Logged on: Gast
Servertime 20.04.2024 05:03:24
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
Torneo Diente de Leche S-10
Останнє оновлення01.09.2016 02:42:07, Автор /Останнє завантаження: SCHACHKLUB MAYRHOFEN / ZELL
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
код FIDE
ФЕД.
Рейт.
Клуб/Місто
1
ARJONA ORTIZ Antonia
CHI
0
Inmaculada Concepcion
2
ARJONA ORTIZ Catalina
CHI
0
Inmaculada Concepcion
3
BASTIAS SIUX Pablo
CHI
0
El Saber
4
BERMEDO RAMIREZ Alex
CHI
0
Yumbel
5
BERMEDO RAMIREZ Benjamin
CHI
0
Yumbel
6
CACERES BUSTAMANTE Nicolas
CHI
0
Saint Johns
7
CASTRO HERRERA Jose
CHI
0
Laja
8
CHAVEZ REBOLLEDO Saul
CHI
0
Sscc
9
CID ALTAMIRANO Juan Pablo
CHI
0
El Saber
10
CIFUENTES REYES Miguel
CHI
0
El Saber
11
COLARTE PEÑA Tomas
CHI
0
Pinares
12
COLOMA QUEZADA Fernando
CHI
0
Sscc
13
COLOMA QUEZADA Maximiliano
CHI
0
Sscc
14
FUENTES GOMEZ Alonso
CHI
0
Sscc
15
FUENTES MELLADO Antonia
CHI
0
Inmaulada Concepcion
16
GONZALEZ FERES Pedro
CHI
0
Saint johns
17
GONZALEZ SILVA Mauricio
CHI
0
Madre Paulina
18
GUILLOUX ALVEAR Cristobal
CHI
0
El Saber
19
HIDALGO TAPIA Alex
CHI
0
Sscc
20
LATORRE AGUILERA Andres
CHI
0
Saint Johns
21
LEON GARRIDO Josefina
CHI
0
Inmaculada Concepcion
22
LOBO BLANC Maria Jesus
CHI
0
Inmaculada Concepcion
23
MALDONADO ISLA Maximiliano
CHI
0
Madre Paulina
24
MITCHELL CARTES Renato
CHI
0
Madre Paulina
25
MOLINA BURGOS Amaia
CHI
0
Inmaculada Concepcion
26
MORA SOTO Valentina
CHI
0
Inmaculada Concepcion
27
MUNDACA BERMEDO Pia
CHI
0
Cac
28
NAIL VIVANCO Vicente
CHI
0
Cac
29
OLIVA FIGUEROA Raul
CHI
0
Chileno Arabe
30
PAREDES FUENTES Martin
CHI
0
Pinares
31
PINTO FLORES Beatriz
CHI
0
El Saber
32
QUIÑONES BARRIENTOS Franco
CHI
0
IHC
33
QUIÑONEZ AGUIRRE Joaquin
CHI
0
IHC
34
REYES MENDOZA Tomas
CHI
0
Club Concepcion
35
SALAZAR SANCHEZ Sofia
CHI
0
Sscc
36
SILVA SOTO Sebastian
CHI
0
Saint Johns
37
SUAZO CARCAMO Nataniel
CHI
0
El Saber
38
TASSARA BORDAGARAY Carla
CHI
0
Saint Johns
39
VILLALOBOS VALDEVENITO Jonathan
CHI
0
Laja
40
YANG SONG Yanjzeng
CHI
0
Saint Johns
41
ORTIZ GOMEZ Jimena
CHI
0
Kingston College
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Legal details/Terms of use