
Echallens
18
Bagri Jaspaul
SUI
2177
S50
Genève Bois-Gentil
19
Levrand Roland
SUI
2174
S50
Zürich Réti Ask
20
Wüthrich Lorenz
SUI
2145
Zürich Réti Ask
21
Jovanovic Sladjan
SUI
2142
Zürich Gligoric
22
Adamantidis Panayotis
SUI
2128
Baden Sg
23
Bischofberger Dario
SUI
2085
U20
Chur Sk
24
Lipecki Alexander
SUI
2085
Trubschachen
25
Boes Julian
GER
2073
U18
Heitersheim
26
Jud Marc
SUI
2064
Therwil
27
Schweighoffer Martin
SUI
2062
U18
Winterthur Sg
28
Muheim Markus
SUI
2057
S50
Solothurn Sk
29
Schneuwly Achim
SUI
2057
S50
Payerne
30
Stijve Theo
SUI
2046
U18
Payerne
31
Giesinger Elias
SUI
2037
U18
St. Gallen Sk
32
Priewasser Jörg
SUI
2031
Brugg
33
Krasniqi Nysret
KOS
2019
S50
St. Gallen Kosova
34
Gerber Renaud
SUI
2018
Court
35
Künzli Simon
SUI
2017
Simme
36
Hofmann Colin
SUI
2002
U18
Payerne
37
Musaelyan Arshavir
SUI
1998
Bern Sk
38
Rusconi Benito
SUI
1997
U18
St. Gallen Sk
39
Lazar Angelik
SUI
1991
Trubschachen
40
Wiesmann Dominique
SUI
1990
S50
Biel Sg
41
Krueger Till
GER
1980
S50
Sc Nidderau
42
Unternährer Nicolas
SUI
1980
Court
43
Perréard Nicolas
SUI
1963
U16
Echallens
44
Wälti Thomas
SUI
1955
S50
Bern Sk
45
Bühler Christof
SUI
1946
Köniz Bubenberg
46
Rickly Matthieu
SUI
1945
Bern Schwarz-Weiss
47
Lehnert Michael
GER
1939
S50
SV Hofheim
48
Kornitzky Tino
GER
1930
U16
Sc Erlangen
49
Bürki Gilles
SUI
1925
Biel Sg
50
Zaugg Stephan
GER
1922
Rhy-Rheinfelden
51
Honold Felix
SUI
1920
S50
Döttingen-Klingnau
52
Müller Heinz
SUI
1915
S65
Burgdorf
53
Angst Oliver
SUI
1904
U16
Olten
54
Gerber Benjamin
SUI
1904
Zollikofen
55
White David J
ENG
1901
S50
Hounslow
56
Hert Christoph
SUI
1896
Grenchen
57
Chennaoui Yasin
SUI
1881
U16
St. Gallen Sk
58
Barth Can-Elian
SUI
1873
U16
Aarau
59
Uso I Cubertorer Lluis
SUI
1872
Zürich Réti Ask
60
Ly Nguyen
SUI
1866
Bern Sk
61
Luginbühl Hanspeter
SUI
1859
S50
Langenthal
62
Jenny Philipp
SUI
1855
U16
Winterthur Sg
63
Jorns Benedikt
SUI
1852
S65
Bern Sk
64
Schüpbach Hanspeter
SUI
1851
S50
Kirchberg
65
Saric Vili
SUI
1850
Zürich Gligoric
66
Toth Anatol
SUI
1844
U14
Bern Schwarz-Weiss
67
Gamsa Loris
SUI
1836
U16
Winterthur Sg
68
Pecorini Angie
SUI
1828
w
U16
Genève Club
69
Schaerer Marc
SUI
1826
S50
Genève Bois-Gentil
70
Suwendo Poedjo
SUI
1815
S65
71
Sandbrink Kai
SUI
1812
Zürich Réti Ask
72
Zmyslowski Henryk
SUI
1811
S50
Burgdorf
73
Scheidegger Urs
SUI
1808
S50
Entlebuch
74
Meier Manuel
SUI
1790
Luzern Tribschen
75
Schmid Simon
SUI
1782
Bern Schwarz-Weiss
76
Minas Hannah
SUI
1776
w
Zürich Réti Ask
77
Stijve Niels
SUI
1753
U14
Payerne
78
Rickli Jürg Michel
SUI
1748
Grenchen
79
Freiburghaus Thomas
SUI
1746
S50
Solothurn Sk
80
Jedrinovic Vitomir
SUI
1746
S50
Solothurn Sk
81
Mehl Horst
SUI
1746
S50
Ostermundigen Bantiger
82
Wüst Andreas
SUI
1744
S50
Emmenbrücke
83
Weber René
SUI
1740
S65
Kirchberg
84
Müller Josias
SUI
1734
Zürich Réti Ask
85
Steiner Kurt
SUI
1728
S65
Court
86
Pecorini Jean-Marc
SUI
1712
S50
Genève Ecole D'echecs
87
Arcaro Alexandre
SUI
1710
Dübendorf
88
Scheidegger Raphael
SUI
1690
Kirchberg
89
Vederhus Alf
NOR
1679
S50
Genève Bois-Gentil
90
Saxer Bruno
SUI
1676
S50
Winterthur Sg
91
Paliwoda Felix
SUI
1666
S50
Zürich Sg
92
Mühlemann Walter
SUI
1663
S65
Zollikofen
93
Hurlimann Max
SUI
1648
U16
Vevey Club
94
Albicker Laurenz
SUI
1630
S50
Schaffhausen Munot Sg
95
Koka Shaban
SUI
1597
Burgdorf
96
Zahner Rolf
SUI
1590
S50
Steckborn Turm
97
Strupat Thomas
SUI
1567
S50
Zürich Réti Ask
98
Pecorini Bryan
SUI
1532
U12
Genève Ecole D'echecs
99
Kannan Ritish
SUI
1530
U12
Döttingen-Klingnau
100
Haldimann Matthew
SUI
1380
U14
Kirchberg/Trubschachen
101
Chirappurathu Jiz
SUI
0
Oberglatt
102
Honold Marco
SUI
0
U14
Döttingen-Klingnau
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları