Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 13:42:58
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Open Usti n.L. 2009
Zadnja izmjena30.08.2009 18:08:28, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
RtgI
RtgN
spol
Typ
Sk.
Klub/Grad
1
Vagner Tomas
2282
2297
Marty Banik Most
2
Kozak Milos
2212
2188
Sk Litomerice
3
Janda Zdenek
2150
2138
Sk Decin
4
Ksana Vaclav
2102
2088
Marty Banik Most
5
Papay Jindrich
2051
2011
Sk Decin
6
Kucera Petr
2027
1951
Sk Strelnice Kadan
7
Kudela Stanislav
2011
1863
Tj Sokol Praha-Vrsovice
8
Bazantova Marie
2006
1926
F
Sk Spartak Usti N.L.
9
Valenta Petr
1952
1928
Kc Kaskada Bilina
10
Liska Jiri
1950
1927
S60
Sk Strelnice Kadan
11
Grussova Helena
1922
1906
U18
Tj Klasterec Nad Ohri
12
Knize Vaclav
1882
1848
Sk Spartak Usti N.L.
13
Burgermeister Michal
1877
1816
Sachy Povrly
14
Papay Marek
1840
1767
U15
Sk Decin
15
Cermak Jan
1824
1815
Sk Mosad Ceska Kamenice
16
Mikes Jan
1783
1675
U15
Sk Spartak Usti N.L.
17
Rozsafny Michal
1743
1824
U15
Tj Sokol Udlice
18
Rydl Jiri
1735
1700
U15
Tj Spartak Vlasim
19
Safr Jan
1618
1582
Sk Decin
20
Mittelbach Zdenek
0
2005
S60
Tj Chlumec
21
Hrabal Ivan
0
1837
Sk Spartak Usti N.L.
22
Mriso Milos
0
1742
Tj Slavoj Litomerice
23
Sebesta Jan
0
1712
Tj Svadov-Olsinky
24
Hanzlik Daniel
0
1673
U15
Sk Most
25
Gruss Petr
0
1659
Tj Klasterec Nad Ohri
26
Radvanovsky Petr
0
1643
Sk Spartak Usti N.L.
27
Riha Jaroslav
0
1632
U15
Sk Spartak Usti N.L.
28
Rydl Adolf
0
1622
Tj Neratovice
29
Dudek Karel
0
1618
S60
Tj Start Karko Usti Nad L
30
Saffova Michaela
0
1524
F
U15
Tj Sokol Litvinov-Lom.
31
Hanzlik David
0
1511
Sk Most
32
Chmiel Michal
0
1506
Ddm Praha 6
33
Hanzlik Tomas
0
1435
U15
Sk Most
34
Lapcik Zdenek
0
1432
Sk Strelnice Kadan
35
Kastl Daniel
0
1294
U15
Sk Most
36
Soukup Vaclav
0
1250
*
U15
Sk Spartak Usti N.L.
37
Stich Jan
0
1250
*
U15
Ddm Most
38
Marsalek Karel
0
1100
*
U15
Sk Spartak Usti N.L.
39
Kalinova Eliska
0
1000
F
*
U15
Sk Spartak Usti N.L.
40
Kubik Miroslav
0
1000
*
Ddm Most
41
Macho Miloslav
0
1000
*
Sk Ddm Slany
42
Sivak Rostislav
0
1000
*
Ddm Most
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
masthead