Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 16:10:52
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Jugendquartalsturnier 1 A- Turnier
Viimeisin päivitys05.03.2017 20:22:30, Creator/Last Upload: Schachzentrum Baden-Baden e.V.
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
RtgI
Kerho/Kaupunki
1
Wegmer Leon
12983748
GER
1656
1617
Karlsruher SF 1853
2
Schneider Edward
16200870
GER
1653
1611
SF Sasbach e.V.
3
Held Daniel
16208099
GER
1647
1632
SG Rochade Kuppenheim 1979 e.V
4
Doll Alexander
16228294
GER
1588
1811
SC Untergrombach 46
5
Muths Lukas
12953156
GER
1562
1749
SC Herxheim
6
Naß Maximilian
16206428
GER
1544
0
SC 1948 Ersingen e.V.
7
Koll Linus
12990299
GER
1516
1723
Karlsruher SF 1853
8
Rausch Michael
GER
1500
0
SC uBu Karlsruhe
9
Schneider Katharina
16200519
GER
1456
1493
SF Sasbach e.V.
10
Schulz Victor
36051268
FRA
1442
1354
OSG Baden-Baden
11
Hatzenbühler Kevin
GER
1416
0
OSG Baden-Baden
12
Mestan Kadir
GER
1411
0
SC Ottenhöfen-Seebach
13
Schneider Anna
16200527
GER
1403
1343
SF Sasbach e.V.
14
Hänselmann Hendrik
GER
1399
0
Karlsruher SF 1853
15
Doll Rebecca
GER
1398
0
SC Untergrombach 46
16
Grining Maria
GER
1397
0
Karlsruher SF 1853
17
Rashba David
16205499
GER
1390
0
SC Sillenbuch
18
Schulz Hannah
GER
1342
0
Karlsruher SF 1853
19
Berg Timeo
36035459
FRA
1338
1338
20
Köppel Raphael
GER
1317
0
SF Sasbach e.V.
21
Verscht Matteo
GER
1270
0
SV Vimbuch
22
Steinbach Felix
GER
1246
0
OSG Baden-Baden
23
Kiefhaber Julius
GER
1235
0
Karlsruher SF 1853
24
Kiefhaber Tobias
GER
1203
0
Karlsruher SF 1853
25
Ljuca Semir
16216130
GER
1183
0
SC Villingen-Schwenningen e.V.
26
Knopf Max
GER
1179
0
SK Ötigheim
27
Ganjali Aska
GER
1175
0
SK Gernsbach 1949
28
Ochs Thorben
GER
1160
0
SK Ötigheim
29
Wormuth Hans
16220374
GER
1147
1387
SK Ötigheim
30
Steiner Kevin
GER
1143
0
SK Ottenau
31
Toth Marc
GER
1140
0
SC Untergrombach 46
32
Eichhorn Elisabeth
GER
1102
0
Karlsruher SF 1853
33
Kühn Laszlo
GER
1098
0
SK Ötigheim
34
Puchas Henrik
GER
1098
0
SV Vimbuch
35
Selensky Leon
GER
1082
0
SC Niefern-Öschelbronn
36
Toth Luca
GER
1074
0
SC Untergrombach 46
37
Metzinger Hannes
GER
1066
0
SK Ottenau
38
Irrgang Natascha
GER
1035
0
SV 1920 Hofheim
39
Nied Pascal
GER
1022
0
SC Untergrombach 46
40
Knopf Nina
GER
1012
0
OSG Baden-Baden
41
Preuß Julian
GER
1010
0
SC Villingen-Schwenningen e.V.
42
Täubler Moritz
GER
1006
0
SABT TV Neuenbürg 1859
43
Schilay Vinzenz
12983209
GER
1000
0
SK Neumarkt e.V.
44
Heidemann Malte
16226658
GER
998
1117
OSG Baden-Baden
45
Miranda Martin Pablo Mateo
GER
995
0
SV 1947 Walldorf
46
Martin Anastasia
36098434
FRA
990
1209
OSG Baden-Baden
47
Bossert Moritz
GER
969
0
OSG Baden-Baden
48
Schmitt Daniel
GER
794
0
SK Ottenau
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot