Logged on: Gast
Servertime 20.04.2024 05:10:49
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Jugendquartalsturnier 3 A- Turnier ELO DWZ >1100
Viimeisin päivitys01.10.2017 16:31:45, Creator/Last Upload: Schachzentrum Baden-Baden e.V.
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
RtgI
Kerho/Kaupunki
1
Martin Richard
12925691
GER
1901
2006
OSG Baden-Baden
2
Doll Alexander
16228294
GER
1884
1862
SC Untergrombach 46
3
Muths Lukas
12953156
GER
1790
1851
SC Herxheim
4
Held Daniel
16208099
GER
1632
1632
Rochade Kuppenheim
5
Hardt Anton
16239466
GER
1616
1718
SK Mannheim-Lindenhof 1865
6
Schneider Katharina
16200519
GER
1607
1641
SF Sasbach e.V.
7
Hatzenbühler Kevin
16239881
GER
1583
1596
OSG Baden-Baden
8
Schulz Victor
36051268
FRA
1570
1476
OSG Baden-Baden
9
Hänselmann Hendrik
16232755
GER
1511
1557
Karlsruher SF 1853
10
Naß Maximilian
16206428
GER
1482
0
SC 1948 Ersingen e.V.
11
Färber Sophie
16239121
GER
1383
0
SV 1947 Walldorf
12
Schulz Hannah
GER
1365
0
Karlsruher SF 1853
13
Fischer Darja
16240898
GER
1332
0
Karlsruher SF 1853
14
Schulz Helene
36051250
FRA
1322
1121
OSG Baden-Baden
15
Tiggemann Felix
16221966
GER
1309
1453
SF Schöneck
16
Miranda Martin Pablo Mateo
GER
1296
0
SV 1947 Walldorf
17
Schneider Anna
16200527
GER
1285
1374
SF Sasbach e.V.
18
Toth Marc
GER
1280
0
SC Untergrombach 46
19
Bossert Moritz
16239946
GER
1268
0
OSG Baden-Baden
20
Puchas Henrik
GER
1257
0
SV Vimbuch
21
Schmidt Dennis
GER
1252
0
SC Bühlertal
22
Preuß Julian
GER
1222
0
SC Villingen-Schwenningen e.V.
23
Nied Pascal
GER
1216
0
SC Untergrombach 46
24
Scheinmaier Mark
16238958
GER
1206
0
SF Neureut 1953 e.V.
25
Nanthivarman Muthuraja
GER
1133
0
OSG Baden-Baden
26
Toth Luca
GER
1130
0
SC Untergrombach 46
27
Uhlmann Tim
16239210
GER
1111
0
SF Neureut 1953 e.V.
28
Täubler Moritz
GER
1108
0
Neuenbürg
29
Khachaturyan Konstantin
16239083
GER
1051
0
Karlsruher SF 1853
30
Kuschminder Paul
GER
1039
0
SK Gaienhofen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
Yhteystiedot