Logged on: Gast
Servertime 23.04.2024 23:32:23
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Landesfinale Schülerliga Schach Hauptbewerb
Zadnja izmjena06.04.2017 16:00:34, Creator/Last Upload: Vbg. Schachverband
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Erwin-Casero Daniel
1652168
AUT
1720
BRG Dornbirn Schoren
2
Nisavic Uros
1657372
AUT
1586
MS Lustenau Rheindorf 1
3
Dadic Hadis
AUT
1388
BG Bregenz Gallusstraße
4
Pribozic Manuel
1657321
AUT
1252
BG Dornbirn
5
Walch Fabian
AUT
1242
BG Feldkirch Rebberggasse
6
Scheil Josef
AUT
1204
BG Bregenz Gallusstraße
7
Fitz Simon
1649418
AUT
1200
BG Dornbirn
8
Todic David
AUT
1164
BRG Dornbirn Schoren
9
Venturiello Michele
1657569
AUT
1155
BRG Dornbirn Schoren
10
Pointner Julian
AUT
1147
Collegium Mehrerau
11
Wagner Sebastian
AUT
1104
Collegium Mehrerau
12
Thoma Benedikt
AUT
1064
BG Bregenz Gallusstraße
13
Muther Vanessa
AUT
1019
BG Bregenz Gallusstraße
14
Baitulaev Schamil
AUT
995
BG Dornbirn
15
Bechtold Vivian
1655140
AUT
974
BG Feldkirch Rebberggasse
16
Gort Johannes
AUT
957
SMS Satteins
17
Marleku Laureta
AUT
952
MS Lustenau Rheindorf 2
18
Scheil Edith
AUT
946
BG Bregenz Gallusstraße
19
Wolf Christopher
AUT
946
BRG Dornbirn Schoren
20
Lukas Linus
AUT
935
MS Altach
21
Gasser Sophie-Marie
AUT
921
Sacre Coeur
22
Birnbaumer Simon
AUT
909
SMS Satteins
23
Rollinger Jonas
AUT
810
Collegium Mehrerau
24
Loacker Alexander
AUT
801
MS Götzis
25
Dünser Justin
AUT
800
MS Altach
26
Hofer Leon
AUT
800
MS Frastanz
27
Marleku Benjamin
AUT
800
MS Lustenau Rheindorf 1
28
Marleku Bernadeta
AUT
800
MS Lustenau Rheindorf 2
29
Altinisik Ilayda
AUT
0
MS Dornbirn Baumgarten 2
30
Amann Samuel
AUT
0
PTS Bludenz
31
Bastiani Leon
AUT
0
MS Lustenau Rheindorf 1
32
Bat-Erdene Anujin
AUT
0
MS Dornbirn Baumgarten 2
33
Bessau Konrad
AUT
0
BRG/BORG Feldkirch
34
Birnbaumer Daniel
AUT
0
SMS Satteins
35
Bogatec Tobias
AUT
0
PTS Bludenz
36
Bonelli Fabio
AUT
0
PTS Bludenz
37
Buldu Yasemin
AUT
0
MS Lustenau Rheindorf 2
38
Cafasso Elia
AUT
0
BRG Dornbirn Schoren
39
Ceric Marcel
AUT
0
MS Lustenau Rheindorf 1
40
Cetinkaya Mehmet Ali
AUT
0
MS Dornbirn Baumgarten 1
41
Cortez-Kaiser Alejandro
AUT
0
Collegium Mehrerau
42
Defranceschi Florian
AUT
0
BG Bregenz Blumenstraße
43
Doberdolani Adi
AUT
0
MS Dornbirn Baumgarten 1
44
Dschabajew Umar
AUT
0
PTS Bludenz
45
Ender Noah
AUT
0
MS Altach
46
Felder Melanie
AUT
0
Sacre Coeur
47
Flatz David
AUT
0
BG Feldkirch Rebberggasse
48
Flatz Emilian
AUT
0
Collegium Mehrerau
49
Fleisch Marvin
AUT
0
MS Altach
50
Freudenschuss Jan
AUT
0
Schulheim Mäder
51
Goripow Dominik
AUT
0
MS Dornbirn Baumgarten 1
52
Graf Valerie
AUT
0
Sacre Coeur
53
Gündogdu Soner
AUT
0
MS Dornbirn Bergmannstr.
54
Hajdarevic Fatima
AUT
0
MS Bludenz
55
Hu Lihan
AUT
0
BG Dornbirn
56
Huber Jonas
AUT
0
MS Götzis
57
Knobelspies Noel
AUT
0
MS Bludenz
58
Koca Havva
AUT
0
MS Lustenau Rheindorf 2
59
Kopf Aaron
AUT
0
MS Götzis
60
Laszlo Kevin
AUT
0
MS Lustenau Rheindorf 1
61
Lauterer Marco
AUT
0
BG Bregenz Blumenstraße
62
Lauterer Rico
AUT
0
BG Bregenz Blumenstraße
63
Leitner Niklas
AUT
0
MS Götzis
64
Lins Rebecca
AUT
0
SMS Satteins
65
Moosbrugger Nico
AUT
0
BG Dornbirn
66
Möller Robin
AUT
0
PTS Bludenz
67
Müller Matteo
AUT
0
MS Altach
68
Nidzgorski Mariusz
AUT
0
MS Götzis
69
Pehlivanovic Meldina
AUT
0
MS Dornbirn Baumgarten 2
70
Raffeiner Sarah
AUT
0
MS Bludenz
71
Rasul Kudusov Magomed
AUT
0
BG Bregenz Blumenstraße
72
Sanverdi Aysegül
AUT
0
Schulheim Mäder
73
Schallert David
AUT
0
MS Bludenz
74
Schwendinger Stefan
AUT
0
MS Dornbirn Baumgarten 1
75
Strutz Selina
AUT
0
MS Dornbirn Baumgarten 2
76
Tschaniew Akraman
AUT
0
MS Dornbirn Bergmannstr.
77
Tüfehli Uras
AUT
0
MS Dornbirn Bergmannstr.
78
Türtscher Daniel
AUT
0
MS Dornbirn Baumgarten 1
79
Wehinger Elias
AUT
0
BG Feldkirch Rebberggasse
80
Weiß Philip
AUT
0
MS Gisingen
81
Özcelik Senay
AUT
0
MS Dornbirn Baumgarten 2
82
Özmen Emre
AUT
0
MS Bludenz
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use