Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 13:17:18
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Купа-FLORINA 1klas
Son güncelleme21.01.2017 20:18:21, Oluşturan/Son Yükleme: Bulgarian Chess Federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
1
Димитър Жотев
BUL
1500
2
Калоиян Пиронков
BUL
1500
3
Николай Тахрилов
BUL
1500
4
Саид Шахрур
BUL
1500
5
Борислав Бойдев
BUL
1000
6
Крис Ампов
BUL
1000
7
Петър Илиев
BUL
1000
8
Стилиян Узунов
BUL
1000
9
Михаел Томов
BUL
700
10
Александър Ценков
BUL
163
11
Борис Боцев
BUL
163
12
Мартин Недков
BUL
163
13
Ния Копоева
BUL
163
14
Любомир Грозданов
BUL
145
15
Даниел Николов
BUL
143
16
Ивелин Гидимарков
BUL
143
17
Михаил Балабанов
BUL
143
18
Ясен Стоянчов
BUL
142
19
Диана Павлова
BUL
128
20
Анушка Дюлгерова
BUL
122
21
Мирослав Банчев
BUL
122
22
София Кузницова
BUL
122
23
Филип Топчийски
BUL
122
24
Владимир Вальов
BUL
107
25
Калоян Костов
BUL
107
26
Михаела Бояджийска
BUL
107
27
Доминик Ангелаков
BUL
105
28
Николай Колевски
BUL
105
29
Дамин Гооза
BUL
104
30
Иван Маджаров
BUL
104
31
Калина Гледачева
BUL
104
32
Калоян Кукуров
BUL
104
33
Людмил Харизанов
BUL
104
34
Николай Димов
BUL
104
35
Станислав Георгиев
BUL
104
36
Станислав Рангелов
BUL
104
37
Георги Костанивов
BUL
98
38
Йоаннис Спироулос
BUL
84
39
Войко Димитров
BUL
81
40
Божидар Стоянов
BUL
51
41
Румен Игнатов
BUL
47
42
Иван Кочев
BUL
42
43
Христина Петрова
BUL
35
44
Димитър Бинев
BUL
34
45
Диана Илиева
BUL
30
46
Никола Цоканов
BUL
30
47
Мирослав Захариев
BUL
25
48
Марк Демиров
BUL
21
49
Орест Заплашенко
BUL
21
50
Борис Дайреджев
BUL
14
51
Дара Трайкова
BUL
12
52
Велин Цветков
BUL
10
53
Александър Валентинов
BUL
4
54
Георги Пенчев
BUL
4
55
Емилиян Георгиев
BUL
4
56
Павел Обрешков
BUL
4
57
Стефан Михайлов
BUL
4
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları