Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 10:57:31
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
Resch Cup - 2017
Останнє оновлення04.06.2017 10:00:44, Автор /Останнє завантаження: Alexandr Fediv
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
код FIDE
ФЕД.
Рейт.
стать
Тип
1
GM
Ovsejevitsch Sergei
14101866
UKR
2592
2
IM
Dovzik Juri
14100223
UKR
2341
3
FM
Oros Robert
14120666
UKR
2338
4
Tiba Vladyslav
14118823
UKR
2319
5
IM
Borsos Bogdan
14100568
UKR
2250
6
IM
Bunda Viktor
14114143
UKR
2242
7
IM
Boricsev Oleg
720500
HUN
2234
8
Vachylya Andriy
14137224
UKR
2208
9
Vorovic Arkadij
14104237
UKR
2197
S60
10
Baloha Mykhailo
14111128
UKR
2182
11
WFM
Yushko Olga
14114500
UKR
2164
w
12
Bemak Mikhail
14111489
UKR
2141
13
FM
Fediv Alexandr
14117967
UKR
2130
14
Karnaukh Anatolij
14107171
UKR
2118
S60
15
Guivan Vasily
14108542
UKR
2104
16
Sztercsco Sztyepan
4116771
RUS
2086
S60
17
Rizsonkov Vlagyimir
14102870
UKR
2074
S60
18
Beglyj Mikhail
14119099
UKR
2023
19
Rusanov Sergey
14141060
UKR
1996
20
Scherbak Yaroslav
14141078
UKR
1965
U16
21
Skuba Pavlo
14137968
UKR
1947
S60
22
Peppas Hrisovaladis
14141825
UKR
1923
U16
23
Ganze Laszlo
730475
HUN
1920
S60
24
Depresov Alexandr
14137887
UKR
1902
S60
25
Izhak Andriy
14142600
UKR
1902
U16
26
Suslik Volodymyr
14133989
UKR
1882
S60
27
Reshetar Alexander
14138530
UKR
1877
U16
28
Tatarenkov Mykhaylo
14177145
UKR
1876
S60
29
Muchychca Sergey
14128195
UKR
1841
30
Moshak Yuriy
14142660
UKR
1833
31
Petrovskiy Vadim
14165210
UKR
1830
U16
32
Kohanskiy Nikolay
14141027
UKR
1801
33
Kenyjz Yuriy
14110261
UKR
1782
S60
34
Bedj Myhajlo
14110245
UKR
1781
S60
35
Babenko Alexander
14119080
UKR
1766
S60
36
Yakimaha Vitaliy
14141779
UKR
1703
37
Kamenev Anatoliy
14137917
UKR
1701
S60
38
Husti Yuriy
14180880
UKR
1656
39
Pauk Vasilij
14120674
UKR
1648
S60
40
Pribek Tiberiy
14110288
UKR
1639
S60
41
Kryvovjaz Illya
14181088
UKR
1596
U16
42
Oros Mikhailo
14181207
UKR
1526
U16
43
Lendel Vasil
14185970
UKR
1518
44
Yovzhi Ivan
14142686
UKR
1468
S60
45
Sobol Kyrylo
14176548
UKR
1458
U16
46
Pichkar Volodymyr
14124580
UKR
1453
S60
47
Scherbak Igor
14173417
UKR
1429
48
Kondrat Bogdan
14181975
UKR
1384
U16
49
Kazik Yaroslav
14167450
UKR
1329
50
Olym Mykyta
14181983
UKR
1312
U16
51
Djordjay Olexiy
14195232
UKR
0
U16
52
Kryvovjaz Andriy
UKR
0
U16
53
Olym Mykola
UKR
0
54
Sukhan Ivan
UKR
0
U16
55
Sukhan Oleg
UKR
0
U16
56
Vinokurova Galyna
UKR
0
w
S60
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Legal details/Terms of use