Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 19:32:23
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
První liga družstev mládeže - skupina východ
Poslední aktualizace23.04.2017 19:53:16, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
7. Kolo Datum kola 2017/01/21 Hodina 14:30
Šach.
2
ŠK Staré Město "B"
ELO
-
10
ŠK Lokomotiva Brno "B"
ELO
4 : 2
1.1
Kovařík David
1703
-
Hvozdovič Jan
1658
1 - 0
1.2
Nekarda Jan
1653
-
Volák Šimon
1631
0 - 1
1.3
Macháček Lukáš
1585
-
Faja Vilém
1513
½ - ½
1.4
Zelnitius Albert
1498
-
Vavřínková Anna
1386
1 - 0
1.5
Babula Vlastimil
1505
-
Khadash Kamil
1414
1 - 0
1.6
Všetulová Viktorie
1280
-
Khadash Samuel
1431
½ - ½
Šach.
9
SK Prostějov
ELO
-
12
ŠK Duras BVK Brno
ELO
1½:4½
2.1
Londin Šimon
1772
-
Barák David
1610
0 - 1
2.2
Zabloudil Radek
1697
-
Glozar Petr
1528
0 - 1
2.3
Piskovský Tomáš
1662
-
Tajovský Matěj
1564
0 - 1
2.4
Urbanová Daniela
1613
-
Nezval Filip
1363
½ - ½
2.5
Londin Martin
1202
-
Zavadil Matyáš
1493
0 - 1
2.6
Urban Jakub
1349
-
Brož Jan
1377
1 - 0
Šach.
3
BŠŠ Frýdek-Místek "D"
ELO
-
1
ŠK Zlín
ELO
3 : 3
3.1
Musial Dominik
1608
-
Hronek Martin
1845
0 - 1
3.2
Šebena Patrik
1369
-
Suchánek Kryštof
1721
0 - 1
3.3
Fizer Marek
1493
-
Suchánek Hanuš
1405
1 - 0
3.4
Paseka Matyáš
1441
-
Hronek Štěpán
1473
0 - 1
3.5
Dudová Pavlína
1257
-
Šimek Viktor
1456
1 - 0
3.6
Kaňák Matyáš
1263
-
Kocián Tomáš
1066
1 - 0
Šach.
6
Interchess Frýdek-Místek
ELO
-
8
ŠK Zbrojovka Vsetín
ELO
2½:3½
4.1
Havelka Ondřej
2090
-
Jiříček Jakub
1859
1 - 0
4.2
Demko Robert
1914
-
Bierská Adéla
1624
0 - 1
4.3
Očko Dominik
1738
-
Budík Pavel
1615
1 - 0
4.4
Marková Kristýna
1561
-
Dvořák Martin
1460
½ - ½
4.5
Mikesch Dalibor
1509
-
Dančáková Klára
1369
0 - 1
4.6
Opěla Radek
1527
-
Řezníček Patrik
1307
0 - 1
Šach.
4
OŠŠ TJ Ostrava
ELO
-
5
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
ELO
5 : 1
5.1
Chwistek Karel
1913
-
Halamíček Radek
1664
1 - 0
5.2
Kopcová Ludmila
1756
-
Chlebek Jan
1828
1 - 0
5.3
Šerek Ondřej
1663
-
Židek Daniel
1691
½ - ½
5.4
Kopec Ladislav
1647
-
Odstrčil Lukáš
1429
1 - 0
5.5
Štefaník Marek
1665
-
Lanča Petr David
1433
1 - 0
5.6
Oborný Tomáš
1362
-
Gřes Michal
1219
½ - ½
Šach.
7
SK Slavia Orlová "B"
ELO
-
11
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
ELO
1 : 5
6.1
Šrámek Vojtěch
2047
-
Vantuch Lucian
1738
½ - ½
6.2
Pilch David
1716
-
Miča Marek
1831
0 - 1
6.3
Ochmyt Jakub
1702
-
Mavrev David
1721
½ - ½
6.4
Pekárek Aleš
1662
-
Stalmach Richard
1856
0 - 1
6.5
Šebesta Jan
1506
-
Gnojek Petr
1806
0 - 1
6.6
Novák Tomáš
1117
-
Frank Adam
1746
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž