Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 13:04:49
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Olaines novada atklātais šaha turnīrs bērniem-iesācējiem 26.11.2016.
Son güncelleme26.11.2016 15:33:11, Oluşturan/Son Yükleme: Riga Chess federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Cinsiyet
Tip
Kulüp/Şehir
1
Francs Marats
11615451
LAT
1232
U08
Olaine
2
Vanags Renars
11612410
LAT
1100
U12
Sigulda
3
Gercans Krisjanis
11612533
LAT
1200
U12
Sigulda
4
Gansone Aiga
LAT
1100
w
U06
Olaine
5
Grīnerts Emīls
LAT
1100
U10
Dundaga
6
Jansone Melānija Luīze
LAT
1100
w
U08
Rīga
7
Kokina Elizabete
LAT
1100
w
U10
Olaine
8
Lapiņš Marks
LAT
1100
U12
Olaine
9
Lode Adrians
11614609
LAT
1100
U08
Riga
10
Mieriņš Emīls
LAT
1100
U12
Olaine
11
Pavlovs Ostins
LAT
1100
U08
Riga
12
Reinbergs Arvids
LAT
1100
U14
Ventspils
13
Roga Ralfs
LAT
1100
U14
Ventspils
14
Sevruks Sebastians
LAT
1100
U12
Olaine
15
Vaičuka Marija
LAT
1100
w
U08
Olaine
16
Ķiršakmens Emīls
LAT
1100
U12
Dundaga
17
Šterns Aksels
LAT
1100
U12
Olaine
18
Atvars Rihards
LAT
1000
U06
Olaine
19
Balodis Mikelis
LAT
1000
U06
Olaine
20
Biķerniece Elīza
LAT
1000
w
U12
Olaine
21
Blumbergs Ingars
LAT
1000
U10
Dundaga
22
Brikainis Ernests
LAT
1000
U06
Dundaga
23
Broks Adrians
LAT
1000
U10
Olaine
24
Dolganovs Daniils
LAT
1000
U08
Olaine
25
Dubinskis Olivers
LAT
1000
U06
Olaine
26
Ivanovs Timofejs
LAT
1000
U10
Olaine
27
Jadrovs Artūrs
LAT
1000
U10
Olaine
28
Jansons Ralfs
LAT
1000
U10
Riga/Plavnieki
29
Jurševics Markuss
LAT
1000
U08
Olaine
30
Koršakovs Marks
LAT
1000
U12
Olaine
31
Kucuhidze Taisija
LAT
1000
w
U10
Ventspils
32
Kuderko Jevgeņijs
LAT
1000
U08
Olaine
33
Kukule Evelina
LAT
1000
w
U10
Sigulda
34
Lukašēvičs Dāvids
LAT
1000
U12
Olaine
35
Maklakova Naomi
LAT
1000
w
U06
Riga
36
Mačehins Matvejs
LAT
1000
U08
Olaine
37
Murins Artjoms
LAT
1000
U08
Olaine
38
Sigats Tomass
LAT
1000
U12
Olaine
39
Sitarskis Markus
LAT
1000
U10
Rīga/Pļavnieki
40
Spuriņš Ivo Marko
LAT
1000
U10
Marupe
41
Vanags Mārtiņš
LAT
1000
U10
Riga
42
Zviedris Harijs
LAT
1000
U08
Dundaga
43
Čoders Vilis
LAT
1000
U08
Dundaga
44
Šmēdiņš Ernests
LAT
1000
U08
Dundaga
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları