Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 15:41:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Wasa JGP 2017, Klass C (2004-2006)
Viimeisin päivitys25.03.2017 17:47:55, Creator/Last Upload: Wasa SK
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
1
Vu Melvin
1737481
SWE
1713
2
Wernberg Hugo
1737511
SWE
1709
3
Svetic Matija
1723600
SWE
1643
4
Jernberg Christopher
1727079
SWE
1613
5
Ljung Harald
1738178
SWE
1571
6
Dingertz Erik
1741578
SWE
1541
7
Wesshagen William
1738860
SWE
1462
8
Sandberg Simon
1735640
SWE
1455
9
Agrest Simon
1735551
SWE
1427
10
Lönn Edvard
1139
SWE
1352
11
Wikman Viktor
1744720
SWE
1338
12
Spetz Bobbo
1735675
SWE
1323
13
Trost Adrian
1744763
SWE
1322
14
Muntean Felix
1054465
SWE
1303
15
Grahn Vidar
1744780
SWE
1187
16
Tolstoy Anastasia
1739280
SWE
1168
17
Vu Alexander
1735691
SWE
1113
18
Truskavetska Solomia
1744658
SWE
1027
19
Abouelenin fatma
SWE
0
20
Andersson Andy
SWE
0
21
Anfält Erik
SWE
0
22
Antell Tore
SWE
0
23
Arnborg Anton
1723090
SWE
0
24
Axelsson Martin
SWE
0
25
Bratt Simon
SWE
0
26
Brehmer Nell
SWE
0
27
Cao Nicholas Sun
SWE
0
28
Dias Francisco
SWE
0
29
Edin Elvira
1737627
SWE
0
30
Fogelberg Lindberg Lydia
SWE
0
31
Fu Leo
SWE
0
32
Geisler-Kågström Gabriella
SWE
0
33
Hallqvist Amandus
1750178
SWE
0
34
Hellbeck Simon
SWE
0
35
Henderson Greenwwod Marcus
SWE
0
36
Holst Teodora
1747983
SWE
0
37
Jamdasteh Darian
SWE
0
38
Johansson Lilly
SWE
0
39
Johansson Öhman Daniel
SWE
0
40
Johansson Öhman Linnea
SWE
0
41
Koffman Viktor
SWE
0
42
Kullberg Thorn Isa
1746405
SWE
0
43
Lundberg Siri
SWE
0
44
Nilsson Axel
SWE
0
45
Nord Gabriel
SWE
0
46
Nord Henning
1744364
SWE
0
47
Olovsson Kolewski Viktor
SWE
0
48
Omar Zhir
SWE
0
49
Patru Amir
SWE
0
50
Platkovs Daniils
1739298
SWE
0
51
Richtnér Thomas
SWE
0
52
Rosinelli Gianni-Lucca
SWE
0
53
Sadiskov Iskander
SWE
0
54
Saghatelyan Frunze
SWE
0
55
Sarkis Natal
SWE
0
56
Söderbergh Marcus
SWE
0
57
Tankred Lingen Dhani
SWE
0
58
Troell Noren Elliot
SWE
0
59
Wagner Nottberg Zack
SWE
0
60
Weabråten Andréasson Nore
SWE
0
61
Wiezell Oscar
SWE
0
62
Wiktell Sundman Rasmus
SWE
0
63
Östling Albin
SWE
0
64
Östlund Joar
SWE
0
65
Östlund Tobias
SWE
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yhteystiedot