Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 11:23:05
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Blackpool Open 2017
Son güncelleme12.03.2017 19:19:07, Oluşturan/Son Yükleme: alexholowczak
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
GM
Hebden Mark L
400084
ENG
244
4ncl Guildford
2
IM
Merry Alan B
418811
ENG
232
Bury St Edmunds
3
GM
Wells Peter K
400327
ENG
231
4ncl White Rose
4
FM
Storey Charles H
406686
ENG
217
Jesmond
5
Merriman John
402362
ENG
216
Drunken Knights
6
FM
Tate Alan
2401878
SCO
213
Scotland
7
WGM
Zhou Qiyu
505161
CAN
211
8
Jarmany John
415421
ENG
205
Scarborough
9
Allen Keith
2501147
IRL
204
Isle Of Man
10
Kett Timothy J
1801210
WLS
204
4ncl Rhyfelwyr Essylwg
11
FM
Shaw Robert
409545
ENG
203
Cheddleton & Leek
12
Mitchell Martin
2400634
SCO
202
4ncl Spirit Of Atticus
13
Jaunooby Ali Reza
413291
ENG
201
Denton
14
Surtees Mike J
412619
ENG
200
Bolton
15
Moreby James E
427756
ENG
199
Jesmond
16
Milson Samuel A
418838
ENG
198
Louth
17
Fallowfield Jeremy R
405450
ENG
196
Stourbridge
18
Wolstencroft Darryl
402958
ENG
195
Blackpool
19
Okhai Shabir
445134
ENG
194
Syston
20
Crocker Philip J
403180
ENG
190
Chester
21
Ellames Roy
416215
ENG
190
Poulton-Le-Fylde
22
Jayawarna Nugith
434884
ENG
190
Heywood
23
Peacock Malcolm R
414611
ENG
188
Preston
24
Vidler Michael
1804596
WLS
188
Colwyn Bay
25
Wells Jonathan C
420549
ENG
188
North Norfolk
26
Gayson Peter M
401838
ENG
186
4ncl White Rose
27
Wareing John P
410454
ENG
186
Greater Manchester Cca
28
Doran Chris
503835
ENG
185
Chester
29
Hamer Martyn
413160
ENG
184
Heywood
30
Russell Harry
422568
ENG
182
Louth
31
Harkness Brian D
ENG
180
Consett
32
Dutton Ian R
402184
ENG
179
Cheshire & N Wales *
33
Keely Leo A
410241
ENG
179
Huddersfield
34
Phillips David A
445550
ENG
179
Windermere
35
Ruston Mark R
410020
ENG
177
London Area
36
Hymer Barry J
ENG
174
Lancaster
37
Parker Michael L
416355
ENG
169
Poulton-Le-Fylde
38
Jelfs Alan
2403358
SCO
166
East Kilbride
39
Hepworth Peter
ENG
165
Huddersfield
40
Hilton Tim
424226
ENG
165
Denton
41
Owen Dennis
470830
ENG
163
Urmston
42
Tarr Steve F
471062
ENG
150
Priorslee Lions
43
Daryanto Ahmad
ENG
148
Lancaster University
44
Simpson Derek
426482
ENG
140
Hemel Hempstead
45
Tattersall Brian
ENG
0
Nelson Area
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları