Nr | | | Nimi | FED | RtgI | RtgN | sp. | Kerho/Kaupunki |
1 | | CM | Stalmach Richard | CZE | 1925 | 1856 | | Beskydská šachová škola z.s. |
2 | | | Bochnička Vladimír | SVK | 1890 | 0 | | KSN Bratislava |
3 | | | Bui Bao Anh Le | GER | 1776 | 0 | | SV Mattnetz Berlin |
4 | | | Kůsa Jakub | CZE | 1772 | 1618 | | Karlovarský šachklub Tietz |
5 | | | Rokoš Filip | CZE | 1766 | 1737 | | ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. |
6 | | | Gnojek Petr | CZE | 1762 | 1806 | | Beskydská šachová škola z.s. |
7 | | | Neumann Filip | CZE | 1762 | 1718 | | SK Slavia Orlová |
8 | | | Vantuch Lucian | CZE | 1761 | 1738 | | Beskydská šachová škola z.s. |
9 | | | Frank Adam | CZE | 1738 | 1746 | | Beskydská šachová škola z.s. |
10 | | | Chlpek Daniel | SVK | 1735 | 0 | | SK Slovan Bratislava |
11 | | | Švanda Adam | CZE | 1731 | 1678 | | TJ Štefanydes Polička |
12 | | | Schauties Nico Antonio | GER | 1731 | 0 | | SV Mattnetz Berlin |
13 | | | Mach Petr | CZE | 1729 | 1688 | | Sokol Praha-Kobylisy |
14 | | | Jareš Michal | CZE | 1692 | 1635 | | ŠS Železné hory |
15 | | | Eilenberg Jonas | GER | 1673 | 0 | | SV Mattnetz Berlin |
16 | | | Tombolis Christopher | ENG | 1623 | 0 | | Egland |
17 | | | Janík Marek Tobias | SVK | 1571 | 0 | | CVČ Liptovský Mikuláš |
18 | | | Nezval Filip | CZE | 1546 | 1363 | | ŠK Duras BVK |
19 | | | Flajšman Petr | CZE | 1531 | 1605 | | ŠK Dvorec |
20 | | | Meers Hubert | POL | 1529 | 0 | | Klub Hetman Koronny Trzebinia |
21 | | | Kapičáková Lucia | SVK | 1517 | 0 | w | FTC Fiľakovo |
22 | | | Pilař Vít | CZE | 1494 | 1510 | | 2222 ŠK Polabiny, z.s. |
23 | | | Boba Dominik | SVK | 1488 | 0 | | TSC - MSK Martin |
24 | | | Britnell Jonathan | ENG | 1456 | 0 | | Egland |
25 | | | Faja Vilém | CZE | 1450 | 1513 | | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
26 | | | Beer Ludwig | GER | 1441 | 0 | | SV Empor Berlin |
27 | | | Zabrzanska Weronika | POL | 1436 | 0 | w | UKS “Hetman Koronny” Trzebinia |
28 | | | Czernecki Andrzej | POL | 1426 | 0 | | Rodlo Opole |
29 | | | Bialek Alicja | POL | 1412 | 0 | w | AZS Politechnika Slaska Gliwice |
30 | | | Khvarastsin Kiryl | BLR | 1401 | 0 | | SCS Minsk Forpost |
31 | | | Juchelka Marek | CZE | 1395 | 1373 | | 2222 ŠK Polabiny, z.s. |
32 | | | Paseka Matyáš | CZE | 1378 | 1441 | | Beskydská šachová škola z.s. |
33 | | | Stoček Martin | CZE | 1368 | 1297 | | 2222 ŠK Polabiny, z.s. |
34 | | | Knettig Vojtěch | CZE | 1367 | 1344 | | TJ Ostrava |
35 | | | Šlachta Jan | CZE | 1354 | 1293 | | Lokomotiva Krnov |
36 | | | Gebauer Adam | CZE | 1338 | 1413 | | Beskydská šachová škola z.s. |
37 | | | Půlpán Ondřej | CZE | 1338 | 1381 | | 2222 ŠK Polabiny, z.s. |
38 | | | Gřes Michal | CZE | 1337 | 1219 | | Beskydská šachová škola z.s. |
39 | | | Ng Thomas | ENG | 1329 | 0 | | England |
40 | | | Fizerová Lucie | CZE | 1325 | 1395 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
41 | | | Dudová Pavlína | CZE | 1322 | 1257 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
42 | | | Kaňák Matyáš | CZE | 1317 | 1263 | | Beskydská šachová škola z.s. |
43 | | | Mialik Artsiom | BLR | 1315 | 0 | | Minsk |
44 | | | Zumrik Lukáš | SVK | 1300 | 0 | | TŠC - MSK Martin |
45 | | | Banas Kamil | SVK | 1277 | 0 | | ŠK Modra |
46 | | | Blahut Vladislav | CZE | 1263 | 1263 | | Beskydská šachová škola z.s. |
47 | | | Trojan Matyáš | CZE | 1254 | 1291 | | Beskydská šachová škola z.s. |
48 | | | Czepiec Richard | CZE | 1207 | 1188 | | Beskydská šachová škola z.s. |
49 | | | Pravda Petr | CZE | 1206 | 1224 | | Klub šachistů Říčany 1925 |
50 | | | Richter Rudolf | CZE | 1199 | 1323 | | SK Baník Ratíškovice |
51 | | | Kotajný Samuel | CZE | 1185 | 1156 | | Slavoj Český Těšín |
52 | | | Stefanovich Yana | BLR | 1185 | 0 | w | SCS Minsk Forpost |
53 | | | Reszka Zofia | POL | 1183 | 0 | w | Skierniewice |
54 | | | Mrázek Roman | CZE | 1182 | 1182 | | Rychvaldský spolek šachový 1945 |
55 | | | Šulcová Tereza | CZE | 1161 | 1228 | w | 2222 ŠK Polabiny, z.s. |
56 | | | Eising Greta | GER | 1159 | 0 | w | SV Mattnetz Berlin |
57 | | | Pastuszko Katarzyna | POL | 1155 | 0 | w | UKS Czternastka Warszawa |
58 | | | Janouš Marek | CZE | 1142 | 1198 | | ŠK 64 Plzeň |
59 | | | Pravdová Tereza | CZE | 1140 | 1122 | w | Klub šachistů Říčany 1925 |
60 | | | Lička Denis | CZE | 1135 | 1159 | | Beskydská šachová škola z.s. |
61 | | | Szusciková Natálie | CZE | 1125 | 1188 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
62 | | | Vavřínková Marie | CZE | 1124 | 1141 | w | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
63 | | | Třasáková Adéla | CZE | 1095 | 1393 | w | 2222 ŠK Polabiny, z.s. |
64 | | | Konderla Maciej | CZE | 1094 | 1127 | | Slavoj Český Těšín |
65 | | | Bakalarz Adrian | GER | 1092 | 0 | | Schachakademie Trier |
66 | | | Tomanec Samuel | CZE | 1037 | 1250 | | SK Slavia Orlová |
67 | | | Novák Tomáš | CZE | 1023 | 1117 | | SK Slavia Orlová |
68 | | | Šmolík Jáchym | CZE | 0 | 1307 | | Klub šachistů Říčany 1925 |
69 | | | Tichá Sofie | CZE | 0 | 1250 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
70 | | | Komora Matěj | CZE | 0 | 1212 | | ŠŠPM Lipky HK |
71 | | | Pešek Antonín | CZE | 0 | 1148 | | ŠK Milovice |
72 | | | Dobsa Bruno | CZE | 0 | 1100 | | Unichess |
73 | | | Feix Adam | CZE | 0 | 1098 | | Klub šachistů Říčany 1925 |
74 | | | Šádek Vojtěch | CZE | 0 | 1096 | | Podzvičinská šachová škola |
75 | | | Marková Karolína | CZE | 0 | 1095 | w | Šachy Štěpán |
76 | | | Trhlík Samuel | CZE | 0 | 1090 | | ŠK Dvorec |
77 | | | Bednář Miloš | CZE | 0 | 1082 | | ŠŠPM Lipky HK |
78 | | | Kraus Rudolf | CZE | 0 | 1080 | | Slavoj Český Těšín |
79 | | | Beran Daniel | CZE | 0 | 1076 | | Rychvaldský spolek šachový 1945 |
80 | | | Semančík Jiří | CZE | 0 | 1073 | | Rychvaldský spolek šachový 1945 |
81 | | | Brückmann Jan Gregor | CZE | 0 | 1069 | | Rychvaldský spolek šachový 1945 |
82 | | | Bochničková Simona | SVK | 0 | 1000 | w | KSN Bratislava |
83 | | | Bulej Matěj | SVK | 0 | 1000 | | TJ Slavia Caissa Čadca |
84 | | | Marcin Richard | SVK | 0 | 1000 | | TJ Slávia PU Prešov |
85 | | | Strnadel Sebastian | CZE | 0 | 1000 | | Beskydská šachová škola z.s. |
86 | | | Šebenová Radka | CZE | 0 | 1000 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
87 | | | Cheptou Anton | GER | 0 | 0 | | SV Empor Berlin |
88 | | | Currah Giovanni | ENG | 0 | 0 | | England |
89 | | | Djerroud Chahrazed | ALG | 0 | 0 | w | Bejaia Chess Association |
90 | | | Freude Max | GER | 0 | 0 | | SV Empor Berlin |
91 | | | Haase Albert | GER | 0 | 0 | | SV Mattnetz Berlin |
92 | | | Manchester Oliver | ENG | 0 | 0 | | England |
93 | | | Monninkhoff Yari | GER | 0 | 0 | | SV Empor Berlin |
94 | | | Mueller Luca | GER | 0 | 0 | | SV Empor Berlin |
95 | | | Reszka Barbara | POL | 0 | 0 | w | Skierniewice |
96 | | | Stark Jona Ignaz | GER | 0 | 0 | | SV Mattnetz Berlin |
97 | | | Stark Simeon Hilarius | GER | 0 | 0 | | SV Mattnetz Berlin |