Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:


покажи податке о турниру
 

Republičko pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola za školsku 2016./2017. GRUPA: M5 (UČENICI PETOG RAZREDA)

Последња измена13.05.2017 18:36:51, Creator/Last Upload: belgrade chess federation

Листа по носитељству

БрИмеФидеИДФЕДРтгКлуб / Град
1Biševac MatejSRB990OŠ,,Stana Bačanin,, - Leskovac
2Ilić PetarSRB990OŠ,,Draža Marković Rođa,, - Smoljin
3Ivanović VladimirSRB990OŠ,,Žiak Popović,,- Vladimirci
4Joksimović OgnjenSRB990OŠ,,Dositej Obradović,, - Požarevac
5Jović RastkoSRB990OŠ,,Lhjubica Radosavljević Nada- Za
6Maksimović BoškoSRB990OŠ,,Radoje Domanović,,
7Marinković PetarSRB990OŠ,,Jovo Kursula,, - Kraljevo
8Marković MilošSRB990OŠ,,Sonja M.,,
9Marsenić StefanSRB990OŠ,.Stevica Jovanović- Pančevo
10Mirković VukašinSRB990OŠ,,R. Mitrović,,
11Muškinja LukaSRB990OŠ,,Dušan Jerković,, - Sremski
12Pajčin LavSRB990OŠ,,Žarko Zrenjanin,, - Novi Sad
13Parkajić BranislavSRB990OŠ,,Žarko Zrenjanin,, - Zrenjanin
14Petrović PetarSRB990OŠ,,S.Jakovljević,, - Paraćin
15Popović VojinSRB990OŠ,,Nikola Vukićević- Sombor
16Ranđelović PavleSRB990OŠ,,Vuk Karadžić,, - Leskovac
17Savanović MilanSRB990OŠ,,Heroj Ivan Muker,, - Smderevska
18Seneš AronSRB990OŠ,,Jovan Popović,, - Čoka
19Stanilović AndrijaSRB990OŠ,,Vuk Karadžić,, - Bor
20Stojanović FilipSRB990OŠ,,B. Radičević,, - Bujanovac
21Stojić MilunSRB990OŠ,,Miodrag Čajetinac Čajka- Trsten
22Tadić StefanSRB990OŠ,,Milan Đ.Milićević,,- Voždovac
23Tomić StefanSRB990OŠ,,Draža Marković Rođa,, - Smoljin
24Đedović LazarSRB990OŠ,,Nikodije Stojanović Tatko,, - T
25Đelić JovanSRB990OŠ,,Vuk Karadžić,, - Pirot
26Đurić RadivojeSRB990OŠ,,Ratko Vukićević,,
27Anđelković TodorSRB980OŠ,,S. Marković,, - Vranje
28Crnojević SavoSRB980OŠ,,Ivan Milutinović,, - Subotica
29Dobler LukaSRB980OŠ,,Avram Mrazović,, - Sombor
30Dončić IlijaSRB980OŠ,,Vožd Karađorđe,,
31Jovanović DaniloSRB980OŠ,,Apostolović Živadina- Trstenik
32Jovanović NikolaSRB980OŠ,,Milutin i Draginja Todorvić,, -
33Kadrić NenadSRB980OŠ,,Đuro Jakšić,, - Paraćin
34Kupusović MarkoSRB980OŠ,,Svetozar Miletić,, - Vrbas
35Lilić NikolaSRB980OŠ,,8. septemar- Pirot
36Lukić MihajloSRB980OŠ,,Žika Popović,, - Vladimirci
37Miljojković MarkoSRB980OŠ,,Svetislav Mirković Nenad,, - To
38Mirošević StefanSRB980OŠ,,Vuk Karadžić,, - Bor
39Nikodijević VladimirSRB980OŠ,,Ljubica Radosavljević Nada- Zaj
40Petrović AleksaSRB980OŠ,,Đorđe Krstić,, - Čukarica
41Prokopović FilipSRB980OŠ,,Bora Stanković,, - Guberevac
42Radovančev GradimirSRB980- Južnobanatski
43Rajkov DaniloSRB980OŠ,,Miloje Čiplić,, - Novi Bečej
44Slavko UglješićSRB980OŠ,,Dobrosav Radosavljević,, - Srem
45Tošić RadojeSRB980OŠ,,Svetozar Marković- Kovilje
46Benerik StefanSRB970OŠ,,Vuk Karadžić- Bor
47Bogdanović AleksandarSRB970OŠ,,B.Krsmanović,, - Sikirica
48Gal FilipSRB970OŠ,,Bratstvo,, - Aradac
49Kostić MilošSRB970OŠ,,Ljubica Radosavljević Nada- Zaj
50Lakatoš MiklošSRB970OŠ,,Bratsvo jedinstvo,, - Bajša
51Miljojković MiljanSRB970OŠ,,Svetislav Mirković Nenad,, - To
52Mićić AleksaSRB970OŠ,,Jovan Popović,, - Kragujevac
53Paležević StrahinjaSRB970OŠ,,Jovan Cvijić,,- Mačvanski
54Petrović DanijelSRB970OŠ,,Kirilo Savić,, - Crnjevo
55Popović FilipSRB970OŠ,,Petar Kočić,, - Sremski
56Reznić ĐorđeSRB970- Trstenik
57Simić AndrijaSRB970OŠ,, Dr Jovan Cvijić,, - Smederevo
58Stamenčić JovanSRB970OŠ,,Živa Maričić,, - Žiča
59Trajković BogdanSRB970OŠ,,R. Domanović,, - Vranje
60Valenta MarkoSRB970OŠ,,Maršal Tito,, - Padina
61Čolić MilošSRB970OŠ,,Ćele Kula,, - NIš
62Alimpić AleksaSRB960OŠ,,Mihajlo Pupin- Zemun
63Molnar LukaSRB950OŠ,,Branko Radičević,,- Surčin
64Veličković DušanSRB940OŠ,,Miloje Vasić,,- Grocka
65Nenković AleksaSRB930OŠ,,Branko Radičević,, - Novi Beogr
66Radoičić AleksandarSRB920OŠ,,Dragan Lukić,, - Novi Beograd
67Stanojević MarkoSRB910OŠ,,Petar Kočić,,- Zemun
Advertisement
Advertisement