V4 OPEN Stiavnica 2017 SVK-ch

Posledná aktualizácia 20.05.2017 16:14:11 / Page cached 22.05.2017 22:53:06 30min., Creator/Last Upload: slovak chess federation

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDElopohlavieTypKlub
1
IMAczel Gergely727709HUN2546
2
GMMihok Oliver728012HUN2532
3
IMNagy Gabor737119HUN2446
4
GMTalla Vladimir303445CZE2436SK HM Ostrava
5
IMBerezjuk Sergej312614CZE2423Interchess z.s.
6
IMZpevak Pavel300586CZE2353Tatran Litovel
7
FMHoltman Teodor14933721SVK2344Bsk Bardejov
8
IMPetran Peter14900114SVK2324S60Sk Slovan Bratislava
9
WGMMovsesian Julia4139690SVK2319wSk Medea Martin – Zabokreky
10
WGMCibickova Zuzana14905779SVK2311wKomarnansky Sc Komarno
11
FMKaras Marek14928558SVK2283U18Ksn Bratislava
12
Polyik Peter758817HUN2267U18Kőbánya SC
13
IMFranzen Jozef14900181SVK2254S60Sk Slovan Bratislava
14
FMUrhegyi Marton740411HUN2252Kőbánya SC
15
FMRuckschloss Karol14900386SVK2249S60Sk Slovan Bratislava
16
IMBanas Jan14900076SVK2215S60Individualny Clen
17
WFMJuhasz Barbara743585HUN2214w
18
Demeter Peter14900459SVK2213S60Sachovy Klub Sabinov
19
Halak Miklos726400HUN2212
20
Sikora Jan305405CZE2207TZ Trinec
21
Takacs Laszlo14918854SVK2201Sk Dunajska Streda
22
WGMSikorova Olga307033CZE2190wTZ Trinec
23
Buran Jaroslav309966CZE2179TJ Vlcnov
24
Balogh Peter14914395SVK2145Sk Ou Russel Gabcikovo
25
WIMHorvath Julia704121HUN2115w
26
Joo Janos725838HUN2110
27
FMTepper Frantisek14900610SVK2100S60Sk Slovan Bratislava
28
FMKovacs Elod702889HUN2095
29
CMPniaczek Marek21800421POL2092U18
30
Zpevakova Jana334030CZE2086wSK Stare Mesto
31
Odler Daniel14901897SVK2083Ask Nitra
32
FMPesztericz Laszlo703451HUN2080S60
33
Jandl Vojtech344923CZE2073SS Bechyne
34
Krenedics Gregor12956279GER2060
35
Lukac Roman14904047SVK2054Lokomotiva Trnava
36
Jurcisin Imrich14901854SVK2033Tj Slavia Kosice
37
Milcova Zuzana14920026SVK2030wSk Medea Martin – Zabokreky
38
Chrenko Kristian14936542SVK2024Nitriansky Sachovy Klub Nitra
39
Ferkova Dominika14933071SVK1999wU18Bsk Bardejov
40
Bakalar Jan14901978SVK1992S60Tj Slovan Rajecke Teplice
41
Hyll Jan14901447SVK1977Sk Medea Martin – Zabokreky
42
Tomanek Rafael14907216SVK1976Sk Doprastav Bratislava
43
Panko Eduard14916460SVK1950Sk Stropkov+svidnik
44
Panko Radoslav14935635SVK1939Bsk Bardejov
45
Zpevakova Katerina362158CZE1912wSpartak Uhersky Brod
46
Slaba Andrea14940680SVK1910wU18Sk Kupele Piestany
47
Pereszlenyi Gejza14906198SVK1909S60Nitriansky Sachovy Klub Nitra
48
Bugar Peter14940507SVK1904U18Sk Dunajska Streda
49
Kucera Michal14910519SVK1904S60Sk Strelec Devinska Nova Ves
50
Brnusak Andrej14933209SVK1881U18Liptovska Sachova Skola
51
Bielik Jakub73600938SVK1879U18Sk Povazske Podhradie
52
Berezjuk Rostislav378496CZE1875Interchess z.s.
53
Antal Jakub14947994SVK1861U18Tj Slavia Kosice
54
Komlosi Frantisek14909715SVK1858Individualny Clen
55
Rabovszky Gyorgy702560HUN1850S60
56
Bielik Peter14912210SVK1831Sk Povazske Podhradie
57
Machalec Vladimir14929163SVK1822S60Sk Doprastav Bratislava
58
WFMSankova Stella14944200SVK1820wU18Sk Garde Cvc Detva
59
Vagovsky Jozef14913054SVK1809S60Sk Cifer
60
Diviak Rudolf14908220SVK1799S60Sk Osuske
61
Brnusak Tomas14939878SVK1798U18Liptovska Sachova Skola
62
Panko Eduard14940779SVK1798U18Sk Stropkov+svidnik
63
Popovic Martin14944006SVK1791U18Tj Slavia Kosice
64
Krupa Miroslav14944154SVK1771U18Nitriansky Sachovy Klub Nitra
65
Karas Juraj14929120SVK1770Sk Doprastav Bratislava
66
Zentko Ladislav14906651SVK1767S60Ask Nitra
67
Redzisz Michal21816107POL1760U18KS LAURA Chylice
68
Slaby Jozef14916738SVK1754Sk Kupele Piestany
69
Dylag Emilia21805172POL1733wU18
70
Babinsky Michal14920387SVK1720S60Sk Levice
71
Mesaros Jan14906554SVK1712S60Sk Levice
72
Paulicka Ivan14910535SVK1693S60Sk Slovan Bratislava
73
Benkovsky Peter14929996SVK1684S60Lokomotiva Trnava
74
Cabanova Kristina14944081SVK1683wU18Sk Garde Cvc Detva
75
Hudec Timotej14932750SVK1675Sk Opevnenie Banska Stiavnica
76
Chloupek Petr383830CZE1638Sokol Praha-Kobylisy
77
Jencopala Alexander73606260SVK1634U18Bsk Bardejov
78
Bobro Jan14944340SVK1563U18Sk Garde Cvc Detva
79
Stefanides Karol14909545SVK1494S60Msk Trstena
80
Bidulsky Matej14947935SVK1461U18Tj Slavia Kosice
81
Caban Michal14944367SVK1450U18Sk Garde Cvc Detva
82
Matias Jan14940582SVK14451. Sk Kosice
83
Bidulska Lenka14947960SVK1409wU18Tj Slavia Kosice
84
Bobrova Katarina14944359SVK1407wU18Sk Garde Cvc Detva
85
Zpevakova Katerina339261CZE1388wSpartak Uhersky Brod
86
Sikorova Jana392472CZE1107wU18TZ Trinec
87
Halanova Tereza14944103SVK1007wU18Sk Garde Cvc Detva
88
Zobal Lukas398314CZE1000
Advertisement
Advertisement