Logged on: Gast
Servertime 18.04.2024 08:27:04
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
XXXIII шахматный фестиваль на Вадковском - А
Zadnja izmjena02.12.2016 03:51:07, Creator/Last Upload: VDK
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Блонский Николай
34187208
RUS
1792
Аминьево
2
Ивасенко Дмитрий
44106491
RUS
1668
Аминьево
3
Ильин Александр
44146370
RUS
1636
Школа Анатолия Карпова
4
Кадыков Александр
34187283
RUS
1617
Перово
5
Карпов Вениамин
44175060
RUS
1616
Школа №1189 Им. И. В. Курчатов
6
Ким Андрей
24227730
RUS
1616
Олимп
7
Мамышев Никита
34187119
RUS
1605
Юность Москвы
8
Беляев Федор
44172990
RUS
1598
Школа №1189 им. И. В. Курчатова
9
Федорова Олеся
54161347
RUS
1597
Тушино
10
Ковалев Максим
34188034
RUS
1588
Школа №1189 Им. И. В. Курчатов
11
Кузьменко Матвей
34187330
RUS
1586
Патриот
12
Чапанидзе Юлия
54112117
RUS
1581
Перово
13
Яриков Артем
24218103
RUS
1562
Вадковский РМ
14
Бугаец Даниил
54154731
RUS
1557
Юность Москвы
15
Токманцев Иван
54149630
RUS
1556
Юность Москвы
16
Асатрян Леон
54137527
RUS
1549
Этюд
17
Селивёрстов Фёдор
24250716
RUS
1548
Вадковский РМ
18
Осипенко Иван
54154910
RUS
1541
Чертаново
19
Бискуп Степан
24272892
RUS
1533
Этюд
20
Невский Михаил
54107571
RUS
1529
Юность Москвы
21
Полтаранос Евгений
RUS
1526
Московские Окна
22
Корабельников Илья
44146418
RUS
1519
Патриот
23
Кондрашев Кирилл
44175604
RUS
1518
Юность Москвы
24
Мошин Валерий
RUS
1496
Олимп
25
Новиков Федор
24234362
RUS
1484
Юность Москвы
26
Бискуп Елизавета
24272884
RUS
1438
Этюд
27
Эрнандес Николай
44153210
RUS
1437
Школа №1189 им. И. В. Курчатова
28
Лаврушко Семен
34186880
RUS
1425
Патриот
29
Вигдорчик Леонид
44144920
RUS
1410
Гостиная Дворковича
30
Бакаев Артемий
44114354
RUS
1406
Стратегия
31
Джамбинова Айта
54154634
RUS
1395
Патриот
32
Мишин Иван
24250651
RUS
1393
Вадковский Рм
33
Костин Алексей
24254126
RUS
1379
Олимп
34
Соложенкин Севастьян
24284025
RUS
1360
Школа №1189 Им. И. В. Курчатов
35
Бабиков Алексей
24215805
RUS
1355
Гостиная Дворковича
36
Мишин Алексей
24288454
RUS
1355
Вадковский Рм
37
Святополк-Четвертынская Василиса
24236497
RUS
1334
ШК Гроссмейстер
38
Переверзев Тимофей
24239500
RUS
1319
Ршш
39
Александров Михаил
RUS
1315
Московские Окна
40
Герасев Никита
RUS
1310
Вадковский РМ
41
Митяков Николай
34188131
RUS
1308
Школа Анатолия Карпова
42
Козлов Тимофей
RUS
1259
Вадковский РМ
43
Романенков Владислав
RUS
1244
Вадковский Рм
44
Маркачёв Константин
RUS
0
Финикс
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Legal details/Terms of use