Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 09:57:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
5th A P State Amateur Chess Championship 2016 Bhimavaram 21st to 23rd October 2016 Contact : 9063224466
Son güncelleme23.10.2016 12:37:17, Oluşturan/Son Yükleme: S Subbaraju Hyderabad www.a2hchess.com
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Chakravarthy Y V K
5029546
IND
2055
2
Chaitanya Sairam Mogili
35066099
IND
1932
EG
3
Vijaya Ramakrishna G.
25005910
IND
1822
WG
4
Ranadheer B J S K
35064690
IND
1789
5
Prudhvi Kumar V
25044788
IND
1699
6
Sri Sai Baswanth P
25088793
IND
1618
WG
7
Amar C S
25652613
IND
1593
8
Sathwika N
35076892
IND
1555
9
Vidya Sagar J.B.M.
25005944
IND
1532
10
AFM
Abhinav Chandra Kodali
35077031
IND
1511
11
Rama Rao T V
25079425
IND
1424
12
Sai Hrushikesh Simhdri
45058105
IND
1315
13
Avinash Vvus
35066048
IND
1310
14
Rushikumar
46640347
IND
1300
15
Pavan Kumar Posa
45037825
IND
1280
16
Sai Sumanth Reddy R
45058148
IND
1241
17
Gowtham Dharma K
45095590
IND
1225
18
Pasapula Teja Sree
45082316
IND
1133
19
Sri Satya Vinay M
45058237
IND
1059
20
Kasi Viswantha Reddy B
25643703
IND
1046
21
Aaron Joel M
IND
0
Guntur
22
Abhinay J
IND
0
23
Ajay GMV
IND
0
24
Ajay Kumar T
IND
0
25
Amathi suprith
IND
0
26
Andy Joben M
IND
0
27
Bala Neha GTS
IND
0
28
Bhargav A
IND
0
29
Butchiraju SVR
IND
0
30
Chandana R
IND
0
31
Charan P
IND
0
32
Chitti Phani Bhushan KYSM
IND
0
33
Dhanush G
IND
0
34
Dharmik B
IND
0
35
Divya Sree K
IND
0
36
Gudipudi Rakesh
IND
0
37
Gudipudi Rutwika
IND
0
38
Jayaswapna V
IND
0
39
Kamana Gokul Sri Sai Satyendra
IND
0
40
Kamaraj Ramaraj
IND
0
41
Kapil Bhogesh R
IND
0
42
Kavya G
IND
0
43
Kothakota Ramu
IND
0
44
Krisna vamsi B
IND
0
45
Lokesh Venkata sai K
IND
0
46
Madhan Bhargav Reddy B
IND
0
47
Mahes Babu G
IND
0
48
Manoj Gowtham S
IND
0
49
Mohith Abhinay
IND
0
50
Nischala Y
IND
0
51
Padavala Raj Kumar
IND
0
52
Pawan satya sri ganesh K
IND
0
53
Pothui Roshini
IND
0
54
Rajesh KM
IND
0
55
Rama Krishna PV
IND
0
56
Ramakrishna Nitesh TAV
IND
0
57
Rishik KSR
IND
0
58
Rishita Sri K
IND
0
59
Roshini L
IND
0
60
Sai varun Reddy M
IND
0
61
Sathwik DSSU
IND
0
62
Sathwik V
IND
0
63
Shafi MD
IND
0
64
Shanmukh AJDV
IND
0
65
Snehith ram Reddy
IND
0
66
Soumyabala G S R N
IND
0
WG
67
Srimitra P
IND
0
68
Syamala Gowri J
IND
0
69
Uday Kiran Kumar P
IND
0
70
Vaishnavi A
IND
0
WG
71
Venkata Sai Karthik K
IND
0
72
Venkateswara reddy M
IND
0
73
Vyshnavi J
IND
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları