Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 16:47:29
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
V. V. Andriušaičio 90-mečio minėjimo renginys
XXXVII International Chess Tournament Plunge 2017
Son güncelleme23.07.2017 12:45:52, Oluşturan/Son Yükleme: Lina Buterlevičienė
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Cinsiyet
Tip
1
IM
Stremavicius Titas
12804444
LTU
2434
2
GM
Malisauskas Vidmantas
12800031
LTU
2403
S50
3
IM
Krivonosov Oleg
11600349
LAT
2403
S50
4
FM
Kalvaitis Sigitas
12802638
LTU
2262
5
IM
Malinin Yuri
4131975
RUS
2254
S50
6
FM
Martinkus Rolandas
12800481
LTU
2157
S50
7
Juksta Karolis
12809039
LTU
2090
U14
8
Vasylius Kestutis
12803294
LTU
2065
9
Vicas Marijus
12804541
LTU
2051
10
Zilinskas Vaidotas
12805483
LTU
2036
S50
11
Narmontas Raimondas
12801135
LTU
2028
S50
12
Eigminas Kipras
12808423
LTU
1960
U18
13
Jablokov Dmitrij
12811289
LTU
1933
U14
14
Vaitonis Vytautas
12802905
LTU
1926
S65
15
Slusnys Evaldas
12802409
LTU
1920
16
Bucinskas Lukas
12805874
LTU
1882
17
Jonkus Lukas
12804347
LTU
1873
18
Stremavicius Pijus
12812730
LTU
1856
U14
19
Buterlevicius Rytis
12810320
LTU
1836
20
Lukosius Rimvydas
12803090
LTU
1800
S50
21
Pakalniskis Romas
12803146
LTU
1787
22
Maciuityte Greta
12806765
LTU
1779
w
23
Kuvsinov Anatolij
12801690
LTU
1767
S65
24
Pluta Paulius
12811530
LTU
1751
U18
25
Maciuitis Ignas
12810843
LTU
1723
U14
26
Povilaitis Tomas
12811700
LTU
1720
U14
27
Zalimaite Ieva
12803600
LTU
1700
w
28
Meskenaite Rugile
12806587
LTU
1676
w
U18
29
Maciulaityte Barbora
12810622
LTU
1649
w
U14
30
Barsciauskas Gintautas
12802590
LTU
1646
S65
31
Boyajyan David
12812617
LTU
1613
U14
32
Sarauskas Andrius
12817333
LTU
1598
U18
33
Venckevicius Justas
12813974
LTU
1564
U18
34
Baumilas Silvestras
12813826
LTU
1530
S50
35
Leclere Daniel
12821756
LTU
1514
U14
36
Bagdanskis Dangis
12816906
LTU
1495
U14
37
Saunoriute Milda
12816671
LTU
1491
w
U14
38
Meskenas Paulius
12809969
LTU
1454
U14
39
Liandzbergas Mykolas
12815675
LTU
1425
U14
40
Motuza Nedas
12811246
LTU
1367
U14
41
Pupka Paulius
12815578
LTU
1319
U14
42
Vainauskas Haroldas
12817104
LTU
1315
U10
43
Baranauskas Vitas
12810479
LTU
1314
U14
44
Dudnikas Motiejus
12821217
LTU
1281
U10
45
Plutaite Ausra
12811548
LTU
1254
w
U14
46
Meskauskaite Gabija
12829714
LTU
1229
w
U14
47
Viliusis Neimantas
12824534
LTU
1175
U10
48
Griksaite Ieva
12818925
LTU
1174
w
U14
49
Vaiciunas Giedrius
12824801
LTU
1148
U10
50
Jasevicius Petras
12814300
LTU
1134
U14
51
Motuzaite Emile
12812714
LTU
1111
w
U10
52
Peseckis Herkus
12820067
LTU
1090
U10
53
Praspaliauskas Matas
12828491
LTU
1019
U10
54
Griksaite Egle
12822264
LTU
1011
w
U10
55
Balciunas Balys
12833525
LTU
0
U10
56
Balciunas Kernius
12824224
LTU
0
U10
57
Bosikis Titas
12831344
LTU
0
U10
58
Gedvilaite Barbora
12826570
LTU
0
w
U10
59
Griksaite Ruta
12827177
LTU
0
w
U10
60
Jonaitis Herkus
12828645
LTU
0
U10
61
Jonikas Deimantas
12824330
LTU
0
U10
62
Meskenas Vaidas
12824429
LTU
0
U10
63
Miksys Mykolas
12815683
LTU
0
U14
64
Milasauskaite Evita
12830178
LTU
0
w
U10
65
Saunorius Tomas
12822221
LTU
0
U10
66
Zalimas Ugnius
12824542
LTU
0
U10
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları