Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memorial Karla Bartose

Poslední aktualizace27.05.2017 15:24:28, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Roubalik Jakub322237CZE2400Sk Zlin, Z.S.
2IMZpevak Pavel300586CZE2390So Kunovice
3IMSosna Jan304379CZE2353Sk Slavoj Poruba
4IMVyskocil Neklan307106CZE2342Sk Duras Bvk
5FMKratochvil Josef328626CZE2276Sk Lokomotiva Brno, Z.S.
6Kicmer Petr325406CZE2249Banik Havirov
7FMMudrak Josef301116CZE2243Slavia Kromeriz
8Koutny Petr310743CZE2242Tj Vlcnov
9IMBabula Milan300632CZE2240Tz Trinec
10FMVrana Frantisek302066CZE2229Sk Stare Mesto
11Abel Peter14902346SVK2207Sk Kupele Piestany
12Senkyr Martin323047CZE2184Sk Zlin, Z.S.
13FMBombek Peter14902230SVK2180Sks Dubnica N/V
14Shanel Jaroslav318671CZE2179Sk Stare Mesto
15Borik Juraj14901196SVK2164Sks Dubnica N/V
16Kapusta Petr315222CZE2135Slavia Kromeriz
17Kredl Karel315893CZE2134Moravska Slavia Brno
18Husek Martin384054CZE2129Sk Stare Mesto
19Burda Roman313114CZE2107Tj Neratovice
20Symersky Petr314056CZE2085Sk Veseli N/M
21Bojda Lubomir14903407SVK2078Topolciansky Sachovy Klub
22Hudacek Josef316610CZE2060Sk Podluzan Prusanky Z.S.
23Cechal Martin322008CZE2046Dolni Nemci
24Zdrazil Tomas325368CZE2043Ask Da Olomouc
25Marko Anton14903920SVK2028Topolcany
26Sipek Michal325554CZE2023Jezdci Jundrov
27Skalsky Alexandr381799CZE2013Sk Stare Mesto
28Petrik Petr325473CZE2009Slavia Kromeriz
29Macura Emil321680CZE2007Fatra Slavia Napajedla
30Chmelar Zdenek361992CZE1987Sokol Vizovice
31Krizek Frantisek322962CZE1987Sk Veseli N/M
32Vrtal Jaroslav314749CZE1970Sk Podluzan Prusanky Z.S.
33Vranova Zdenka302775CZE1967Sk Stare Mesto
34Tioka Zdenek396931CZE1948Jezdci Jundrov
35Stanek Stanislav318434CZE1938Jezdci Jundrov
36Knotek Josef322113CZE1925So Kunovice
37Palka Bronislav359793CZE1908Fatra Slavia Napajedla
38Hyrs Martin318191CZE1856Sk Duras Bvk
39Dvoulety Tomas326011CZE1842Sokol Postoupky
40Sanak Frantisek324574CZE1842Sk Borsice
41Veznik Michael360287CZE1831Sk Duras Bvk
42Kures Michael386065CZE1829Sk Lokomotiva Brno, Z.S.
43Stos RadekCZE1828Dolni Nemci
44Stec Frantisek309320CZE1804Tj Spartak Prerov
45Smid Jindrich355232CZE1766Sk Line
46Zpevakova Katerina362158CZE1763Spartak Uhersky Brod
47Vanhara Petr331732CZE1756Tj Bojkovice
48Martinka Jakub23710144CZE1737Sk Zlin, Z.S.
49Blahus ZdenekCZE1730Sk Ostrozska Nova Ves
50Stuka Josef317268CZE1719Dolni Nemci
51Kolomaznik Ladislav303585CZE1699Fatra Slavia Napajedla
52Hronek Martin387487CZE1698Sk Zlin, Z.S.
53Mojzisek Jiri398691CZE1684Sk Sulimov
54Kadlcek PetrCZE1682Dolni Nemci
55Sumsal Vaclav390445CZE1682Dolni Nemci
56Vanhara Jiri338834CZE1678Tj Bojkovice
57Ricica Lubomir393380CZE1674Sk Hodonin
58Travnicek Krystof Mikulas23709332CZE1660So Kunovice
59Machacek Lukas377210CZE1650Sk Stare Mesto
60Karafiat ZdenekCZE1649Dolni Nemci
61Mostek Jan350532CZE1647Tj Vlcnov
62Svetinsky Antonin st.CZE1618Dolni Nemci
63Glacner Karel326020CZE1615Sk Bystrc Oilers
64Stolar Michal14945878SVK1613Sk Kupele Piestany
65Cermak Jaroslav329037CZE1607Dolni Nemci
66Kadlcek PavelCZE1601Dolni Nemci
67Kovarik David392855CZE1589So Kunovice
68Jurencak JosefCZE1588Sk Brumov-Bylnice, Z.S.
69Psotka TomasCZE1572Tj Velehrad Z.S.
70Svejdar Pavel23702311CZE1558Sokol Bakov Nad Jizerou
71Soukenik FrantisekCZE1542Tj Orel Nivnice
72Lacina Josef23716720CZE1422Sk Dubnany O.S.
73Nemec Jakub337641CZE1405Fatra Slavia Napajedla
74Kures Miroslav23707844CZE1382Sk Lokomotiva Brno, Z.S.
75Svetinsky Antonin ml.CZE1378Dolni Nemci
76Sedlacek Roman395340CZE1283Fatra Slavia Napajedla
77Comaj PeterSVK1000Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
78Kiss MichalCZE1000Tj Orel Nivnice
79Machala MatejCZE1000Sk Zlin, Z.S.
80Navratil PatrikCZE1000Sk Zlin, Z.S.
81Svetinsky LadislavCZE1000Dolni Nemci
82Gaudard, TeofilFRA0
83Skyba, VojtechCZE0Nivnice
Advertisement