Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 09:35:53
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Tyresö JGP 2017 Klass D
Son güncelleme11.03.2017 15:24:31, Oluşturan/Son Yükleme: Tyresö SK
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
Cinsiyet
Tip
Gr
Kulüp/Şehir
1
Gerdes Sebastian
U10
J
Trojanska Hästen
2
Backström Thiel Samuel
U10
J
Kristallens SK
3
Berg Hugo
U10
J
SS 4 Springare
4
Cantérus Simon
U10
J
Trojanska Hästen
5
Chibba Hugo
U10
J
SS 4 Springare
6
Claesson Theodor
U10
J
SK Passanten
7
Dåderman Xander
U10
J
Trojanska Hästen
8
Engryd Jakob
U10
J
SS 4 Springare
9
Enholm Herman
U10
N
SK Rockaden
10
Eriksen Samuel
U10
J
Trojanska Hästen
11
Fischer Mio
U10
J
SS 4 Springare
12
Fransson Arvid
U10
J
SK Rockaden
13
Fransson Vidar
U10
J
SK Rockaden
14
Grahn Tuva
w
U10
J
Trojanska Hästen
15
Hagelin Ivar
U10
J
SS 4 Springare
16
Hallqvist Vilgot
U10
J
SK Rockaden
17
Hellbeck Rebecka
w
U10
J
Trojanska Hästen
18
Holm Majlund Lilly
w
U10
J
Stora Vika SK
19
Isaksson Max
U10
J
Trojanska Hästen
20
Isaksson Philip
U10
J
Trojanska Hästen
21
Kruså Frank
U10
J
Trojanska Hästen
22
Kruså Gustav
U10
J
Trojanska Hästen
23
Kärde Douglas
U10
N
SK Rockaden
24
Mashkov Vladislav
U10
J
Tyresö SK
25
Mirabdulla Zulfiya
w
U10
J
SS 4 Springare
26
Persson-Holm Simon
U10
J
Wasa SK
27
Petersson Frida
w
U10
J
Kristallens SK
28
Sadikov Iskandar
U10
J
SK Rockaden
29
Sakic Matija
U10
J
SK Rockaden
30
Salkovskis Levs
U10
J
Vallentuna sk
31
Sandulf Viggo
U10
J
Trojanska Hästen
32
Sterner Melvin
U10
J
Trojanska Hästen
33
Söderbergh Sara
w
U10
J
Trojanska Hästen
34
Trollhagen Inanna
w
U10
J
Trojanska Flodhästen
35
Wallis Oscar
U10
J
SS 4 Springare
36
Wernerman Rocky
U10
J
Stora Vika SK
37
Widman Noak
U10
J
SS 4 Springare
38
Willstedt Lukas
U10
J
SK Rockaden
39
Winqvist Samuel
U10
J
SS 4 Springare
40
Wolodarski Simon
U10
J
Wasa SK
41
Öckerman Ludvig
U10
J
SS 4 Springare
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları