Železnohorská šachová olympiáda 2017 - 2. turnaj Kategorie BPoslední aktualizace22.04.2017 14:31:28, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 10
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | Jméno | pohlaví | RtgN | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 2 | Kulhánek Jáchym | | 1460 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | 6,5 | 22,5 | 31,5 | 0 |
2 | 3 | Kobr Matěj | | 1370 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | 5,5 | 22 | 31,5 | 0 |
3 | 4 | Nejedlý Radek | | 1312 | TJ CHS Chotěboř | 5 | 24 | 32,5 | 0 |
4 | 13 | Jindřišková Charlotte | w | 1087 | TJ ŠO Chrudim | 5 | 18 | 26 | 0 |
5 | 6 | Tran Tuan Anh | | 1155 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | 4,5 | 22,5 | 32 | 0 |
6 | 5 | Nešpůrek Jakub | | 1312 | ŠS Železné hory | 4,5 | 20,5 | 30 | 0 |
7 | 27 | Vajsar Martin | | 1000 | TJ Hronov | 4,5 | 20 | 27,5 | 0 |
8 | 7 | Holásková Markéta | w | 1127 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | 4,5 | 19 | 27,5 | 0 |
9 | 12 | Tyč Jakub | | 1100 | ŠS Železné hory | 4,5 | 19 | 26,5 | 0 |
10 | 1 | Roub Radek | | 1464 | ŠS Železné hory | 4,5 | 19 | 26 | 0 |
11 | 14 | Šmajzrová Dominika | w | 1022 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | 4 | 21 | 28,5 | 0 |
12 | 22 | Macan Tomáš | | 1000 | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | 4 | 19 | 25,5 | 0 |
13 | 17 | Hong Biyu | w | 1000 | ŠK Rapid Pardubice, z.s. | 4 | 17,5 | 27 | 0 |
14 | 8 | Bureš Daniel | | 1100 | ŠS Železné hory | 4 | 16 | 21,5 | 0 |
15 | 9 | Hrdlička Jakub | | 1100 | ŠS Železné hory | 3,5 | 15,5 | 25 | 0 |
16 | 28 | Vitvar Adam | | 1000 | ŠS Železné hory | 3,5 | 15,5 | 20,5 | 0 |
17 | 18 | Hudec Matěj | | 1000 | ŠK Rapid Pardubice, z.s. | 3 | 21,5 | 28 | 0 |
18 | 30 | Švanda Jan | | 1000 | ŠK Rapid Pardubice, z.s. | 3 | 18,5 | 23,5 | 0 |
19 | 20 | Lauryn Jakub | | 1000 | DDM Přelouč | 3 | 17,5 | 24,5 | 0 |
20 | 11 | Píšová Adriana | w | 1100 | ŠK Rapid Pardubice, z.s. | 3 | 17,5 | 23 | 0 |
21 | 26 | Törvenyi Vojtěch | | 1000 | Šachový spolek Železné hory | 3 | 16,5 | 23 | 0 |
22 | 10 | Nastoupil Adam | | 1100 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 3 | 16 | 21,5 | 0 |
23 | 24 | Machurek Lukáš | | 1000 | 2222 ŠK Polabiny | 3 | 14,5 | 20,5 | 0 |
24 | 21 | Le Hoang Anh Quan | | 1000 | ŠS Železné hory | 3 | 13 | 17,5 | 0 |
25 | 19 | Kučera Vlastislav | | 1000 | Sokol Lázně Bohdaneč | 2 | 18 | 25 | 0 |
26 | 15 | Chabada Jan | | 1000 | ŠK Rapid Pardubice, z.s. | 2 | 15 | 20 | 0 |
27 | 29 | Vytlačilová Ema | w | 1000 | Lázně Bohdaneč | 2 | 14 | 18 | 0 |
28 | 16 | Friedl Adam | | 1000 | ŠK Rapid Pardubice, z.s. | 2 | 12,5 | 17 | 0 |
29 | 25 | Smetana Hynek | | 1000 | ZŠ Týnec nad Labem | 1 | 13 | 16 | 0 |
30 | 23 | Machatý Lukáš | | 1000 | ZŠ Krakovany | 0 | 13,5 | 18,5 | 0 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Manually input (after Tie-Break matches)
|
|
|
|