Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 09:49:46
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
III Etapa Circuito Regional Oeste de Xadrez 2017 (6ª Copa Itá de Xadrez Rápido) ABSOLUTO
Son yeniləmə25.06.2017 15:59:46, Müəllif/Son yükləmə: Associação MM Eventos Esportivos
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
ID
FideID
FED
RtgI
RtgN
cinsi
Tip
Klub/Şəhər
1
Derlei Florianovitz
13025
2114178
BRA
2019
1962
Chapecó
2
Andre Nascimento
0
2115034
BRA
1872
0
Cunha Porã
3
CM
Luiz Henrique Da Silva Buga
43435
2182289
BRA
1801
1839
U16
Lages
4
Leonardo Stadler Pezzini
4233
2119234
BRA
1791
1860
Chapecó
5
Eduardo Antunes Peroza
41523
2171635
BRA
1760
1832
Fraiburgo
6
Lucas Muller Prado
34411
2148870
BRA
1669
1868
U18
Chapecó
7
Luan Carlos Klein
35830
2170086
BRA
1663
1834
U18
Concórdia
8
Julia Brunetto Rodio
25593
2143291
BRA
1660
1844
w
Concórdia
9
Luiz Henrique Lazzarin
37332
2196620
BRA
1645
1819
U16
Concórdia
10
Arthur Schena
42290
2171686
BRA
1613
1853
U16
Lacerdópolis
11
Ivacir Helbing
6529
2171082
BRA
1596
1761
S40
12
Bruna Francescato Favero
45685
2193973
BRA
1512
1781
w
Fraiburgo
13
Liziane Nathalia Vicenzi
46721
2197413
BRA
1494
1817
w
Chapecó
14
Ana Laura Dahmer De Andrade
39251
2193914
BRA
1486
1819
w
U16
Lacerdópolis
15
Jhenifer Vitória Correa Delavy
39249
2193949
BRA
1472
1802
w
U16
Lacerdópolis
16
Martins Takeo Yamamoto
1522
2196646
BRA
1329
1843
S55
Concórdia
17
Arthur De Aquino
42429
BRA
0
1826
Erechim - Rs
18
Guilherme Bernardi
25977
BRA
0
1800
Chapecó
19
Sofia Letícia Pinz Gomes
43509
2193981
BRA
0
1800
w
Fraiburgo
20
Eduarda Weber
0
2158973
BRA
0
1798
w
U18
Concórdia
21
Gabriel Fante
46722
2196859
BRA
0
1797
Chapecó
22
Claudemir Francisco Toniollo
45775
2196972
BRA
0
1793
Erechim - Rs
23
Marcos Antonio Hall
49500
22712305
BRA
0
1786
S40
Ajaxi-Itá
24
Thabata Honse
46745
2196867
BRA
0
1755
w
U16
Cunha Porã
25
Anderson Luiz Consoli
0
BRA
0
0
São Lourenço Do Oeste
26
Andrei Bonczkowski
0
BRA
0
0
São Lourenço Do Oeste
27
Arian Zeni
0
BRA
0
0
Ajaxi-Itá
28
Diego Bortolini
52397
BRA
0
0
Lages
29
Edson Alves Ribeiro
52291
BRA
0
0
S40
Fraiburgo
30
Ernesto Damo Neto
0
BRA
0
0
Chapecó
31
Everton Camilo Peres Da Silva
0
BRA
0
0
São Lourenço Do Oeste
32
Fabio Dornelles Huber
0
BRA
0
0
São Lourenço Do Oeste
33
Gilberto Menegatti
0
BRA
0
0
S55
Chapecó
34
Izael Bittencourt
0
BRA
0
0
Seara
35
Jair Lemes Da Rosa Junior
0
BRA
0
0
S40
São Lourenço Do Oeste
36
Marcelo Gonçalves
0
BRA
0
0
U18
Chapecó
37
Marcelo Neri Guidini
0
BRA
0
0
São Lourenço Do Oeste
38
Pedro Pedrotti
0
BRA
0
0
U16
Seara
39
Thauyni Brand De Mello Cabral
0
BRA
0
0
w
U18
Seara
40
Valdir Floss
0
BRA
0
0
Chapecó
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri