Bleskový turnaj FIT FUN OPEN 2016 Poslední aktualizace25.10.2016 18:08:37, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 10
Konečné pořadí po 11 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 3 | | Rubeš Jan | CZE | 2265 | ŠK Teplice | 10 | 67 | 81,5 | 9 |
2 | 1 | IM | Šimáček Pavel | CZE | 2485 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | 9 | 69,5 | 85,5 | 9 |
3 | 8 | | Horák Martin | CZE | 2102 | TJ Spartak Vlašim | 9 | 67,5 | 82,5 | 9 |
4 | 5 | FM | Gregor Jiří | CZE | 2211 | TJ Neratovice | 8,5 | 67,5 | 83,5 | 7 |
5 | 19 | | Grussová Helena | CZE | 1984 | TJ Klášterec nad Ohří | 8 | 63 | 77 | 8 |
6 | 17 | | Mládek Richard | CZE | 2020 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 62 | 75 | 7 |
7 | 33 | | Pravda Kryštof | CZE | 1864 | Sokol Praha-Kobylisy | 8 | 56,5 | 70,5 | 8 |
8 | 2 | FM | Novotný Michal | CZE | 2280 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 7,5 | 64 | 79 | 7 |
9 | 16 | | Burda Roman | CZE | 2039 | TJ Neratovice | 7,5 | 63,5 | 78 | 7 |
10 | 9 | | Joukl Zdeněk | CZE | 2096 | TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou | 7,5 | 62,5 | 76 | 5 |
11 | 26 | | Půlpán Matěj | CZE | 1912 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 7,5 | 61,5 | 76,5 | 7 |
12 | 11 | | Slovák Kilián | CZE | 2090 | Sokol Praha-Kobylisy | 7,5 | 59,5 | 72,5 | 6 |
13 | 15 | | Pražák Ondřej | CZE | 2052 | TJ Jiskra Tanvald | 7,5 | 59,5 | 72 | 6 |
14 | 22 | | Vašíček Tomáš | CZE | 1957 | Sokol Domažlice | 7,5 | 56 | 68,5 | 6 |
15 | 18 | | Lochman Václav | CZE | 1992 | Šachklub města Dobrovice, z.s. | 7,5 | 52 | 63,5 | 6 |
16 | 13 | | Krupička Josef | CZE | 2081 | ŠK AD Jičín | 7 | 65,5 | 81 | 6 |
17 | 12 | | Kabelka Ondřej | CZE | 2088 | ŠK AD Jičín | 7 | 63 | 76,5 | 6 |
18 | 6 | | Rut Vojtěch | CZE | 2154 | ŠK Sokol Vyšehrad | 7 | 61,5 | 76 | 7 |
19 | 23 | | Sýkora Marek | CZE | 1934 | TJ Desko Liberec | 7 | 57 | 70 | 7 |
20 | 14 | | Holásek Pavel | CZE | 2052 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | 7 | 56,5 | 70,5 | 6 |
21 | 38 | | Gloser David | CZE | 1821 | ŠK Lípa | 7 | 56 | 68,5 | 6 |
22 | 29 | | Martirosyan Ara | CZE | 1896 | ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar | 7 | 55,5 | 68 | 6 |
23 | 25 | | Viták Jiří | CZE | 1917 | TJ Desko Liberec | 7 | 54 | 67 | 7 |
24 | 32 | | Špička Jan | CZE | 1875 | ŠK Karlovy Vary | 6,5 | 60 | 73 | 4 |
25 | 27 | | Pařízek Vojtěch | CZE | 1905 | Sokol Praha-Kobylisy | 6,5 | 60 | 72 | 6 |
26 | 31 | | Kunc Jan | CZE | 1885 | ŠK Praha-Smíchov | 6,5 | 59,5 | 70 | 5 |
27 | 64 | | Šulc Jakub | CZE | 1573 | Šachklub města Dobrovice, z.s. | 6,5 | 59 | 72 | 6 |
28 | 4 | FM | Kopta Pavel | CZE | 2242 | Sokol Praha-Kobylisy | 6,5 | 58,5 | 72 | 6 |
29 | 7 | | Sýkora Ondřej | CZE | 2154 | ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. | 6,5 | 56 | 67,5 | 6 |
30 | 24 | | Rolinek Dominik | CZE | 1919 | Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn | 6,5 | 54,5 | 67,5 | 6 |
31 | 10 | | Hruška Jan | CZE | 2090 | Unichess | 6,5 | 54 | 65 | 6 |
32 | 48 | | Kašpar Lukáš | CZE | 1726 | ŠK Dvorec | 6,5 | 53,5 | 66 | 6 |
33 | 43 | | Homolková Ivana | CZE | 1788 | ŠK Světlá nad Sázavou | 6,5 | 51,5 | 63 | 6 |
34 | 46 | | Gruss Petr | CZE | 1731 | TJ Klášterec nad Ohří | 6,5 | 51 | 63 | 6 |
35 | 35 | | Molkanov Oleg | CZE | 1859 | Sokol Praha-Kobylisy | 6,5 | 51 | 62,5 | 6 |
36 | 39 | | Vojta Jakub | CZE | 1819 | TJ Spartak Vlašim | 6,5 | 49,5 | 61 | 6 |
37 | 59 | | Jareš Michal | CZE | 1630 | ŠS Železné hory | 6,5 | 48 | 58 | 6 |
38 | 63 | | Hlavina Matouš | CZE | 1577 | Sokol Nebušice | 6 | 58,5 | 71,5 | 5 |
39 | 69 | | Dudek Vojtěch | CZE | 1538 | TJ Jawa Brodce | 6 | 58,5 | 71 | 5 |
40 | 20 | | Hlaváč Rudolf | CZE | 1978 | TJ Olympie Hroznětín | 6 | 58 | 72,5 | 6 |
41 | 42 | | Jun Rudolf | CZE | 1796 | TJ CHS Chotěboř | 6 | 58 | 70,5 | 5 |
42 | 34 | | Bystrickiy Daniil | CZE | 1860 | ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar | 6 | 55 | 70 | 6 |
43 | 36 | | Rolinek František | CZE | 1843 | Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn | 6 | 55 | 67 | 6 |
44 | 21 | | Cach Jakub | CZE | 1970 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 6 | 55 | 66,5 | 6 |
45 | 60 | | Hosnedl Matyáš | CZE | 1611 | Šachová akademie VŠTE | 6 | 54 | 66,5 | 6 |
46 | 49 | | Novotná Tereza | CZE | 1714 | DDM Symfonie Poděbrady | 6 | 49,5 | 60 | 5 |
47 | 30 | | Gorbunov Artemiy | CZE | 1892 | ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar | 6 | 49 | 60,5 | 5 |
48 | 44 | | Paulus Václav | CZE | 1749 | 1. Novoborský ŠK | 6 | 46 | 57 | 6 |
49 | 57 | | Holásek Vít | CZE | 1635 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | 6 | 44 | 54 | 5 |
50 | 96 | | Peroutka Šimon | CZE | 1254 | TJ Sokol Údlice | 6 | 43,5 | 51,5 | 5 |
51 | 50 | | Hlaváček Ondřej | CZE | 1708 | ŠK KDJS Sedlčany, z.s. | 6 | 42 | 49,5 | 5 |
52 | 28 | | Špreňar Petr | CZE | 1898 | ŠK Karlovy Vary | 5,5 | 55 | 67 | 5 |
53 | 77 | | Beer Jiří | CZE | 1450 | ŠK Karlovy Vary | 5,5 | 52 | 62,5 | 5 |
54 | 53 | | Cach Ondřej | CZE | 1677 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 5,5 | 51 | 62 | 5 |
55 | 37 | | Máslo Ondřej | CZE | 1840 | ŠK Medvědi Zvole | 5,5 | 51 | 62 | 4 |
56 | 82 | | Frk Lukáš | CZE | 1403 | DDM Praha 6 | 5,5 | 51 | 61,5 | 4 |
57 | 62 | | Horák Jan | CZE | 1579 | TJ Štefanydes Polička | 5,5 | 50 | 64,5 | 4 |
58 | 58 | | Čuvala Ota | CZE | 1632 | TJ AERO Odolena Voda | 5,5 | 50 | 61 | 5 |
59 | 40 | | Kubát Martin | CZE | 1812 | Sokol Praha-Kobylisy | 5,5 | 49 | 59,5 | 5 |
60 | 61 | | Píše Jiří | CZE | 1580 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | 5,5 | 48,5 | 59 | 5 |
61 | 65 | | Janouch Jáchym Štěpán | CZE | 1572 | ŠK AD Jičín | 5,5 | 48 | 59,5 | 5 |
62 | 72 | | Harcuba Adam | CZE | 1516 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 5,5 | 48 | 59 | 5 |
63 | 55 | | Nechutný Michal | CZE | 1653 | SK Petřín Plzeň | 5,5 | 48 | 58,5 | 5 |
64 | 52 | | Zdechovský Tobiáš | CZE | 1695 | ŠK Lípa | 5,5 | 48 | 58 | 5 |
65 | 45 | | Kůsa Jakub | CZE | 1738 | Karlovarský šachklub Tietz | 5,5 | 47,5 | 59 | 5 |
66 | 56 | | Hrbek Tomáš | CZE | 1647 | ŠK Praha-Smíchov | 5,5 | 47,5 | 57 | 5 |
67 | 54 | | Srba Stanislav | CZE | 1665 | ŠK Spartak Chodov | 5,5 | 46,5 | 58 | 5 |
68 | 51 | | Šimák Roman | CZE | 1707 | ŠK KDJS Sedlčany, z.s. | 5 | 55 | 65 | 4 |
69 | 41 | | Flajšman Pavel | CZE | 1796 | ŠK Dvorec | 5 | 53,5 | 66,5 | 5 |
70 | 73 | | Kubíče Jakub | CZE | 1503 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 5 | 52 | 63,5 | 4 |
71 | 81 | | Šmajzrová Veronika | CZE | 1421 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | 5 | 50,5 | 60,5 | 5 |
72 | 47 | | Škoda Jiří | CZE | 1727 | SK Petřín Plzeň | 5 | 47,5 | 59 | 5 |
73 | 91 | | Rýdl Jan | CZE | 1328 | ŠK AD Jičín | 5 | 46,5 | 55,5 | 4 |
74 | 92 | | Brůna Matouš | CZE | 1288 | TJ Desko Liberec | 5 | 46 | 57 | 5 |
75 | 71 | | Sedlák Jakub | CZE | 1523 | ŠK Dvorec | 5 | 46 | 57 | 4 |
76 | 100 | | Hykš Jan | CZE | 1229 | ŠK AD Jičín | 5 | 46 | 56 | 5 |
77 | 67 | | Pražák Jiří | CZE | 1554 | TJ Jiskra Tanvald | 5 | 41,5 | 53,5 | 5 |
78 | 85 | | Hruška Adam | CZE | 1383 | Sokol Nebušice | 5 | 41 | 51,5 | 5 |
79 | 68 | | Ret Adam Josef | CZE | 1548 | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | 5 | 41 | 51,5 | 4 |
80 | 93 | | Laštovka Ondřej | CZE | 1287 | DDM Symfonie Poděbrady | 5 | 41 | 50 | 5 |
81 | 94 | | Mašek Daniel | CZE | 1279 | SK Děčín | 5 | 38,5 | 47,5 | 5 |
82 | 84 | | Harcuba Jan | CZE | 1399 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 5 | 36,5 | 45 | 5 |
83 | 89 | | Křížek Kryštof | CZE | 1351 | TJ Spartak Vlašim | 4,5 | 54 | 64,5 | 4 |
84 | 97 | | Táborovec Vladimír | CZE | 1250 | ŠK Praha-Smíchov | 4,5 | 50,5 | 61,5 | 4 |
85 | 86 | | Drobňáková Sandra | CZE | 1367 | Sokol Brandýs nad Labem | 4,5 | 49,5 | 58,5 | 4 |
86 | 83 | | Čelovský Jan | CZE | 1402 | Sokol Praha-Kobylisy | 4,5 | 46 | 55,5 | 4 |
87 | 79 | | Pecka Jan | CZE | 1431 | Sokol Brandýs nad Labem | 4,5 | 44,5 | 53,5 | 3 |
88 | 101 | | Hrubec Adam | CZE | 1220 | Šachy Povrly | 4,5 | 43 | 53 | 4 |
89 | 66 | | Bauer Jan | CZE | 1562 | Šachová akademie VŠTE | 4,5 | 41,5 | 51 | 3 |
90 | 106 | | Tegda Jindřich | CZE | 1122 | Karlovarský šachklub Tietz | 4,5 | 40 | 47,5 | 4 |
91 | 95 | | Borýsek Martin | CZE | 1254 | Jevíčko | 4,5 | 37,5 | 47 | 4 |
92 | 87 | | Langmajer Jan | CZE | 1365 | ŠK 64 Plzeň | 4,5 | 36,5 | 45 | 4 |
93 | 70 | | Flajšman Petr | CZE | 1530 | ŠK Dvorec | 4 | 49,5 | 61 | 4 |
94 | 74 | | Postránecká Zuzana | CZE | 1475 | ŠK Sokol Vyšehrad | 4 | 46 | 56,5 | 4 |
95 | 76 | | Hurtík Matěj | CZE | 1451 | 1. Novoborský ŠK | 4 | 44 | 56 | 4 |
96 | 107 | | Kříž Ondřej | CZE | 1119 | ŠK Sokol Vyšehrad | 4 | 44 | 53,5 | 4 |
97 | 105 | | Zeman Lukáš | CZE | 1134 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 44 | 53,5 | 3 |
98 | 104 | | Kačmar Pavel | CZE | 1169 | TJ Slavia Liberec | 4 | 40 | 48 | 4 |
99 | 103 | | Maga Dušan | CZE | 1181 | Sokol Praha-Kobylisy | 4 | 39 | 47,5 | 4 |
100 | 80 | | Kačírek Jakub | CZE | 1425 | TJ Sokol Teplá | 4 | 39 | 46,5 | 4 |
101 | 78 | | Kurčíková Monika | CZE | 1435 | ŠK Spartak Chodov | 4 | 37 | 46,5 | 3 |
102 | 102 | | Bárta David | CZE | 1186 | QCC České Budějovice | 4 | 37 | 45 | 4 |
103 | 75 | | Dolejš Jakub | CZE | 1470 | Sokol Praha-Kobylisy | 4 | 35 | 44,5 | 4 |
104 | 111 | | Vojíř Václav | CZE | 1096 | ŠK Spartak Chodov | 4 | 33 | 40 | 3 |
105 | 98 | | Svačina Tobiáš | CZE | 1232 | SK OAZA Praha | 3,5 | 48,5 | 58,5 | 3 |
106 | 113 | | Kovář Pavel | CZE | 1089 | SK OAZA Praha | 3,5 | 41,5 | 49 | 3 |
107 | 88 | | Hauser Matthias | CZE | 1359 | TJ Desko Liberec | 3,5 | 40,5 | 50 | 3 |
108 | 112 | | Komora Matěj | CZE | 1091 | ŠŠPM Lipky HK | 3,5 | 40 | 49 | 3 |
109 | 99 | | Čuvala Tibor | CZE | 1231 | ŠK Zdice | 3,5 | 36 | 43,5 | 2 |
110 | 117 | | Jusko Jindřich | CZE | 1000 | SK Děčín | 3 | 42 | 52 | 3 |
111 | 90 | | Holásková Veronika | CZE | 1329 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | 3 | 42 | 50,5 | 2 |
112 | 114 | | Očenášek Jan | CZE | 1086 | Karlovarský šachklub Tietz | 3 | 39,5 | 46,5 | 3 |
113 | 108 | | Bednář Miloš | CZE | 1100 | ŠŠPM Lipky HK | 3 | 37 | 44,5 | 3 |
114 | 115 | | Jirotová Eliška | CZE | 1076 | Klub šachistů Štětí | 2,5 | 37,5 | 45,5 | 2 |
115 | 118 | | Otmar Antonín | CZE | 1000 | ŠK Praha-Smíchov | 2,5 | 35 | 43 | 1 |
116 | 110 | | Červenka Jakub | CZE | 1100 | ŠK Spartak Chodov | 2,5 | 32 | 38,5 | 2 |
117 | 116 | | Gacho Ondřej | CZE | 1054 | Sokol Praha-Kobylisy | 2 | 37,5 | 46 | 2 |
118 | 109 | | Folková Markéta | CZE | 1100 | SK Petřín Plzeň | 1,5 | 33 | 41 | 1 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Greater number of victories/games variable
|
|
|
|