Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 15:00:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2
Son güncelleme14.06.2017 13:34:38, Oluşturan/Son Yükleme: Chess Academy of Armenia
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Abrahamyan Davit
ARM
0
2
Adamyan Aren
ARM
0
3
Alaverdyan Aram
ARM
0
4
Alikhanyan Artur
ARM
0
5
Asaturyan Narek
ARM
0
.
6
Aslanyan Tigran
ARM
0
.
7
Avetisyan Levon
ARM
0
8
Baghdasaryan Ara
ARM
0
9
Baghdasaryan Grigor
ARM
0
10
Barseghyan Anna
ARM
0
11
Shabazyan Aren
ARM
0
12
Danielyan Aren
ARM
0
13
Davtyan Hovhannes
ARM
0
14
Dovlatyan Alexandr
ARM
0
15
Eloyan Tigran
ARM
0
16
Ergenyan Aren
ARM
0
17
Evannesyan Ararat
ARM
0
18
Gasparyan Davit
ARM
0
19
Gasparyan Manvel
ARM
0
20
Gasparyan Mher
ARM
0
21
Gevorgyan Nahapet
ARM
0
22
Gevorgyan Robert
ARM
0
23
Gevorgyan Vazgen
ARM
0
24
Ghazaryan Ararat
ARM
0
25
Ghazaryan Gor
ARM
0
26
Grigoryan Aram
ARM
0
27
Grigoryan Arsen
ARM
0
28
Grigoryan Sargis
ARM
0
29
Gzryan Garik
ARM
0
30
Hakobyan Gagik
ARM
0
31
Harutyunyan Samvel
ARM
0
32
Harutyunyan Vladimir
ARM
0
33
Hayrapetyan Vahe
ARM
0
34
Hayruni Suren
ARM
0
35
Hovhannisyan Hrayr
ARM
0
36
Hovsepyan Aram
ARM
0
37
Hovsepyan Daniel
ARM
0
38
Azoyan Narek
ARM
0
39
Tonoyan Anahit
ARM
0
40
Iskandaryan Sergey
ARM
0
41
Khachaturyan Samvel
ARM
0
42
Kharatyan Ani
ARM
0
43
Kirakosyan Aram
ARM
0
44
Kirakosyan Levon
ARM
0
45
Knyazyan Henrik
ARM
0
46
Makinyan Davit
ARM
0
47
Manukyan Avet
ARM
0
48
Margaryan Alexandr
ARM
0
49
Melikyan Meri
ARM
0
50
Melkonyan Armen
ARM
0
51
Galstyan Gurgen
ARM
0
52
Mirzabekyan Narek
ARM
0
53
Manukyan Alexandr
ARM
0
54
Nalbandyan Artyom
ARM
0
55
Ohanyan Razmik
ARM
0
56
Osipyan Greta
ARM
0
57
Papazyan Harutyun
ARM
0
58
Poghosyan Ararat
ARM
0
59
Safaryan Arman
ARM
0
60
Sargsyan Davit
ARM
0
61
Sargsyan Vache
ARM
0
62
Sharmazanov Hovsep
ARM
0
63
Soghomonyan Elina
ARM
0
64
Stepanyan Artur
ARM
0
65
Torosyan Mark
ARM
0
66
Tovmasyan Alen
ARM
0
67
Tsaturyan Samvel
ARM
0
68
Zeynalyan Artashes
ARM
0
69
Gharibyan Arman
ARM
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları