Logged on: Gast
Servertime 25.04.2024 14:10:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Өсвөрийн шатарчдын 2017 оны Улсын АШТ 18 нас охид
Son güncelleme22.01.2017 09:06:45, Oluşturan/Son Yükleme: Mongolian Chess Federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
WMK
Отгонсувд Батсайхан
MGL
2044
Зууны шатар
2
WCM
Учирал Ганхуяг
MGL
1906
Алаг морьт
3
WCM
Сарантуяа Мягмарбат
MGL
1894
Дархан-Уул
4
WMK
Саруул Цэнгэнбаяр
MGL
1847
Төгс Нүүдэл
5
WMK
Эрдэнэхөлөг Батсайхан
MGL
1804
Сэлэнгэ
6
Булганчимэг Нарангэрэл
MGL
1795
Булган
7
WMK
Оюударь Батмөнх
MGL
1773
Чингэлтэй Ц.Н
8
WMK
Номин Даваа
MGL
1772
Чингэлтэй Ц.Н
9
WMK
Оюунбилэг Чинзориг
MGL
1740
Цэцэн нүүдэл
10
Баттуяа Бат-Очир
MGL
1739
Дархан-Уул
11
Оюун-Эрдэнэ Нарангэрэл
MGL
1714
Завхан
12
Нямлхагва Тайванбаатар
MGL
1709
Хөх морь
13
Маралмаа Алтанцоож
MGL
1626
Булган
14
Батсувд Эрдэнэбат
MGL
1622
Хэнтий
15
Үүрийнцолмон Ариунаа
MGL
1561
СХД
16
Аззаяа П
MGL
0
Ховд
17
Айжан Салтанат
MGL
0
Баян-Өлгий
18
Амарзаяа Алтан-Эрдэнэ
MGL
0
Баянхонгор
19
Амарзаяа Б
MGL
0
Дорноговь
20
Анужин Тэгшжаргал
MGL
0
Архангай
21
Ахжархан
MGL
0
Ховд
22
Бадмаараг А
MGL
0
Дорноговь
23
Баянмөнх Гонгор
MGL
0
Говьсүмбэр
24
Билэгмаа Энхбаатар
MGL
0
Баянхонгор
25
Бямбажаргал Г
MGL
0
Архангай
26
Бүжинлхам Алтанзул
MGL
0
Төв
27
Гэрэлмаа Батгэрэл
MGL
0
Өвөрхангай
28
Золбоо Б
MGL
0
Төв
29
Лашын Мамырхан
MGL
0
Баян-Өлгий
30
Мягмарсүрэн Э
MGL
0
Өвөрхангай
31
Мөнгөнбилэг Гантулга
MGL
0
Сэлэнгэ
32
Намуунцэцэг Батзул
MGL
0
Увс
33
Нандин-Эрдэнэ Жанчивдорж
MGL
0
Говь-Алтай
34
Отгонхонгор Даваадаш
MGL
0
Сэлэнгэ
35
Сувд-Эрдэнэ Алтангэрэл
MGL
0
Увс
36
Тэмүүн Бямбацогт
MGL
0
Хөвсгөл
37
Энхжаргал Цогтгэрэл
MGL
0
Говь-Алтай
38
Энэрэл Мөнхбадрал
MGL
0
Бэрс гарах
39
Эрдэнэзаяа Т
MGL
0
Хөвсгөл
40
Эрдэнэцэцэг Отгонтөгс
MGL
0
Өмнөговь
41
Үүрийнтуяа Гэрэлцогт
MGL
0
Завхан
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları