Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Palučinský táborový rapid

Poslední aktualizace31.07.2016 18:14:48, Creator/Last Upload: czech republic licence 93

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Rp
13Hrbek StepanCZE17591751Unichess6,524,534,031,001884
21Koubova Anna MarieCZE17791872Unichess6,024,032,526,501807
38Engel TomasCZE14651540Sk Oaza Praha5,524,534,024,501640
49Jezek JakubCZE15621526Tj Lanskroun5,522,530,521,751608
514Rakintsev ViktorCZE14981407Sk Oaza Praha5,520,528,522,001488
613Kabelka TomasCZE01407Sk Ad Jicin5,517,525,019,751511
75Broz PetrCZE16051614Sk Svetla Nad Sazavou5,024,033,521,001617
826Rousek JanCZE15211306Unichess5,023,031,020,501527
92Nemcova KamilaCZE17741789Sk Oaza Praha5,021,529,520,001491
1036Broz MikulasCZE01233Sk Viktoria Zizkov5,021,529,018,001546
1111Kralova JosefinaCZE14331482Sk Revnice5,020,529,518,001581
127Lhotska AnnaCZE16111551Sk Oaza Praha5,019,025,517,001446
1312Lajbl JanCZE01452Sk Ad Jicin5,018,527,516,001489
1415Skuthan RadekCZE13831407Chess Most5,018,527,016,501557
1517Pilar VitCZE145313922222 Sk Polabiny, Z.S.5,017,526,017,751430
1618Stocek MartinCZE121413902222 Sk Polabiny, Z.S.4,521,529,516,751465
1727Kirsch PetrCZE012904,521,528,515,751449
1842Bulva FrantisekCZE01176Sk Svitavy4,515,521,011,001316
1921Brejcha SimonCZE13741386Sk Oaza Praha4,021,529,012,501402
2020Korsinskij MarekCZE14681387Sk Oaza Praha4,021,528,513,001508
216Pavlicek LukasCZE15301596Tj Stefanydes Policka4,021,029,014,751273
2232Gallinnis SebastianGER012504,020,529,015,251249
2362Gallinnis VeronikaGER004,020,528,014,001352
2410Kasik MartinCZE14931484Sk Ad Jicin4,020,029,014,001383
2523Bilek MarekCZE127913482222 Sk Polabiny, Z.S.4,019,027,510,501312
2634Matej DanielCZE01250Sk Oaza Praha4,018,025,513,001272
2731Balcar VojtechCZE01250Tj Sokol Horni Cermna4,018,025,012,251266
2819Bauer JanCZE12961389Sachova Akademie Vste4,017,525,512,501260
2922Pulpan OndrejCZE135013512222 Sk Polabiny, Z.S.4,017,524,510,501352
3024Korsinskij NikolasCZE14421331Sk Oaza Praha4,017,023,012,501296
3128Reschel JanCZE01289Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem4,017,022,58,001357
3229Houser MilanCZE13671287Sk Oaza Praha4,016,523,09,501235
3367Majer JakubCZE004,015,522,011,001308
3460Brož MatyášCZE004,014,519,59,501211
354Bouchal LukasCZE16531617Sokol Mistrovice3,520,028,012,251354
3616Chvojka JanCZE14341396Tj So Chrudim3,520,027,512,251274
3730Jezek StanislavCZE01282Sk Cesky Brod3,518,024,59,001242
3839Hyks JanCZE01220Sk Ad Jicin3,517,525,59,251314
3925Orsag LukasCZE01328Sk Viktoria Zizkov3,515,522,010,501156
4048Folkova MarketaCZE01100Sk Petrin Plzen3,515,521,57,001201
4140Rezek FilipCZE11851203Sk Oaza Praha3,021,029,512,501310
4244Korenova KarolinaCZE01114Sk Oaza Praha3,021,028,510,001204
4341Svacina TobiasCZE01184Sk Oaza Praha3,020,527,59,501283
4438Palla MarekCZE11911229Sk Oaza Praha3,020,027,58,001204
4553Martinkova MagdalenaCZE01065Sk Oaza Praha3,019,526,59,001203
4661Gallinnis DamianGER003,018,525,09,001251
4735Pechanek KrystofCZE01250Sk Spartak Celakovice3,017,024,07,001084
4847Bednar FilipCZE01100Sk Viktoria Zizkov3,017,021,05,001145
4951Balcar MichalCZE01099Tj Sokol Horni Cermna3,015,523,07,001146
5054Krajickova ZuzanaCZE01055Sk Viktoria Zizkov3,015,022,56,001130
5152Danda MirekCZE01093Klub Sachistu Ricany 19253,015,021,56,501079
5255Ojrzynski MarceliCZE01055Sk Oaza Praha3,014,518,55,001123
5343Matej ErikCZE01116Sk Oaza Praha3,013,519,56,001082
5468Med KryštofCZE003,013,519,06,001036
5556Hoang Minh Khan JanCZE01000Sk Oaza Praha3,012,518,56,001124
5650Reschel MatousCZE01100Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem2,519,526,58,001061
5733Martinek LukasCZE01250Sk Oaza Praha2,518,024,04,501035
5849Ojrzynski TymoteuszCZE01100Sk Oaza Praha2,515,021,54,251111
5972Souralová JanaCZE002,514,521,04,75940
6037Prochazka ViktorCZE01230Sokol Nebusice2,019,528,56,001128
6145Dusek OndrejCZE01107Sokol Mistrovice2,018,024,54,001085
6273Vanek KrystofCZE002,016,022,53,75914
6346Koblizek KamilCZE01101Tj So Chrudim2,016,021,03,00936
6470Prokopec FilipCZE002,014,519,53,00923
6558Koren VaclavCZE01000Sk Oaza Praha2,014,019,54,75950
6659Sukenik PetrCZE01000Sk Sokol Vysehrad2,012,517,53,00923
6774Ojrzynska KlaraCZE002,012,516,51,00970
6871Skřenek MatyášCZE002,012,515,51,75899
6966Macháček OndřejCZE002,012,016,52,50911
7063Hammeršmíd VojtěchCZE001,514,521,05,00928
7157Kindlova AnezkaCZE01000Sk Oaza Praha1,514,520,02,00880
7265Laué Patrícia TheréseCZE001,012,016,00,00775
69Movsesjanová JanaCZE001,012,016,00,00755
7464Koblasa JanCZE000,012,017,00,00263

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Advertisement