Logged on: Gast
Servertime 20.04.2024 05:10:35
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Rapid Open Prievidza 2017
Son güncelleme17.06.2017 16:54:30, Oluşturan/Son Yükleme: Slovak Chess Federation
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Abel Peter
14902346
SVK
2238
SK Kupele Piestany
2
IM
Gazik Viktor
14928752
SVK
2184
Sportovy klub Termal Podhajska
3
Nestorenko Dmitry
14129728
UKR
2181
4
FM
Jablonicky Martin
14925621
SVK
2166
SK Osuske
5
FM
Karas Marek
14928558
SVK
2164
KSN Bratislava
6
Dobrotka Martin
14900645
SVK
2157
SK Prievidza
7
Detko Jan
14902508
SVK
2141
SK Prievidza
8
Kaniansky Miroslav
14902796
SVK
2132
SK Prievidza
9
Borik Juraj
14901196
SVK
2124
SKS Dubnica n/V
10
Marko Anton
14903920
SVK
2121
Topolciansky sachovy klub
11
Slamena Michal
14908840
SVK
2093
SK Hlohovec
12
Valuska Jan
14906864
SVK
2058
TJ Slavia TU Zvolen
13
Bakalar Jan
14901978
SVK
2037
TJ Slovan Rajecke Teplice
14
Zavarsky Juraj
14901838
SVK
2012
SK Medea Martin – Zabokreky
15
Baleja Marian
14904748
SVK
1982
SK Medea Martin – Zabokreky
16
Reisel Frantisek
14905256
SVK
1974
SK Prievidza
17
Janik Miroslav
14906210
SVK
1966
Tsc - Msk Martin
18
Valuska Pavel
14912104
SVK
1959
TJ Slavia TU Zvolen
19
Huliak Pavol
14907704
SVK
1954
SK PRM Bojnice
20
Trangos Miroslav
14920077
SVK
1913
21
Liska Jaroslav
14908158
SVK
1905
Sach-mat Turany
22
Galbavy Dusan
14904586
SVK
1853
SK Medea Martin – Zabokreky
23
Sunal Jan
14917653
SVK
1836
SK PRM Bojnice
24
Zakovic Jozef
14917726
SVK
1830
SK PRM Bojnice
25
Slaby Jozef
14916738
SVK
1791
SK Kupele Piestany
26
Poliakova Emma
73601144
SVK
1725
SKS Dubnica n/V
27
Uhrecky Urban
14916940
SVK
1717
SK PRM Bojnice
28
Cibikova Sofia Anna
14944375
SVK
1712
SK Junior CVC Banska Bystrica
29
Sokol Eduard
14917572
SVK
1682
SK Prievidza
30
Hamara Roman
14915260
SVK
1641
SK PRM Bojnice
31
Slaba Andrea
14940680
SVK
1624
SK Kupele Piestany
32
Stefanides Karol
14909545
SVK
1603
MSK Trstena
33
Laco Jan
14955369
SVK
1564
Individualny clen
34
Kunzo Slavomir
14926830
SVK
1555
SK Medea Martin – Zabokreky
35
Hoppan Igor
14934256
SVK
1419
SK Prievidza
36
Hevessy Zoltan
14949075
SVK
1341
MK Slovensky orol Prievidza
37
Pis Jozef
14952661
SVK
1274
SK PRM Bojnice
38
Hagara Roman
SVK
1000
Prievidza
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları