Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 16:23:33
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
XIII Latgale chess Autumn A 2016
Posledná aktualizácia 16.10.2016 12:58:53, Creator/Last Upload: Riga Chess federation
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
T
Meno
FideID
FED
Elo
pohlavie
Typ
Klub
1
NM
Stepanov Timofej
11601078
LAT
2285
Riga
2
MK
Andrejevs Arvids
11602708
LAT
2275
Daugavpils
3
NM
Stasans Aivars
11601353
LAT
2107
S50
Rigas Saha skola
4
MK
Klachkou Tsimafei
13508717
BLR
2094
U18
Rogachev
5
MK
Ziedins Roberts
11604760
LAT
1989
U18
Rigas Saha skola
6
MK
Mukovozchik Evgeny
13508610
BLR
1936
U18
Minsk
7
MK
Ilyuchyk Yana
13508407
BLR
1924
w
U18
Kobrin
8
MK
Alipovs Anatoljs
11602392
LAT
1919
S50
Riga
9
MK
Skonda Nikolajs
11605081
LAT
1895
S65
Daugavpils
10
I
Puntus Vladimirs
11605073
LAT
1843
S50
Daugavpils
11
I
Bogorods Daniels
11604182
LAT
1822
U18
Jekabpils
12
I
El-Haze Zans Pols
11605650
LAT
1765
U18
Rigas Saha skola
13
I
Alainis Artis
11609095
LAT
1739
U14
Rigas Saha skola
14
MK
Petersons Ojars
11607769
LAT
1726
S50
Kegums
15
I
Malnieks Karlis
11604204
LAT
1710
U16
Jekabpils
16
I
Matskevich Maksim
13512757
BLR
1669
U16
Braslav
17
I
Dombrovska Stefanija
11605030
LAT
1661
w
Daugavpils
18
I
Agafontseva Natalya
34104426
RUS
1657
w
Pskov
19
I
Mikelsons Mikelis-Emils
11607475
LAT
1648
U16
Rigas Saha skola
20
I
Bautris Aivars
11603240
LAT
1636
S50
Sigulda
21
I
Golsta Ramona
11607394
LAT
1629
w
U14
Rigas Saha skola
22
I
Golsta Madara
11607386
LAT
1591
w
U14
Riga Chess School
23
I
Nikolajeva Marija
11606592
LAT
1566
w
U14
Rigas Saha skola
24
I
Tsesler Yakau
13513672
BLR
1531
U10
Minsk
25
I
Nuksa Kaspars
11604212
LAT
1521
U18
Jekabpils
26
I
Atte Rebeka
11609141
LAT
1491
w
U16
Rigas Saha skola
27
II
Skarbauskas Valerijs
11610077
LAT
1442
S50
Daugavpils
28
I
Sinijs Adrians
11609150
LAT
1427
U14
Rezekne
29
I
Ivanova Katrina Telma
11609125
LAT
1313
w
U16
Rigas Saha skola
30
I
Shaban Aliaksandra
13517082
BLR
0
w
U10
Kobrin
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Tiráž