Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 15:09:25
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
XIII Latgale chess Autumn blitz 2016
Viimeisin päivitys15.10.2016 17:30:13, Creator/Last Upload: Riga Chess federation
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
sp.
Bdld
Typ
Kerho/Kaupunki
1
FM
Jesse Ingemars
11602724
LAT
2402
Daugavpils
2
NM
Putka Verners
11600659
LAT
2379
Ogre
3
MK
Sharankov Grigory
4168356
RUS
2300
Pskov
4
NM
Stepanov Timofej
11601078
LAT
2197
Riga
5
MK
Andrejevs Arvids
11602708
LAT
2158
Daugavpils
6
MK
Pyatin Alexander
24125920
RUS
2143
St.Petersburg
7
MK
Polakovs Viktors
11609176
LAT
2041
S50
Daugavpils
8
MK
Klachkou Tsimafei
13508717
BLR
2017
U18
Rogachev
9
MK
Ilyuchyk Yana
13508407
BLR
1910
w
U18
Kobrin
10
MK
Kalyamin Andrey
24121983
RUS
1893
S50
St.Petersburg
11
I
Golsta Madara
11607386
LAT
1822
w
U14
Riga Chess School
12
MK
Alipovs Anatoljs
11602392
LAT
1804
S50
Riga
13
I
Zuj-Zaikovskis Nikita
11603909
LAT
1780
U16
Daugavpils
14
I
Mikelsons Mikelis-Emils
11607475
LAT
1710
U16
Riga Chess School
15
I
Shaban Aliaksandra
13517082
BLR
1706
w
U10
Kobrin
16
I
Dombrovska Stefanija
11605030
LAT
1703
w
Daugavpils
17
I
Matskevich Maksim
13512757
BLR
1649
U16
Braslav
18
I
Alainis Artis
11609095
LAT
1591
U14
Riga Chess School
19
I
Golsta Ramona
11607394
LAT
1548
w
U14
Riga Chess School
20
I
Leitans Daniels
11608455
LAT
1548
U12
Daugavpils
21
II
Klachkou Platon
13514180
BLR
1511
U10
Rogachev
22
I
Tsesler Yakau
13513672
BLR
1489
U10
Minsk
23
II
Skarbauskas Valerijs
11610077
LAT
1442
S50
Daugavpils
24
II
Pavlovitski Aliaksandr
13513648
BLR
1407
U12
Minsk
25
I
Tabors Emils
11608854
LAT
1398
U10
Riga
26
II
Tsiuryn Ilya
13514229
BLR
1387
U10
Minsk
27
II
Sokal Uladzislau
13513702
BLR
1381
U10
Minsk
28
II
Taraikovski Mikhail
13513338
BLR
1352
U14
Minsk
29
I
Kazachenka Maryia
13513427
BLR
1258
w
U10
Gomel
30
II
Markhanau Fiodar
13515357
BLR
1223
U10
Minsk
31
II
Vialitchanka Mikalai
13513710
BLR
1183
U10
MInsk
32
I
Grizans Arturs
11616229
LAT
1951
Daugavpils
33
I
Predkels Pavels
11614030
LAT
1850
Daugavpils
34
II
Grushchenkova Varvara
13517830
BLR
1750
U10
Minsk
35
II
Kazmerika Anna
11611987
LAT
1750
w
U12
Rezekne
36
II
Stelmashenok Kristina
54170524
RUS
1750
w
U08
Pskov
37
III
Kundyshev Roman
13518526
BLR
1650
U08
Minsk
38
III
Semjonovs Milans
11616210
LAT
1650
U10
Daugavpils
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot